سیمپل توکن Simple Token و یا توکن ساده چیست؟

Open Simple Token یا OST پروتکلی است که برای پشتیبانی از برنامه های اصلی ساخته شده بر روی اتریوم طراحی شده است.

اگر بلاکچین بخواهد به جریان اصلی تبدیل شود باید برخی از موانع ساده مانند مقیاس پذیری، قابلیت استفاده و هزینه های تراکنش را برطرف کند. اگرچه شناسایی این موانع ساده است اما حل این موانع به هیچ وجه آسان نیست. سیمپل توکن رویکرد ساخت بلاکچین خود را به عنوان یک زنجیره جانبی در بالای بلاکچین اتریوم برای کمک به شرکت‌ ها اتخاذ می‌ کند.

اتریوم ممکن است کند، شلوغ و گران شود. هدف سیمپل توکن این است که توسعه بلاکچین را با برنامه‌ نویسی سریع، ارزان، آسان‌تر، ساده‌ تر و برای معامله راحت‌ تر کند.

سیمپل توکن (OST) چیست؟

سیمپل توکن و یا OST پروتکلی باز می باشد که برای پشتیبانی از برنامه های اصلی ساخته شده بر روی اتریوم طراحی شده است. این تیم در حال ساخت زیرساخت‌ ها و ابزارهای اساسی می باشد که به شرکت‌ ها اجازه می‌ دهد از داشتن دارایی‌ های ارز دیجیتال خود بدون نیاز به ساخت و استقرار آن بهره ببرند. هسته اصلی پروتکل OST است یک توکن ERC-20 که می تواند برای ایجاد و یا برش توکن های سفارشی در ساید چین OST قرار گیرد. ارزش توکن جدید مستقیماً با ارزش توکن شرط بندی شده مرتبط است.

چه چیز خاصی در مورد OST وجود دارد؟

پلتفرم OST به کاربران این امکان را می دهد تا «توکن های برند» خود را ایجاد و یا ضرب کنند. این توکن‌ ها سودمند هستند زیرا می‌ توان آن‌ ها را در مقایسه با توکن‌ های معمولی ERC-20 بسیار سریع و ارزان منتقل کرد و آنها را برای تراکنش‌ های خرد ایده‌ آل می‌ کند. تراکنش‌ های خرد انتقال‌ های کوچک ارزشی می باشند که معمولاً برای پردازش توسط شرکت‌ های کارت اعتباری بسیار گران‌ تر از آن هستند اما برای یک رمزارز مقیاس‌ پذیر مناسب هستند.

OST به کسب‌ و کارها این امکان را می‌ دهد تا به سادگی توکن‌ های برند خود را راه‌ اندازی کنند و اقتصاد توکن‌ های برند سفارشی‌ سازی شده را ایجاد نمایند. برندها می توانند از توکن های خود برای پاداش و تشویق مشتریان با حداقل مهارت های برنامه نویسی بلاکچین استفاده کنند.

چه چیز دیگری در OST متفاوت است؟

سادگی راه‌ اندازی توکن‌ های برند توسط پلتفرم OST اولین پلتفرم بلاکچین بدون کد که به تقریباً هر کسی امکان می‌ دهد تا توکن و اقتصاد توکن خود را راه‌ اندازی کند ممکن شده است. کیت های توسعه دهنده OST به کسب و کارها این امکان را می دهد که به راحتی توکن ها را در هر برنامه ای ادغام کرده و سپس از ابزارهای پلتفرم OST برای استقرار، مدیریت و تجزیه و تحلیل توکن های جدید به راحتی استفاده کنند.

OSTها چگونه تولید می شوند؟

OSTها طی یک ICO در دسامبر 2017 ایجاد شدند که در آن 46.828 انر به ارزش حدود 20 میلیون دلار برای خرید 261.070.175 توکن استفاده شد. این فروش تقریباً دو برابر هدف اولیه را افزایش داد و توسط بیش از 6000 آدرس خریداری شد. مجموع عرضه 800000000 OST وجود دارد.

چگونه به می توان به سیمپل توکن دست پیدا کرد؟

توکن OST در حال حاضر برای معامله در صرافی هایی مانند بایننس و هوبی در دسترس است. به عنوان یک توکن ERC-20 سیمپل توکن تقریباً با تمام کیف پول های اتریوم سازگار می باشد.

با سیمپل توکن چه کارهایی را می توان انجام داد؟

علاوه بر معامله، توکن‌های OST در اپلیکیشن موبایل جدید Pepo که توسط تیم OST ساخته شده است بهترین استفاده را دارند. Pepo قصد دارد یک شبکه اجتماعی و برنامه ویدیویی شبیه به برنامه تیک تاک باشد که به طور خاص برای جامعه ارز دیجیتال طراحی شده است. مانند سایر توکن‌ های برند در پلتفرم سیمپل توکن Pepo توکن‌ های OST را می‌ گیرد و آنها را برای ایجاد Pepo Coins به اشتراک می‌ گذارد. کوین های پپو توکن های ERC-20 هستند که به عنوان توکن های قدردانی در پلتفرم پپو استفاده می شوند. از آنجایی که پپو بر روی یک ساید چین OST اجرا می گردد، کوین های پپو را می توان به سرعت و به راحتی بین کاربران منتقل نمود. مانند سایر توکن‌ های برند OST پپوکوین ها را می‌توان بدون شرط گذاشت و دوباره به توکن‌ های OST تبدیل کرد.

اگرچه نمی‌ توانید پپوکوین ها را از پلتفرم پپو منتقل کنید اما می‌ توانید آنها را به کارت هدیه تبدیل نمایید.

آینده

با راه‌اندازی و آماده‌ سازی پپو برای اتصال به دنیای ارزهای دیجیتال OST به دنبال حرکت فراتر از یک بلاکچین است. اکوسیستم آنها برای تراکنش‌ های میکرو سریع عالی است. در نهایت OST قصد دارد پلتفرم خود را به بسیاری از بلاکچین های مختلف فراتر از اتریوم گسترش دهد.

اتریوماتریوم
اتریوم$۱,۹۹۸.۳۶۰,۷۸۹,۴۲۶ تومان
:decrypt.co