ظهور رمز ارزهایی مانند Shiba Inu، Dogelon Mars ،Pig Finance؛ آیا این مرحله یک نقطه ورود است؟

با توجه به روند صعودی بازارهای altcoin توکن های سرگرم کننده meme مانند Dogelon Mars ،Australian Safe Shepherd ،Pig Finance و Shiba Inu هر کدام با سرعت زیادی موفق به جلب توجه معامله گران به سمت خود می شوند.

توکن Shiba Inu که به عنوان رقیب Dogecoin شناخته می شود فقط در هفته گذشته سرمایه گذاران خود را با جلب بیش از 1100 درصد بازده جلب کرده است. Shiba Inu (SHIB) با سقف بازار بیش از 7.7 میلیارد دلار رتبه 24 رتبه بندی CMC را به خود اختصاص داد.

جالب است بدانید که SHIB یک meme مبتنی بر اتریوم است و قرار بود ویتالیک بوترین بنیانگذار اتریوم، بزرگترین ذی نفع رالی در حال انجام عملیات تبلیغاتی باشد. بوترین بیش از 505 میلیارد توکن SHIB در اختیار داشت که نیمی از کل عرضه آن را تشکیل می داد. با این حال باترین سهام SHIB خود را حذف کرد.

حرکت پیش بینی نشده او ارزش توکن را به پایین نمودارها کشید. اقدامی که توسط جامعه رمزنگاری به خوبی مورد استقبال قرار گرفت.

Michaël van de Poppe تحلیلگر فنی مستقر در آمستردام اخیراً از یوتیوب استفاده کرده و به این نکته اشاره کرده است که مرحله hype-up فوق الذکر یک نقطه ورود نیست. وی همچنین گفت که به طور کلی طرفدار این meme coin ها نیست.

"این اتفاقات توجهات را از آنچه که ما می خواهیم در این بازار به دست آوریم و ایجاد کنیم دور می کند."

پس از این عمل بوترین، قیمت alt ها به طور چشمگیری سقوط کرد و جدول ها بر خلاف SIHB شدند.

undefined

حتی در این صورت آنچه در اینجا شایان ذکر است این است که به دلیل محبوبیت روز افزون این توکن صرافی هایی مانند FTX ،Huobi ،OKEx و Binance مجور شدند آن را در پلتفرم خود لیست کنند. به گفته تحلیلگر تحقیقات مشهور ایگور ایگامبردیف لیست Binance یک نقطه عطف بود. او گفت:

نمودار نشان می دهد که علاقه به SHIB در حال کم رنگ شدن بود اما لیست بایننس آن را دوباره زنده کرد.

در واقع طبق گفته Changpeng Zhao مدیرعامل بایننس، به دلیل افزایش تقاضای SHIB آدرس های سپرده اتریوم به پایان رسید. وی با این گفته تصریح کرد که "این توافق را تایید نمی کند"

undefined

اخیراً SHIB به آشفتگی در بلاکچین اتریوم دامن زده است. ایگامبردیف افزود:

به دلیل SHIB اکنون شاهد قیمت های بالای gas هستیم. در سه روز گذشته معاملات با تعامل قرارداد شیب 10% بلاک gas مصرف کردند.

ایگامبردیف با برجسته ساختن ماهیت نامناسب توکن گفت:

از موجودی 10 معامله گر برتر در هفته گذشته فقط یک توکن فروش رفته است و دلیل اصلی این امر نقدینگی بسیار کم است که به شما این امکان را نمی دهد که مقدار آن را نقد کنید.

بعد از آخرین قتل عام Dogecoin بدون شک Shiba Inu این نمایش را ربوده است. طبق CMC این توکن از زمان تاسیس تاکنون بیش از 2 میلیون درصد افزایش داشته است. سایر توکن های meme نیز با تاخیر زیادی بازدهی داشته اند. به عنوان مثال Dogelon Mars (ELON) هفتگی بیش از 768 درصد افزایش داشت در حالی که افرادی مانند Australian Safe Shepherd (ASS) و Pig Finance (PIG) به ترتیب هفتگی موج بیش از 3843 و 4450 درصد را ثبت کردند.

شیباشیبا
شیبا$۰.۰۰۰۰۱۱۷۰.۳۵۸۵۳۴۹۷۰۹۴۹ تومان
Dogelon MarsDogelon Mars
Dogelon Mars$۰.۰۰۰۰۰۰۴۸۱۰۳۵۰.۰۱۴۷۴۰۸۴۳۵۶۸ تومان
پیگ فاینانسپیگ فاینانس
پیگ فاینانس$۰.۰۰۰۰۰۰۰۲۸۹۹۲۰.۰۰۰۸۸۸۴۳۱۲۷۲ تومان
:ambcrypto.com