درباره رمزارز شیبا اینو Shiba Inu بیشتر بدانید

نکات کلیدی

  • در حال حاضر شیبا اینو داغ ترین ارز دیجیتال برگرفته از میم با 27.000.000٪ سود است.
  • توکن شیب با الهام از دوج کوین به لطف توییت های ایلان ماسک در سال 2020 افزایش یافت.
  • شیب یک رمزارز بسیار پرخطر است که می تواند به سرعت به اوج خود برسد و یا به همان سرعت سقوط کند.

شیبا اینو یک رمزارز مبتنی بر اتریوم است که از زمان راه اندازی آن در آگوست 2020 بیش از 714.000 دارنده را جذب کرد.

در حال حاضر این بیستمین ارز دیجیتال بزرگ با ارزش بازار 10 میلیارد دلار است.

بسیاری از سرمایه گذاران ارز دیجیتال تمایل دارند از آلت کوین های جدیدتر مانند شیب دوری کرده و بر ارزهای دیجیتال ایمن تری مانند بیت کوین، اتریوم و کاردانو تمرکز کنند.

شیبا اینو یک مثال عالی است که نشان می دهد آلت کوین های جدید چگونه می توانند در عرض چند ماه پامپ کنند.

در این مقاله درباره تاریخچه شیبا اینو و چندین دلیل که چرا سرمایه گذاران ممکن است بخواهند توکن شیب را در دراز مدت در نظر بگیرند بحث می کنیم. ابتدا به چندین عامل خطر بزرگ اشاره می کنیم که می توانند بر قیمت ها تأثیر بگذارند.

ظهور دوج کوین و الهام گیری شیبا اینو از آن

بازار ارزهای دیجیتال در آغاز همه گیری جهانی منفجر شد و بسیاری از مردم به عنوان محافظ در برابر تورم به سمت کوین های محبوب مانند بیت کوین هجوم آوردند.

در همان زمان ایلان ماسک در مورد دوج کوین که یک ارز دیجیتال معروف بود و به عنوان یک شوخی و یا میم در سال 2013 ایجاد شد اقدام به انتشار توییت نمود.

نماد دوج کوین یک سگ شیبا اینو است بنابراین پس از اینکه نهنگ ها (افرادی که تعداد زیادی سکه دارند) دوج کوین را رها کردند راه را برای رمزارز شیبا اینو هموار کرد.

توکن شیبا اینو چیست؟

شیبا اینو توکنی است که برای امنیت بیشتر و سهولت بر روی بلاکچین اتریوم اجرا می شود. ریشه این نام از ژاپن گرفته شده و نشان دهنده یک نوع نژاد سگ خاص است.

شیب در آگوست 2020 به صورت ناشناس با نام "ریوشی" ایجاد شد.

در طولICO حدود 1 کوادریلیون توکن صادر شده با 500 تریلیون توکن اختصاصی به ویتالیک بوترین بنیانگذار اتریوم اختصاص داده شد.

بوترین 50 تریلیون توکن به صندوق امداد هند Covid19 اهدا کرد و 450 تریلیون توکن باقی مانده را برای یک کیف پول مرده سوزاند.

سوزاند به این معنی است که این توکن ها هنوز در بلاکچین وجود دارند اما قفل شده و هرگز وارد گردش نمی شوند.

ایده پشت شیبا اینو ایجاد یک ارز دیجیتال عادلانه و صادقانه بود که به همه اجازه می دهد از شیب به عنوان ارز قابل اعتماد برای معاملات و توزیع ارزش استفاده کنند.

توصیه می شود مقاله سفید شیبا اینو را برای تجزیه و تحلیل عمیق تر و چگونگی و چرایی ایجاد توکن شیب بخوانید.

توکن شیبا اینو از ژانویه 2021 27.000.000 درصد افزایش یافته است.

باور کنید یا نه شیب از ژانویه 2021 به میزان باورنکردنی 27.000.000 درصد افزایش یافته است و بسیاری از نهنگ های شیبا اینو به دلیل این میم کوین محبوب میلیونر شدند.

میم کوین ها مانند شیب به میزان زیادی از رسانه های اجتماعی و افراد مشهور بستگی دارد که باعث می شود سرمایه گذاران به ارزهای دیجیتال با ریسک بالا FOMO بپردازند.

در اکتبر 2021 ایلان ماسک پس از انتشار تصویری از سگ شیبا اینوی خود به نام فلوکی در حساب توییتر خود باعث افزایش قیمت شیب شد.

توکن شیب ظرف چند روز 600 درصد افزایش یافت اما پس از آنکه جیمی دیمون مدیرعامل JP Morgan بیت کوین را "بی ارزش" خواند سقوط کرد.

هر زمان که قیمت بیت کوین کاهش می یابد آلت کوین هایی مانند شیبا اینو معمولاً بیشتر افت می کنند.

جریان صعودی شیبا اینو

اکنون که اطلاعات مهمی را در مورد شیبا اینو بیان نمودیم می خواهیم در مورد چندین کاتالیزور صعودی بحث کنیم که می توانند در آینده توکن شیبا را بسیار بالاتر ارسال کنند.

کوین بیس در ماه سپتامبر 2021 توکن شیبا اینو را اضافه کرد. خریدهای بیشتر می تواند باعث افزایش گسترده دارندگان شود و این امر می تواند بر قیمت ها تأثیر مثبت بگذارد.

