0 تا 100 بررسی رمز ارز شیبا (Shiba Inu) از زبان سازندگان آن

چه اتفاقی می افتد اگر یک پروژه ارز دیجیتال 100٪ توسط جامعه اجرا شود؟

در حالی که اصطلاح DeFi به معنای واقعی کلمه غیرمتمرکز بودن را شامل می شود این اشاره به وضعیت اقتصادی در مقایسه با سلسله مراتب داخلی آن است. ریوشی بنیانگذار Shiba در اغاز کارشان گفت: "ما آزمایشی در ساخت جامعه خودجوش غیرمتمرکز هستیم".

به گفته سایت Shiba Inu: پروژه های ساخته شده بر اساس مشارکت جامعه بیابان رام نشده آینده ما می باشد. هرچه از ساختارهای سختگیرانه مالی و ذهنیت های سنتی فاصله می گیریم آزادانه می توانیم راه های جدیدی را برای حل مشکلات و ارتباط با یکدیگر کشف کنیم. در حالی که در آن زمان هیچ یک ازآن ها تصور آن را نداشتند اما این یک مفهوم است که شروع می شود یعنی یک انقلاب. در جهانی که تحت حاکمیت کالای زمان قرار دارد، پروژه های تحت مدیریت جامعه فراتر از تغییر سرعت هستند. آنها راهی برای تمرین پذیرش بنیادی دیگران می باشند.فقط با تغییر سرعت آنها راهی برای تمرین پذیرش بنیادی دیگران هستند.وقتی موفقیت به قدرت مشترک افراد تشکیل دهنده یک گروه بستگی دارد، ما مجبور می شویم دیدگاه های خود را تغییر دهیم تا با اطرافیان خود همسو شویم. اکوسیستم Shiba Inu راهی است که ما می توانیم اهمیت ریختن این الگوی دیرینه را تشخیص دهیم.

به گفته سازندگان شیبا: یک جامعه توسط صدها اگر نه هزاران لحظه بهم پیوسته در کنار هم برگزار می شود. با مطالعه افرادی که برای پروژه ما ترسیم شده اند، فهمیدیم که قدرت واقعی تنها از طرف ما حاصل نمی شود بلکه از زمانی حاصل می شود که با هم هماهنگ کار کنیم.

سازندگان Shiba Inu می گویند: تاکنون تمرکز پیش نیاز کلیه ساختارهای رسمی ما بوده است. سیستم های سیاسی، آموزشی و مالی به گونه ای ساخته شده اند که قدرت را به طور مساوی و اخلاقی بین کسانی که در آنها کار می کنند توزیع نمی کنند. در تاریخ ما مواردی وجود داشته است که این نوع ساختار داخلی نقش مهمی داشته است اما در عصری که اطلاعات جهان با کلیک یک دکمه در دسترس است زمان تجدید نظر می باشد.

سال2021 هنگامی که ارزش سهام GameStop و AMC ظاهراً یک شبه منفجر شد چشمان ما را به چگونگی کنترل افراد متوسط در برابر این ساختارهای کلان و نسلی باز کرد. WallStreetBets آبهایی را که به نظر می رسد کنترل بر روی مصرف کنندگان و سرمایه گذاران بی تجربه به طور یکسان است را آزمایش کرد.

الهام بخش بود اما مدت زیادی طول نکشید. با این حال قبل از این که این مفهوم قدرت جدید در بین مردم ریشه دوانده باشد و درست زمانی که به نظر می رسید جنبش در آستانه موفقیت است توسط بوروکراسی جامعه متمرکز ما خنثی شد.

ماه ها قبل از اینکه هر یک از این رویدادها خبرهای بین المللی را منتشر کنند، ریوشی قبلاً آزمایش 100٪ مبتنی بر اجتماع و ارز دیجیتال خود را آغاز کرده بود.

ارز دیجیتال از ایده تعریف دوباره ثروت و چگونگی دستیابی به آن ناشی می شود که ماهیت آن مغایر فرآیندهای سنتی است. و با این حال بیشتر و اگر نه همه ارزهای دیجیتال در قوانین قابل اجرا عمل می کنند. وقتی ما به مواردی مانند پیروزی SEC در برابر اکوسیستم Kin (یک مرجع متمرکز) نگاه می کنیم یا وقتی در نظر می گیریم که چگونه لاکچین بایننس برای ایجاد مزایای مشارکت غیرمتمرکز خود از مزیت متمرکز استفاده می کند آسان است که ببینیم.

