ترک توکن Terk Coin چیست؟ آیا این پروژه یک کلاهبرداری است؟

توکن Terk توجه کافی در فضای ارزهای دیجیتال به دست آورده است بسیاری از علاقه مندان به ارزهای دیجیتال علاقه مند به سرمایه گذاری در این توکن می باشند.

علاقه به توکن Terk به دلیل رویداد ایردراپ کوین Terk به طور مداوم در حال افزایش است.

اما حقیقت تلخ این است که توکن Terk فقط راهی دیگر برای شستشوی سرمایه مردم در فضای ارزهای دیجیتال است. می توان گفت که این یکی از استراتژی های کلاهبرداری رمزنگاری است.

می دانم که ممکن است از دیدن یک بررسی بد در مورد توکن Terk و Terk coin airdrop شگفت زده شوید از این رو دلایل مختلفی را به شما نشان خواهم داد که چرا توکن Terk کلاهبرداری است.

در این مقاله ابتدا اطلاعات مختصری در مورد ترک توکن و ترک کوین ایردراپ به شما ارائه خواهیم داد.

ترک توکن چیست؟

ترک توکن یک ارز دیجیتال جدید می باشد که در زنجیره هوشمند بایننس ساخته شده و مجموع عرضه آن 100,000,000,000 ترک است.

آنها ادعا می کنند که این ارز دیجیتال میم از دوستان فلوکی است. به طور خاص این یک سکه فرعی بیش از حد کاهش تورم با یک سیستم اشتراک گذاری هوشمند است که در اکوسیستم تعبیه شده است بنابراین هر سرمایه گذار ترکه های بیشتری به کیف پول خود اضافه می کند. این بدان معناست که هر صاحب کارت برای هر تراکنشی که انجام می شود 4 درصد کارمزد دریافت می نماید.

اقتصاد ترک توکن

اقتصاد ترک توکن شامل؛

4 درصد از هر تراکنش انجام شده به صندوق بازاریابی اضافه می شود.

4 درصد از هر تراکنش انجام شده بین همه دارندگان توکن ترک توزیع می گردد.

ترک توکن یک کلاهبرداری است

با توجه به تحقیقات انجام شده به این نتیجه می‌ رسیم که توکن ترک یک کلاهبرداری است و در زیر نکاتی وجود دارد تا توکن ترک را یک کلاهبرداری در نظر بگیریم.

IDO نامناسب

در هر ارز دیجیتال همیشه یک رویداد ICO یا IDO وجود دارد که با آن مقدار معینی از عرضه کل ارز دیجیتال به هر کسی که در رویداد شرکت می کند اختصاص می یابد.

هدف اصلی این رویداد این است که سرمایه‌ گذاران را قادر سازد تا مقدار محدودی از توکن را با قیمت تخفیف دریافت کنند و در عین حال سرمایه‌ ای را برای توسعه پروژه از طریق این فرآیند جمع‌ آوری نمایند.

این رویداد معمولاً در یک پلتفرم لانچ پد قبل از شروع معامله ارز دیجیتال در بازار انجام می شود. بنابراین در این مورد چیزی که توکن ترک را به یک کلاهبرداری تبدیل می‌ کند این است که رویداد IDO هنوز فعال است یعنی از زمانی که توکن قبلاً در پنکیک سواپ معامله می‌ شد.همچنین توکن به‌ردست‌آمده از طریق ابزار IDO تا یک تاریخ معین قفل می‌شود یعنی قابل معامله نیست.

همچنین رویداد IDO نه تنها فعال است بلکه IDO به جای یک پلتفرم لانچپد در وب سایت آنها پردازش می شود.

تیم ناشناس

اگرچه اکثر تیم‌ های میم توکن ها ناشناس هستند این امر یک چراغ قرمز حداقلی در مورد توکن ترک است.

بدون نقدینگی قفل شده

آنها در وب سایت خود ادعا نموده اند که نقدینگی قفل شده است اما زمانی که کد قرارداد تجزیه و تحلیل شد همه چیز دروغ بود و نقدینگی قفل نیست و تیم می تواند هر زمان که بخواهد با صندوق خارج شود.

ایردراپ مشکوک

ایردراپ کوین Terk تنها یکی از استراتژی های آنها برای فریب دادن دیگران و سرمایه گذاران است تا قربانی قصد پولشویی آنها شوند.

این یک استراتژی برای افزایش قربانیان پروژه کلاهبرداری است زیرا آنها توکن را به افرادی می دهند که افراد دیگر را برای شرکت در ایردراپ دعوت می کنند.

این توکن ایردراپ تا تاریخ معینی نیز قابل معامله نیست و برخی از این افراد ممکن است با پیشنهاد دریافت بیشتر توکن با قیمتی تخفیفی بر خلاف قیمت بازار وسوسه شوند. از این رو فهرست قربانیان آنها به سرعت در حال افزایش خواهد بود.

نتیجه گیری

پس از خواندن این مقاله امیدواریم توانسته باشید تأیید کنید که توکن ترک و ترک ایردراپ چیزی جز یک کلاهبرداری نیست.

بر اساس تجربه واقعیت این است که تیم با تمام سرمایه های به دست آمده از بین می رود و پروژه را رها می کند.

TerkehhTerkehh
Terkehh$۰.۰۴۶۶۹۱۸۶۱,۴۳۸.۳ تومان