کل دارندگان معیاری بزرگ برای تعیین قیمت ارزهای دیجیتال در آینده است زیرا دارندگان بیشتر بدان معناست که سرمایه گذاران توکن خریداری کرده و آنها را در کیف پول اتریوم خود ذخیره می کنند.

طبق گفته Etherscan شیبا اینو دارای بیش از 700000 نگهدارنده است و در آینده نزدیک می تواند از 1 میلیون نفر بیشتر شود. این ها آدرس های خصوصی هستند و شامل دارندگان شیب نمی شود که رمزارز خود را در صرافی مانند کوین بیس و یا بایننس ذخیره می کنند.

میلیون ها نفر به طور کلی توکن شیب را در دست دارند و به احتمال زیاد این شبکه در آینده رشد خواهد کرد. این دقیقاً همان گونه است که بیت کوین با رشد شبکه کاربری و کیف پول های فعال تر برجسته شد.

در مرحله دوم تیم توسعه شیبا اینو DEX خود را با نام شیبا سواپ راه اندازی کرد تا کاربران بتوانند با ارائه نقدینگی و یا ذخیره دارایی های خود با استفاده از 2 توکن Leash و Bone توکن اضافی کسب کنند.

شیبا سواپ ترکیبی از یونی سواپ و Aave است که راهی آسان برای معامله توکن ها و کسب سود در یک اکوسیستم یکسان را ارائه می دهد.

هنگامی که نقدینگی را به استخر ارائه می دهید به خاطر ایمن نگه داشتن شبکه پاداش دریافت می کنید. هر چند در صورت سقوط شیب خطر وجود دارد و امکان دارد سرمایه گذاری نقدینگی خود را از دست بدهید.

برای شروع شما باید DIG (تامین نقدینگی) کنید تا بتوانید توکن SSLP (ShibaSwap Liquidity Provider) را به دست آورید. این به شما این امکان را می دهد تا اقدامات دیگری مانند بازدهی و یا فارمینگ انجام دهید.

هنگامی که تعدادی توکن SSLP دارید باید WOOFing را راه اندازی کنید تا BONE خود را به دست آورید. BONE پاداشی است برای افزودن ارزش قفل شده به حوزه نقدینگی.

عوامل خطر: دامپینگ نهنگ شیب، عدم علاقه و ICO های آینده

اکثر ارزهای دیجیتال توسط نهنگ ها کنترل می شوند که اغلب توکن های خود را رها کرده و قیمت را کاهش می دهند.

عوامل خطر: دامپینگ نهنگ شیب، عدم علاقه و ICO های آینده

اکثر ارزهای دیجیتال توسط نهنگ ها کنترل می شوند که اغلب توکن های خود را رها کرده و قیمت را کاهش می دهند.

طبق گفته Coincarp حدود 100 دارنده برتر 80٪ شیب از کل عرضه را در اختیار دارند و تعداد کمی از نهنگ ها می توانند قیمت ها را به سرعت کاهش دهند.

undefined

زمانی که سرمایه گذاران خرده فروشی FOMO را وارد توکن می کنند و قیمت ها را بالاتر می برند دفن نهنگ ها در اواخر چرخه میم رخ می دهد. اگر می خواهید از دامپینگ جلوگیری کنید به سادگی دیپ بخرید و از FOMOing در هر ارزدیجیتال خودداری کنید.

عدم علاقه افراد یکی دیگر از مشکلات است زیرا شیبا اینو تقریبا 5 ماه را صرف معامله با همان قیمت می کرد در حالی که هیچ کس به این توکن اهمیتی نمی داد.

undefined

اگر ایلان ماسک در مورد توله سگ جدید شیبا اینوی خود توییتی انتشار نداده بودچه بسا که توکن شیب هنوز زیر رادار می بود. ممکن است ماه ها تا پامپ بزرگ بعدی طول بکشد.

انتظار می رود که پس از مشاهده موفقیت دوج کوین و شیبا اینو تعداد زیادی میم کوین کپی شده برای ICO ها راه اندازی شود. این امر توجه به شیب را از بین می برد و خریداران FOMO را تشویق می کند تا توکن های شیب را به نفع داغ ترین میم توکن بعدی رها کنند.

لطفاً توجه داشته باشید که ارزهای دیجیتال خطرناک هستند بنابراین قبل از سرمایه گذاری روی هر کوین و یا توکن تحقیقات خود را کامل انجام دهید.

نتیجه

هر سال که می گذرد ارزهای دیجیتال در حال تبدیل شدن به جریان اصلی تری هستند.

شیبا اینو کمی بیش از 1 سال سن دارد و بیش از 700000 کیف پول خصوصی اتریوم این توکن را در خود جای داده اند. تا زمانی که افراد بیشتری به شبکه بپیوندند انتظار می رود قیمت در بلند مدت افزایش یابد.

با این حال ما هشدار می دهیم که اگر نی توانید با خسارات سنگین مقابله کنید انجام ندهید.

برای ایجاد موقعیت اولیه به یک تن پول نیاز ندارید اما شیبا اینو با رشد اکوسیستم توکن در طول زمان می تواند بسیار بالاتر برود.

کار خود را به دقت انجام دهید و ببینید آیا سرمایه گذاری درشیبا اینو برای شما مناسب است یا خیر.

شیباشیبا
شیبا$۰.۰۰۰۰۱۱۷۰.۳۵۹۲۰۲۰۱۸۹ تومان