در چشم انداز اقتصادی که همیشه در حال تغییر است ارزهای دیجیتالی که استقلال خود را به دست خود نمی گیرند با وجود موجودی ناچیز مبارزه می کنند.

وقتی قوانین بازی صرف نظر از عواقب آن بر خلاف نفع آنها تغییر کند، آنها چاره ای جز رعایت ندارند.

سابقه سازندگان Shiba Inu:

"شما فقط می توانید با روش تمرین خود مبارزه کنید"

ریوشی از منظری منحصر به فرد به ایجاد این جامعه نزدیک شد. سازندگان آن بر این عقیده هستند که از طریق قدرت تمرکز جمعی می توانند چیزی قوی تر از آنچه یک تیم متمرکز می تواند ایجاد کند بسازند.

اعتقاد آن ها بر این است که: "توکنی که توسط جامعه اداره می شود بدون افراد متحدی که به آن هدف می بخشند هیچ چیز نیست."

سازندگان آن از روزهای ابتدایی Shiba، هم در بین خود و هم در میان تعداد بیشماری از سکوها به ارتش Shiba معروف شدیم. این فقط یک اسم نبود برای بسیاری از آنها بخشی از نام کاربری آنها، دسته آنها، و آواتارها یا تصاویر پروفایل آنها شد که آنها را تبدیل به Shiba دوست داشتنی کردند که دارای یک کلاه ورزشی است.

اعضای سازنده Shiba Inu می گویند: خواه یک عضو جدید باشید و یا بخشی از کاربران قدیمی اگر زیر پرچم Shib پرواز می کنید باید اصول موسسه ما را بپذیرید:

  1. ما از صفر شروع کردیم، با صفر. این روح پروژه ماست که از هیچ چیز چیزی خلق کنیم.
  2. ما از یک جامعه موجود تأسیس نشده ایم چه رسد به اینکه یک تیم از قبل مونتاژ شده باشیم. ذهن های درخشان پشت Shib هرگز قبلاً همکاری نکرده بودند. آنها تیم تازه ای از توسعه دهندگان، طراحان، مجریان، بازاریابان و شیلرها بودند. وقتی از هر جای دنیا به ارتش Shib پیوستید به جایی که استعدادهای شما به بهترین وجه قابل استفاده است پی می برید و کار می کنید.
  3. ما عاشق سگ های Shiba Inu هستیم. ما افتخار می کنیم که ارتش Shib از کجا نشأت گرفته و به همان اندازه برای ما آینده هیجان انگیز است. ریوشی بنیانگذار ما تصمیم گرفت که Shib را از هیچ چیز شروع کند و جهت ارز را به ارتش ما داد (که به سرعت بیش از 120.000+ عضو قوی شد).

شروع با هیچ چیز به معنای این نیست که همه باید چیزی را روی میز بیاورند. دارندگان و معتقدین به ارتش Shib منشأ موفقیت ما بوده اند. یعنی شما و بیش از 120.000 همکار، مدیر، سرپرست، رهبران اتاق گفتگوی بین المللی، تأثیرگذارهای شبکه های اجتماعی، سازندگان الگوهای رفتاری، شیلرها و بیشتر دوستان.

چرا اتریوم؟

هنگام مقایسه بلاکچین های مختلف ممکن است تعجب کنید که چرا ما انتخاب کردیم که در شبکه اتریوم بمانیم. پاسخ این سوال نیز مانند بقیه پروژه های ما مستقیم و هدفمند است.

اولویت اصلی او اطمینان از آزاد بودن تغییر و تحول در پروژه وی با مقررات صفر بیرونی بود که بر آن تأثیر می گذارد و اتریوم راهی برای دستیابی به این هدف بود. ارتش ما قادر است توکن های خود را در کیف پول نگه دارد و از سراسر جهان پول جمع آوری کند در حالی که همه از نیروهای تعدیل کننده مستقل هستند.

