دارندگان شیبا اینو Shiba Inu برای عبور از زمستان کریپتو به این نکات نیاز دارند

دارندگان شیبا اینو باید به قانون HODLing احترام بگذارند و به شرایط بازار اعتقاد داشته تا بازدهی خود را به حداکثر برسانند.

بازار توکن دوج شاهد بود که اکثریت دست‌ های ضعیف زمانی که رویداد توزیع مجدد در بهترین حالت خود بود صحنه را ترک نمودند. در واقع در زمان نگارش این مقاله 75 درصد از دارندگان شیب در زیان بودند و زمستان کریپتو در مرکز صحنه قرار گرفت.

باعث تعجب سرمایه گذاران نیست که شراکت های مختلف نتوانسته اند توکن را در نمودار قیمت بالا ببرند. در زمان انتشار این توکن با قیمت 0.00001073 دلار معامله می شد که در روز گذشته 1% افزایش داشت.

از ژانویه 2022 شیب در محدوده 0.00003925 دلار تا 0.00001079 دلار معامله می شود. تا زمانی که گاوها 0.00003925 دلار را به حمایت تبدیل نکنند سرمایه گذاران نباید انتظار داشته باشند که پرتفولیوی آنها عملکرد خوبی داشته باشد.

با این وجود معامله‌ گران نوسانی و معامله‌ گران روزانه فرصت‌ های زیادی خواهند داشت حتی اگر شیب به حرکات محدود خود در هفته‌ های آینده ادامه دهد. یک سیستم معاملاتی مناسب با روانشناسی قوی می تواند موفقیت را تضمین کند مشروط بر اینکه ضررهای توقف رعایت شود و قیمت هدف بدیهی تلقی نشود.

با این حال معامله گرانی که منتظر ورود شیب به یک چرخه افزایشی بوده اند می توانند از گرفتن موقعیت طولانی خودداری کنند زیرا شاخص ها به شدت نسبت به خرس ها جزئی به نظر می رسند. RSI در دو هفته گذشته در منطقه اشباع فروش استراحت کرده است. و MACD به صراحت به حرکت نزولی اشاره کرده است. به اندازه کافی جالب توجه است که عرض باندهای بولینگر BB نشان می‌ دهد که نوسانات به شدت کاهش یافته است.

undefined

حال اگر شما یک معامله گر آماتور هستید نگاهی به ارزش بازار و حجم به شما کمک می کند تا نقاط ورودی خود را تجزیه و تحلیل کنید. حتی با وجود اینکه حجم پس از 13 آوریل در فواصل نامنظم افزایش یافته است سرمایه بازار همچنان از گرانش پیروی می کند. این امر مطمئنا نمی تواند نشانه خوبی برای معامله گرانی باشد که به دنبال کسب درآمد سریع هستند.

undefined

همچنین این یک واقعیت شناخته شده است که در هنگام معامله روانشناسی نقش مهمی ایفا می کند که مؤلفه اصلی آن ایمان است. با نگاهی به متریک حجم اجتماعی این توکن می توان به وضوح درک نمود که در 21 آوریل سرمایه گذاران علاقه زیادی به شیب نشان دادند و شاید معتقد بودند که قیمت افزایش خواهد یافت. در واقع تسلط اجتماعی این میم توکن در آن روز به 5.79 درصد رسید. اما از آنجایی که حجم در حال کاهش بود شیب نتوانست سرمایه گذاران خود را تحت تاثیر قرار دهد.

undefined
شیباشیبا
شیبا$۰.۰۰۰۰۱۰۴۲۰.۳۳۱۰۲۲۷۳۹۵۴۷ تومان
:ambcrypto.com