شیبا اینو Shiba Inu یک مورد استفاده جدید دارد: خرید زمین در متاورس

میم کوین شیبا اینو می تواند به طور رسمی برای خرید زمین در متاورس شیب با استفاده از توکن اصلی شیب مورد استفاده قرار گیرد زیرا تیم توسعه همچنان به ارائه ابزار برای دارندگان ادامه می دهد.

دارندگان میم کوین محبوب شیبا اینو اکنون می توانند از این ارز دیجیتال برای خرید زمین در متاورس شیب استفاده کنند.

تیم شیبا اینو در توییتر فاش نمود که توکن شیب اکنون می تواند برای برش قطعه زمین در پروژه واقعیت مجازی اخیراً رونمایی شده "SHIB: The Metaverse" استفاده شود.

100595 قطعه زمین مختلف در SHIB: The Metaverse وجود دارد. در ابتدا تنها امکان خرید زمین با استفاده از اتر وجود داشت. اکنون ادغام شیب در پروژه متاورس این امکان را فراهم می‌ کند که نه تنها زمین بخرد بلکه به کاربران گزینه‌ های سفارشی‌ سازی اضافه‌ شده برای زمین مجازی خود را نیز می‌ دهد.

مالکان زمین در شیب متاورس می‌ توانند درآمد غیرفعال ایجاد کنند، منابع درون بازی را جمع‌آوری کنند و جوایزی ایجاد نمایند اگرچه این موارد هنوز فاش نشده است.

قطعات زمین در متاورس شیب قرار است به صورت مرحله ای آزاد شوند. در مرحله مقدماتی 36431 قطعه در 13 آوریل باز شد و زمین به چهار دسته تقسیم شد: Silver Fur، Gold Tail، Platinum Paw و Diamond Teeth با قیمت بین 0.2 اتریوم تا 1 اتریوم.

علیرغم روایت رایجی که نشان می‌ دهد شیب یک میم کوین ساده است که صرفاً توسط تبلیغات و توییت‌ های ایلان ماسک هدایت می‌ شود اکوسیستم شیب برای پشتیبانی از توکن‌ های غیرمثلی NFT و پلتفرم مالی غیرمتمرکز DeFi شیبا سواپ رشد کرده است.

اکوسیستم شیب علاوه بر این از توکن های فرعی از جمله LEASH و BONE تشکیل شده است که توسعه دهندگان می گویند با توسعه پروژه متاورس نقش مهمی ایفا خواهند کرد. در حال حاضر به دارندگانی که LEASH خود را قفل می‌ کنند اولویت دسترسی به مناقصه زمین داده می‌ شود در حالی که BONE یک توکن حکومتی است که به دارندگان اجازه می‌ دهد تا در مورد تصمیم‌ گیری‌ های مربوط به توسعه متاورس رأی دهند.

در زمان نگارش این مقاله شیب بهبود مختصری را تجربه کرده است. به طور کلی عملکرد قیمت در مورد توکن همچنان کند است و شیب در حال حاضر 12.3٪ در دو هفته گذشته کاهش یافته است. این توکن اکنون با قیمت 0.0000218 دلار معامله می شود که بیش از 74 درصد از بالاترین رکورد خود در 28 اکتبر سال گذشته کاهش یافته است.

در 23 آوریل توسعه دهندگان پورتال سوزاندن شیب یعنی ShibBurn را راه اندازی کردند که شاهد حذف بیش از 22.5 میلیارد شیب و یا 500000 دلار در زمان نگارش این مقاله بود. از زمان آغاز به کار شیب تقریباً 410.32 تریلیون شیب یعنی 41٪ از کل عرضه اکنون سوزانده شده است.

شیباشیبا
شیبا$۰.۰۰۰۰۱۰۴۴۰.۳۳۱۸۶۶۸۴۶۳۷۵ تومان