بنیانگذار ما همچنین ترجیح داد 50٪ از کل عرضه را به کیف پول Vitalik Buterin ارسال کند زیرا به گفته وی: "ما بیش از 50٪ از مقدار کل کالا را به Vitalik ارسال کردیم. هیچ عظمت و بزرگی بدون نقطه آسیب پذیر وجود ندارد و تا زمانی که VB ما را کنار نگذارد SHIBA رشد کرده و باقی خواهد ماند.

این جنبه های اتریوم باعث شده است که این یک پایه مناسب برای ShibaSwap باشد. یک صرافی واقعاً غیرمتمرکز که در آن می توانید تجارت، خرید، فروش و نگهداری را برای کسب پاداش که از ارزش یا سایر صرافی های مهم بیشتر است.

همانطور که ETH v.2 هر روز نزدیکتر می شود معاملات سریعتر و ارزان تری را با آن به ارمغان می آورد. ShibaSwap آماده است تا با تمرکز بر روی توکن های Erc-20 و بلاکچین اتریوم به محبوب ترین و بالاترین صرافی از نظر حجم تبدیل شود.

نجات SHIBA با لبخند AMAZON

SHIBA INU سگ های باورنکردنی هستند.

آنها از نوک بینی های کوچک خرس عروسکی تا انتهای دم حلقه ای خود به شدت باهوش، شجاع و مستقل هستند و تمایل آنها به وفاداری و شیطنت برابر است.

متأسفانه خصوصیاتی که آنها را خارق العاده می کند همان خصوصیاتی هستند که می توانند آنها را به یک حیوان خانگی چالشی تبدیل کنند. صاحبان جدید یا کم تجربه نمی توانند با نژادی که به دلیل شخصیت جسور (یعنی لجباز) شناخته می شود به سرعت خود را با زندگی با آن وفق دهند.

این همان جایی است که ما وارد آن می شویم. جامعه ما به طور فعال در جستجوی فرصت هایی برای کمک به این سگ ها در دنیای واقعی است.

به همین دلیل است که ما با استفاده از لبخند آمازون برای جمع آوری و توزیع یک درصد خریدهای آمازون خود به عنوان کمک مالی به انجمن نجات Shiba Inu پشتیبانی خود را نشان می دهیم. پیوستن به هدف ما آسان و رایگان است.

هنگام سفارش دادن به سادگی از smile.amazon.com استفاده کنید و انجمن نجات Shiba Inu را انتخاب کنید (که 501 (c) 3 است به عنوان سازمان غیرانتفاعی ترجیحی) برای شروع تغییر ایجاد کنید.

چشم انداز SHIBASWAP

ما به ساخت بهترین اکوسیستم غیرمتمرکز (DECO) در کره زمین اختصاص داده ایم. سه توکن ما دانه هایی بود که اکوسیستم Shiba Inu از آنها جوانه زد و ShibaSwap این است که چگونه آنها ریشه های خود را حفر کرده اند.

هدف ShibaSwap ارائه مکانی امن برای تجارت رمزنگاری ارزشمند شما در عین عدم تمرکز است. ما به دارندگان خود وفاداریم و این امر وسیله ای برای رشد ما می باشد. ما به طور مداوم این اکوسیستم را مقیاس بندی خواهیم کرد بنابراین ممکن است علاقه مندان رو به افزایش را به سیستم ShibaSwap بیاورد.

توکنومیک منحصر به فرد، طراحی جامد، پیاده سازی فنی و رشد ویروسی حاصل از الگوهای رفتاری خوب قدرت پلتفرم را تقویت می کند و در نهایت مزایای باقیمانده را برای اکوسیستم فراهم می نماید.

ما می دانیم که با نیروی اتحاد خود و قدرت شیبا، در پیشرفت Swap و اکوسیستم به طور کلی موفق خواهیم بود به طوری که با هم به ارتفاعات جدید و دیدنی می رسیم.

بهترین ها هنوز در راه اند! شروع توکنومیک SHIBASWAP

شیبا اینو توکن و ارتش SHIB فراتر از یک آزمایش ساده تکامل یافته اند. از زمان انتشار این سند و انتشار ShibaSwap ما توسط DEX خود به یک اکوسیستم غیرمتمرکز تبدیل شده ایم.

