ارز دیجیتال اسکیل نتورک SKALE (SKL) چیست؟

اسکیل به عنوان یک شبکه الاستیک توصیف می شود که برای ایجاد مقیاس پذیری به اتریوم طراحی شده است. هدف این پروژه غیرمتمرکز علاوه بر افزایش ظرفیت تراکنش، کاهش تأخیر و اطمینان از اینکه پرداخت‌ ها تا حد امکان ارزان‌ تر انجام می‌ شود می باشد.

وب‌ سایت این پروژه می‌ گوید که می‌ خواهد افراد را قادر سازد تا DApp‌ها را در یک ابر ماژولار غیرمتمرکز ساخته شده برای نیازهای دنیای واقعی و پیکربندی شده برای نیازهای شما بسازند و اجرا کنند. این تاکید بر تمرکززدایی به بهای امنیت نیست.

طبق گفته اسکیل کسانی که بر روی این پلتفرم می‌ سازند می‌ توانند قراردادهای هوشمند Solidity را هزاران بار سریعتر با کسری از هزینه شبکه اصلی اجرا کنند یعنی با بازی‌ ها و سرویس‌ های پخش محتوا در میان پروژه‌ هایی که قبلاً از زیرساخت آن بهره می‌ برند.

چه چیزی شبکه اسکیل را منحصربه فرد می کند؟

شبکه اسکیل برای بهبود امنیت و عدم تمرکز برنامه های مبتنی بر اتریوم طراحی شده است.

دارندگان توکن در شبکه اسکیل با کمک به بهبود مقیاس پذیری و امنیت پلتفرم با خدمت به عنوان اعتباربخش انگیزه و پاداش دریافت می کنند.

شبکه اسکیل اولین پروژه ای بود که توکنی را روی پلتفرم Activate ConsenSys Codefi راه اندازی کرد که برای راه اندازی شبکه های غیرمتمرکز طراحی شده است و به مشتریان اجازه می دهد تا توکن های خود را خریداری، مدیریت و استفاده کنند یعنی همه در یک برنامه. Activate برای ایجاد استانداردهای جدید جهت توزیع توکن های ابزار و اطمینان از اینکه شبکه ها به محض فروخته شدن توکن ها کاملاً قابل استفاده هستند طراحی شده است. امید است که این رویکرد به پاکسازی ظاهر بخش عرضه اولیه کوین که در سال‌های اخیر مستعد کلاهبرداری بوده است کمک کند.

با راه اندازی توکنی که مطابق با استانداردهای نظارتی است اسکیل قصد دارد توکن خود را به طور گسترده مورد استفاده قرار دهد و از هرگونه فعالیت متقلبانه جلوگیری کند.

اتریوم معمولاً در تایید تراکنش‌ها کند است. به گفته این تیم استفاده از شبکه اسکیل سرعت تأیید تراکنش‌ های اتریوم را تا حد زیادی بهبود می‌ بخشد زیرا اسکیل می‌ تواند بسیار سریعتر عمل کند و حداکثر تا 2000 تراکنش در ثانیه در هر زنجیره را انجام دهد.

چند کوین اسکیل SKALE (SKL) در گردش است؟

مجموع عرضه توکن های SKL در راه اندازی شبکه اسکیل 4.1 میلیارد بود. وقتی صحبت از حداکثر عرضه می شود این رقم روی 7 میلیارد توکن ثابت می شود.

بر اساس مقاله سفید منتشر شده توسط شبکه اسکیل در ژوئیه 2020 یک سوم (33٪) به جوایز اعتبارسنجی، 28.1٪ برای نمایندگان، 16٪ به تیم موسس گسترده تر، 10٪ به بنیاد اسکیل اختصاص داده شد. 7.7 درصد به صندوق توسعه پروتکل، 4 درصد به گروه اصلی و 1.3 درصد به صندوق اکوسیستم.

ایمنی شبکه اسکیل چگونه است؟

اعتبار سنجی در شبکه اسکیل شبکه را با پیشنهاد بلاک ایمن می کند. هنگامی که اعتباردهنده ها در مورد یک بلاک نهایی به اجماع رسیدند بلاک ها به زنجیره متعهد می شوند.

شبکه اسکیل از اثبات سهام PoS برای اطمینان از ایمن بودن شبکه استفاده می کند.

از کجا می توان ارز دیجیتال اسکیل را خریداری نمود؟

چندین صرافی وجود دارد که می توان توکن های SKL را خریداری نمود. اولین کسانی که SKL را فهرست نمودند عبارتند از Huobi، Binance و Uniswap.

SKALE NetworkSKALE Network
SKALE Network$۰.۰۸۶۵۲۸۲,۶۶۵.۴ تومان