رمز ارز شیبا اینو (Shiba Inu) با رشد 10 درصدی قدم در مسیر رسیدن به 1 دلار گذاشت.

شیبا اینو ارز دیجیتالی در اکوسیستم اتریوم است که بر اساس Dogecoin می باشد و در بازه 24 ساعت گذشته 10٪ افزایش یافته است و ضررهای خود را در هفته کاهش داده است.

با این مسئله که SHIB با کمتر از یک پنی معامله می کند فریب نخورید. سقف بازار آن از زمان راه اندازی تاکنون به بیش از 3.4 میلیارد دلار رسیده است و به نظر می رسد که در راستای جنبش و پیشرفت باشد.

دستاوردهای چشم نواز Shiba Inu توجه رپر انگلستان DJ JY را به خود جلب کرده است که در مورد این رمز ارز توییت کرد و گفت: "شما آنها را می بینید؟" توئیت وی این امکان را می دهد که 43000 فالوور به شیبا اضافه شود.

undefined

رمز ارز شیبا اینو در ماه اوت گذشته راه اندازی شد و نام آن از نژاد سگی ژاپنی گرفته شده است که به دلیل محبوبیت Dogecoin در جامعه رمز ارزها محبوب شد. SHIB خود را به عنوان یک قاتل Dogecoin معرفی می کند اما به نظر نمی رسد مشکلی در استفاده از محبوبیت رقیب بزرگتر خود یعنی Dogecoin داشته باشد. ایلان ماسک با حضور اخیر خود در برنامه Saturday Night Live علاقه اش را نسبت به Dogecoin بیان کرد و توکن های با موضوع Doge را در کانون توجه قرار داد. علاوه بر این بایننس بزرگترین صرافی ارز دیجیتال اخیراً پشتیبانی از شیب را نیز اضافه کرده و البته هیچ آسیب و ضرری نیز ندیده است.

امکان دستیابی به سود بیشتر در آینده وجود دارد؟

در جامعه شیبا اینو جای تعجب ندارد که رمز ارز سیر صعودی داشته باشد و آستانه 1 دلار را به عنوان آخرین هدف خود قرار دهد. فقط سرمایه گذاران نیستند که خوش بین هستند بلکه گزارش شده است که تحلیلگران نیز پیش بینی می کنند اکنون که سرمایه گذاران رمزنگاری از آخرین فروش گسترده بازار زخمهای خود را ترمیم کرده اند، قیمت شیبا اینو می تواند دو برابر شود.

برای یک سرمایه گذار صبور تحلیلگران همچنین سطح 1 دلار را برای قیمت Shiba Inu پیش بینی می کنند اما همگی حدس افراد است.

شیبا اینو در حال ساخت صرافی غیرمتمرکز جدید (DEX) برای رقابت با افرادی مانند Uniswap و Sushiswap است. اگر حتی خرده موفقیتهای مشابه را ببیند که سایر پلتفرم ها معاملات بازار غیرمتمرکز مالی (DeFi) تجربه می کنند، سکه SHIB نیز به عنوان رمز ارز بومی DEX سود می برد. این امر فقط می تواند همان چیزی باشد که سکه را به نقطه عطف 1 دلار تبدیل می کند.

شیباشیبا
شیبا$۰.۰۰۰۰۱۱۷۰.۳۵۹۸۸۰۴۰۸۹۷۲ تومان