این SHIB را بیش از آنچه که به خودی خود می تواند تعریف کند و به همین دلیل است که Shiba Inu هر رمزنگاری را که سعی در تقلید از آن دارد. عملکرد عالی، طولانی تر و بیش از حد خواهد داشت.

ShibaSwap سه توکن شاخص ما را برجسته می کند:

Shiba Inu: $SHIB

Leash Dogecoin Killer: $LEASH

Bone: $BONE

در ShibaSwap شیباهای شما برای BONES DIG می کند. یا حتی توکن های آنها را نگه دارید. بهترین مربیان حتی شیباها خود را به SWAP آموزش می دهند که اجازه می دهد یک توکن را با یک توکن دیگر معامله کند.

هنگامی که Shibas DIG، BURY یا SWAP آنها "بازدهی" ایجاد می کنند که در استخرهای POPPY توزیع می شود جایی که SHIBARMY توکن های خود را نگه داشته است کرده است یا رای BONE ها DIGGING است.

undefined

سپس این استخرها به طور متناسب جوایز را به دارندگان استخرهای توکن فوق الذکر توزیع می کنند. در حالی که توکن های ذخیره شده درصد مشخصی از BONE را دریافت می کنند استخرهای SSLP براساس نقاط اختصاص به هر استخر POPPY بصورت BPB (BONE در هر بلاک) توزیع می شوند. بعلاوه استخرهای POPPY خاص واجد شرایط بازگشت دو برابر یا حتی سه برابر هستند.

توکنومیک های اکوسیستم شیبا

$ShIB SHIBA INU

شیبا در آگوست سال 2020 با عنوان یک توله سگ به این دنیا آمد. پس از اتمام کاراکتر 1 کوادریلیون نیمی را وارد Uniswap کردیم و کلیدها را دور انداختیم. سپس 50٪ باقیمانده به کیف پول Vitalik Buterin "سوزانده شد" که آغاز ارتش ما بود.

شیبا در مقابل بسیاری از پروژه هایی که امروزه محبوب می باشند صفر بود. ما اولین کسانی بودیم که اجازه داشتیم میلیاردها یا حتی تریلیون از توکن های خود را در کیف پولمان نگه داریم و همچنین اولین آزمایش خودجوش، ساخت جامعه در یک محیط غیرمتمرکز بود.

ما لقب قاتل DOGECOIN را به دست آوردیم زیرا ما توانایی عبور از ارزش Dogecoin را داریم بدون اینکه هرگز از مرز 0.01 دلار عبور کنیم.

ما سگی هستیم که با جسارت به جایی رفتیم که قبلا هیچ سگی نرفته بود. در زمان نگارش این مقاله ما در سراسر جهان شناخته شده ایم حتی به طور بالقوه توسط اایلان ماسک شناخته شده ایم و در حال حاضر هزاران درصد بالاتر هستیم. بسیاری سعی کرده اند دم ما را دنبال کنند اما شکل و عملکرد پروژه ما هیاهوی آنها را تحت الشعاع قرار می دهد.

اکنون Shib اولین توکن ارزهای دیجیتال است که در ShibaSwap، صرافی غیرمتمرکز خود ما ذکر شده و به آن انگیزه می دهد و آن را برای همیشه در تاریخ جاودانه می کند.

"لطفا توجه داشته باشید که Shib در کیف پول VB در زمان نوشتن این مقاله #1 بالاترین توکن ارزشی وی بود حتی بیش از ارزش اتریوم در آنجا. این یک موفقیت باورنکردنی است و ما در حال شروع کار خود هستیم.

3٪ از کل BONE های در هر بلاک (BPB) به استخر xSHIB توزیع می شود (که نسخه ضمیمه SHIB است). xSHIB قدرتمند است زیرا استخر آن شامل 3٪ BONE در هر بلاک (BPB) تخصیص پاداش BONE می باشد اما همچنین 0.3٪ ALL کارمزد معاملات اتریوم Swap را که در ShibaSwap اتفاق می افتد جمع می کند. ما به این استخر POPPY برگشت دو طرفه می گوییم.

undefined

معاملات ShibaSwap واجد شرایط

$ LEASH DOGECOIN KILLER

SLEASH دومین توکن در اکوسیستم Shiba Inu است. در ابتدا پیش بینی می شد که یک ارز دیجیتال باشد که به قیمت DogeCoin مرتبط است. بعداً تصمیم بر این شد که leash عملکرد rebase را خاموش کند (برای اطمینان از این موضوع کلیدهای اجازه پایه سوخته شده اند) و به عنوان یک توکن ساده ERC-20 ادامه یابد.

