ارز دیجیتال Shiba Inu با رشد 8 برابری در 7 روز بازار را شکست داد و Dogecoin را خجالت زده کرد.

دنیای سرمایه گذاری و ارز دیجیتال امسال دیوانه شده است. پس از موفقیت در استخراج Helium، به طور فزاینده ای درگیر پروژه های جدیدی می شویم که می توانیم در آن شرکت کنیم. با وجود تعداد زیادی آلت کوین در بازار دشوار است که مجذوب برخی از پروژه هایی شوید که به سرعت اصطلاحا به ماه پرواز می کنند.

مراقب پمپ و تخلیه باشید

بسیاری از سکه هایی که رشد زیادی داشته اند می توانند طرح های پمپ و دامپ یا کوین بی ارزش (shitcoin) باشند که باعث ثروتمند شدن سرمایه گذاران اولیه و بازندگان دیگر می شود.

CoinMarketCap در حال حاضر 9651 رمزنگاری را ردیابی می کند و موارد دیگری وجود دارد که هنوز در این سرویس ذکر نشده اند. اگر بیشتر این موارد نباشد بسیاری شکست خواهند خورد.

با این حال اگر تمایل دارید که پول خود را قمار کنید برخی از پروژه ها بوده اند که به طرز گسترده ای مورد استفاده قرار گرفته اند. Dogecoin مورد علاقه طرفداران فعلی است. سالهاست که به عنوان یک سکه شوخی وجود دارد و در واقع کار زیادی انجام نمی دهد اما امسال به لطف سایت هایی مانند Reddit که ارزش خود را افزایش می دهند ارزش آن منفجر شد.

Dogecoin چقدر می تواند بالا برود؟

undefined

در ماه دسامبر قیمت آن 0.0045 دلار بود و در حین نوشتن این مقاله 0.5481 دلار با بالاترین سطح در بازه زمانی 24 ساعته 0.7376 دلار است. این امر ظرف 6 ماه 12080٪ یا 120-bagger میباشد و بد نیست.

Dogecoin چقدر می تواند بالا برود؟ احساس می شود اکنون برای سرمایه گذاری کمی دیر شده است. ممکن است دو برابر باشد اما این بدان معناست که شما باید مقدار زیادی سرمایه گذاری کنید. همچنین به نظر می رسد به احتمال زیاد ارزش آن به نصف کاهش یابد تا دو برابر. قبلاً در 24 ساعت گذشته 25٪ افت داشته است.

توکن Shiba Inu در 7 روز 825٪ افزایش یافته است.

undefined

اکنون از افت قیمت خود کاسته و در 7 روز گذشته رشدی را تجربه کرده است که عملکرد کل بازار را با اختلاف قابل توجهی پشت سر گذاشته است.

در طی 7 روز 8 برابر رشد داشته و در 24 ساعت گذشته تا 400٪ رشد کرده است. همانطور در زمان نوشتن این مقاله این بالاترین قیمت از 0.000018 دلار به 0.000014 دلار یا 22٪ افت رسیده است بنابراین حداقل می توان گفت ناپایدار است و می تواند بی ارزش باشد.

تنها سه ارز دیجیتال دیگر در این هفته با رشد 3 رقمی (در CoinMarketCap) رشد کرده اند بیت کوین الماس با 300٪، Telcoin با 260٪ و Ethereum Classic با 176٪.

شیب هنوز هم می تواند یک فرصت بالقوه سرمایه گذاری (قمار) باشد.

ShibaSwap به زودی راه اندازی می شود

undefined

طی چند روز تیم پشتیبان توکن Shiba Inu یک صرافی غیرمتمرکز جدید مشابه مفهوم Uniswap را راه اندازی می کند یعنی ShibaSwap. که قرار بود در پایان آوریل راه اندازی شود اما چند روز به تأخیر افتاده است.

undefined

علاوه بر این تیم در حال حاضر جایگزینی برای Shib با Leash (Doge Killer) دارد. با توکن Shib به میزان تریلیون توکن در دسترس است. تضمین می کند که توکن به خوبی در دسته پنی باقی بماند. با Leash عرضه به 100k محدود می شود. بنابراین هزینه هر توکن بسیار بیشتر است که اخیراً در حدود 400-600 دلار بوده است اما به احتمال زیاد با توجه به علاقه به شیب ، Leash در 24 ساعت گذشته رشد چشمگیری داشته است. با قله های 1800 $، در حال حاضر در $ 1300 نشسته و 70٪ رشد در این هفته داشته است.

راه اندازی ShibaSwap همزمان با راه اندازی سومین توکن آنها یعنی Shiba Inu Bone خواهد بود. این از نظر عرضه و ارزش سکه در وسط قرار می گیرد.

امید است که راه اندازی ShibaSwap قیمت هر سه توکن را به مراتب بالاتر ببرد.

به طور خاص اگر Bone از روندهای قبلی پیروی کند می تواند یک سرمایه گذاری محکم با دستاوردهای سریع باشد.

چشم انداز بلند مدت آلت کوین ها و سکه های meme

سوال مهم این است که چشم انداز بلند مدت پروژه هایی از این دست چگونه است؟

وب سایت Shiba Token به معنای واقعی کلمه خود را به عنوان توکن های غیرمتمرکز meme توصیف می کند. مشابه Dogecoin، برخلاف بسیاری از پروژه های رمزنگاری شده دیگر (مانند هلیوم) از این موارد کاربرد واقعی و کاربردی در دنیای واقعی ندارند. با این حال تا زمانی که علاقه به ارز دیجیتال همچنان ادامه داشته باشد و مردم همچنان به سرمایه گذاری سنگین ادامه دهند پروژه هایی از این دست احتمالاً به رشد خود ادامه می دهند. تا اینکه حباب ها بترکند.

دوج کویندوج کوین
دوج کوین$۰.۰۹۰۲۷۹۲,۷۷۰ تومان
شیباشیبا
شیبا$۰.۰۰۰۰۱۲۵۱۰.۳۸۳۸۴۴۷۶۸۳۸۹ تومان