رمز ارز SHIBA INU چیست؟

SHIB آزمایشی در ساخت جامعه خودجوش غیرمتمرکز است. توکن SHIB اولین توکن آن است و به کاربران امکان می دهد میلیاردها یا حتی تریلیون از آنها را در اختیار داشته باشند. این توکن ERC-20 که با نام مستعار DOGECOIN KILLER شناخته می شود می تواند به خوبی زیر یک پنی باقی بماند و در مدت زمان کمی نسبت به Dogecoin پیشی بگیرد (به طور نسبی). توکن شیبا ($ Shib) در سراسر جهان محبوب می باشد و در حال حاضر هزاران درصد افزایش یافته است. اولین توکن ارز دیجیتال است که در ShibaSwap صرافی غیرمتمرکز آن ها ذکر شده است.

LEASH در ابتدا قرار بود توکنی پایه باشد که به قیمت Dogecoin وابسته است. اکنون او آزاد شده است و دوباره پایه گذاری نمی شود.

با تیراژ کل توکن های فقط 100k، جذابیت مخالف Shib را دارد (که عرضه بسیار بیشتری دارد).

توکن دوم تشویقی برای معامله و پاداش ویژه ای برای کسانی که نقدینگی را تأمین می کنند ارائه می دهد.

BONE Dogecoin Killer توکن بعدی است! به زودی Shiba Inu Bone قدرت Defi را به سطح بعدی می رساند.

نحوه خرید

تنها مکان خرید یا فروش بی خطر SHIB یا LEASH در Uniswap است.

برخی صرافی های متمرکز وجود دارند که SHIB را ذکر کرده اند اما CEX ها سابقه قفل کردن وجوه را دارند.

در زمان نوشتن این مقاله Bone هنوز برای خرید و فروش در دسترس نیست.

نجات

شیبا ممکن است جزو بامزه ترین نژادهای سگ باشد اما ساده ترین نژاد سگ برای نگهداری نیست. در واقع به همین دلیل بسیاری از شیباها در سراسر جهان نیاز به نجات دارند. پلتفرم SHIBA INU یک تلاش جمعی را با استفاده از ویژگی داخلی لبخند آمازون برای کمک به این منظور آغاز کرده است. این روش بدون هیچ هزینه ای به هر یک از اعضای Shiba Inu امکان این را می دهد تا به نجات Shiba Inus کمک کنند. درصدی از خریدهای شما به صورت خودکار پشتیبانی می شود. هیچ هزینه ای برای شما ندارد. قدرت در جامعه است و به عنوان یک جامعه می توان به نجات شیبا کمک کرد.

دوج کویندوج کوین
دوج کوین$۰.۰۸۶۷۲۹۲,۶۵۰.۴ تومان
شیباشیبا
شیبا$۰.۰۰۰۰۱۲۰.۳۶۶۷۰۷۸۱۹۴۳۳ تومان