هرچند نوع ساده واقعیت این که توکنومیک LEASH قطبی مخالف SHIB است و جذابیت آن را بیشتر می کند.

SHIB ساخته شده است که دارای یک منبع عظیم (1 کوادریلیون توکن) با نیمه قفل شده است در حالی که عرضه LEASH فقط 107.647 توکن ضرب شده است.

عرضه کم توکن های ضرب شده و تقاضا و پاداش برای نگهداری xLEASH و LEASH-ETH SSLP منجر به افزایش شهابی شبیه به SHIB شده است. کاملاً امکان پذیر است و تازه شروع شده است.

انگیزه های LEASH

وقتی STAKED تولید می شود xLEASH ایجاد می کند. دارندگان xLEASH بخشی از استخر xLEASH هستند و 0.5٪ از کل Bone per Block (BPB) را بدست می آورند.

undefined

علاوه بر این برای تشویق نقدینگی LEASH استخر توله سگ LEASH SSLP TOKEN 0.3٪ از کل معاملات مبادله WBTC و 0.3٪ از تمام معاملات مبادله USDC را جمع آوری می کند. در این حالت استخر پاپی توکن لش SSLP سه برابر بازدهی سهام را جبران می کند.

undefined

$BONE

استخوان فوق العاده خاص است. BONE فقط در ShibaSwap موجود است 250.000.000 توکن دارد و از نظر منبع تغذیه کاملاً بین توکن های قبلی طراحی شده است.

علاوه بر این توکن دولتی است که به ارتش #ShibArm اجازه می دهد تا در مورد پیشنهادهای سال 2022 رأی دهد و همچنین کدام یک از جفت های توکن به ShibaSwap اضافه خواهد شد. هرچه BONE بیشتری داشته باشید رأی شما در این تلاش های آینده بیشتر می شود.

محرک های BONE

هنگام نگهداری کردن از علائم BONE، tBONE را دریافت کنید. tBone به قسمت نگهدارنده استخر که 1٪ کل استخوان در هر بلاک (BPB) را بدست می آورد حق می دهد.

undefined

مشابه LEASH نقدینگی BONE در ShibaSwap با ارائه توکن BONE SSLP تشویق می شود. استخر توکن BONE SSLP 0.3٪ کل بازده DAl Swap و 0.3٪ کل بازده USDT Swap را جمع می کند. سرانجام استخر پاپی توکن BONE SSLP دارای بالاترین امتیاز تخصیص در طول دوره نقدینگی ما است زیرا بیشترین خطر را دارد.

undefined

واقعه قابلیت تبدیل SHIBA SWAP به پول

ما یک رویداد نقدینگی دو هفته ای داریم. در طول این دو هفته می توانید نقدینگی خود را برای جفتهای انتخاب شده از Uniswap یا Sushiswap برای دریافت بخشی از بازگرداندن BONE به دست بیاورید.

BONE فقط در طی این رویداد دو هفته ای با نرخ عادی 10 برابر ضرب می کند.

اگر نقدینگی در بورس دیگری را انجام دادید، آن را در حین رویداد نقدینگی به ازای هر بلاک 1000 BONE (900 BONE پس از توسعه و تخصیص پاداش) به ShibaSwap بیاورید. پس از رویداد نقدینگی جوایز بلاک کاهش می یابد.

لیست GRRR

ما معتقدیم که عضویت در ShibaArmy باید مزایایی داشته باشد. مزایایی که دریافت می کنید. به همین دلیل ما به کیف پول های صرافی ها اجازه نمی دهیم هرگونه بازدهی از ShibaSwap دریافت کنند. این ویژگی سبک سیاه منحصر به ShibaSwap است زیرا چندین کیف پول برتر SHIB از پلتفرم های صرافی هستند.

این ویژگی GrrrList تضمین می کند که دارندگان صرافی هایی که می خواهند به بازده ShibaSwap دسترسی پیدا کنند نگران این نباشند که معامله ممکن است سعی کند توکن های خود را سهام کند و سپس برداشت ها را مسدود کند.

