اکوسیستم شیبا اینو SHIBA INU شروع به کار نمود اما همچنان رشد اکوسیستم بیتگرت را دنبال می کند

بیتگرت بر اساس جدول زمانی تعیین شده برای تحویل محصولات نقشه راه Bitgert V2 سریعتر اکوسیستم خود را توسعه می دهد.

نکات کلیدی:

  • بیتگرت در حال کار بر روی توسعه سریعترین اکوسیستم بلاکچین در صنعت است.
  • اکوسیستم شیبا اینو در حال شکل گیری است و در شرف جهش است.
  • پروژه های بیتگرت و شیبا اینو از جمله ارزهای دیجیتال پرمخاطب امروزی بوده اند. هیاهو در مورد این ارزهای دیجیتال ناشی از پیشرفت هایی است که این تیم ها روی آن کار کرده اند. بیتگرت به دلیل سرعت سریع توسعه اکوسیستم مخرب آن به طور گسترده در مورد آن صحبت می شود.
  • ناپدید شدن اخیر بنیانگذار شیبا اینو یعنی ریوشی احتمالا داغ ترین موضوع این پروژه است. اما تحولات زیادی در اکوسیستم شیبا اینو رخ داده که توجه بسیاری را به خود جلب می کند.

بیتگرت

اکوسیستم بیتگرت یکی از موضوعات مورد بحث در مورد این پروژه و بیشتر سرعت تحویل و اختلال در محصولات بوده است. توسعه اکوسیستم بیتگرت با راه اندازی نقشه راه Bitgert V1 آغاز شد که اولین زنجیره هزینه گس صفر بلاکچین Bitgert BRC20 را به ارمغان آورد. همچنین پروژه های بسیاری از استودیو استارتاپ بیتگرت وجود داشت که بلافاصله پس از راه اندازی بلاکچین بیتگرت راه اندازی شدند.

اما نقشه راه Bitgert V2 یک معامله بزرگ است. محصولات بیشتری از نقشه راه Bitgert V2 ارائه می شود از جمله محصولات DeFi، NFT و Web3. Bitgert CEX، Paybrise و Bitgert NFT بازار برخی از محصولاتی هستند که وارد اکوسیستم بیتگرت می شوند. استودیوی استارتاپ بیتگرت همچنین بیش از 1000 پروژه جدید با پشتیبانی بیتگرت را در اکوسیستم منتشر می کند.

شیبا اینو

تیم شیبا اینو همچنین ساخت یک اکوسیستم بلاکچین قدرتمند را آغاز نموده است. شیبا اینو قبلاً محصولات کلیدی مانند شیبا سواپ ShibaSwap، توکن‌ های BONE و LEASH را منتشر کرده است. همچنین محصول متاورس، شیبرس Shiberse نیز وجود دارد که به زودی عرضه می شود.

شیبا اینو همچنین از آمدن شیباریوم Shibarium مورد انتظار خبر داده است. این یک راه حل لایه 2 شیبا اینو است که به مسئله مقیاس بندی و هزینه بالای گس در زنجیره اتریوم می پردازد. انتظار می رود پروتکل مقیاس بندی شیباریوم پذیرش شبکه شیبا اینو را افزایش دهد که اکوسیستم را رشد خواهد داد.

نتیجه

بیتگرت و شیبا اینو هر دو در حال ساختن بزرگترین اکوسیستم های بلاکچینی در بازار هستند. با این حال بیتگرت بر اساس جدول زمانی تعیین شده برای تحویل محصولات نقشه راه Bitgert V2 اکوسیستم خود را سریعتر توسعه می دهد.

شیباشیبا
شیبا$۰.۰۰۰۰۱۰۴۴۰.۳۳۱۸۶۶۸۴۶۳۷۵ تومان