ما قبلاً شاهد انجماد مشکوک در معاملات متمرکز بوده ایم. بنابراین این ویژگی محرمانه که هفته ها پیش در معامله ما رمزگذاری شده بود ایده خوبی به نظر می رسید.

آینده SHIBASWAP

توسعه آینده

برای اطمینان از ماندگاری ShibSwap و اکوسیستم Shiba Inu، 5٪ از کل BONE در هر بلاک (BPB) به یک کیف پول Dev فعال شده با چند امضا اختصاص می یابد. سپس این کیف پول به نصف تقسیم می شود.

اکوسیستم Shiba Inu حتی وقتی چشم پوشی کنید که بدون تلاش یک دلار برای بازاریابی کل تلاش موفقیت آمیز بوده است چشمگیرتر است. با این حال این BONE PILE به تیم امکان می دهد استراتژی های بازاریابی بین المللی مانند تبلیغات تجاری را که SHIB را به تازه ترین جریان اصلی تبدیل می کند به کار گیرد.

نقشه راه

نقشه راه ما برای اطمینان از مزیت مداوم ما در این فضای کاملاً رقابتی کاملاً مخفی باقی خواهد ماند اما انتشار یک نمای کلی به دارندگان ما این امکان را می دهد تا اهداف تیم اصلی توسعه را درک کنند. ما محصولات شیبا اینو را استاندارد کرده و برای موفقیت درازمدت آنها را در بازار جهانی ادغام خواهیم کرد.

به نظر می رسد این راه اندازی انکوباتور هنرمند و پروژه NFT در آینده آزاد کردن ShibaSwag و حتی به طور بالقوه واقعی کردن برنامه های واقعی است که ما را از چشم انداز دیجیتال خارج می کند.

اگرچه نقشه راه رسمی ما کاملاً محفوظ مانده است ما خوشحالیم که نشان می دهیم توکن بعدی ما Shiba Treat خواهد بود. TREAT توکن ویژه دیگری است اما جزئیات توکنومیک ها پس از رویداد نقدینگی با به روزرسانی این سند آشکار می شود.

جفت های توکن جدید

پس از رویداد نقدینگی Shiba Inu ما چند ماه آینده را با افزودن جفت توکن های جدید به ShibaSwap صرف خواهیم کرد. هدف ما این است که فقط در طول سال 2021 بیش از 500 جفت را داشته باشیم. همراه با Doggy DAO (سازمان خودمختار غیرمتمرکز و نشانه حکمرانی BONE) ما یک اکوسیستم غیرمتمرکز واقعی ایجاد کرده ایم.

Doggy DAO

سیستم حاکمیت ما در اواخر امسال توسط تیممان معرفی خواهد شد.

جامعه شیبا با بذر یک ایده شروع به کار کرد. بدون تیم متمرکز، بودجه و رهبری مستقیم چه اتفاقی می افتد؟ آیا تمرکززدایی می تواند واقعاً کارساز باشد؟ آیا می توان طوفان کامل ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین یا DOGE را دنبال کرد مگر اینکه در عوض چیزی را که کاملاً مبتنی بر جامعه است تداوم دهیم؟

این آغاز دوره جدیدی برای جوامع غیر متمرکز است. وقتی زمان مناسب است (زیرا چیزهای خوب قابل عجله نیستند) ShibaSwap نقطه مهم ارتباطی بین جهان غیرمتمرکز و جوامع جهانی خواهد بود و به ما امکان می دهد چشم انداز ما از پذیرفتن گسترده ارز رمزنگاری DeFi را تحقق بخشید.

این یک سند زنده است و اطلاعات در هنگام انتشار به روز است. لطفاً توجه داشته باشید که اطلاعات موجود در اینجا به منزله مشاوره سرمایه گذاری، مشاوره مالی، مشاوره تجارت یا سایر موارد نیست نوعی مشاوره است و نباید با هیچ یک از مطالب به همین ترتیب رفتار کنید.

شیباشیبا
شیبا$۰.۰۰۰۰۰۷۱۸۰.۳۶۱۸۷۱۴۴۹۹۵۵ تومان