تمام آنچه که در مورد رمز ارز Shiba Inu و ارزهای میم باید بدانید.
  • سکه های Shiba Inu محبوبیت بی نظیری پیدا کردند اما پس از اینکه کمک بوترین بنیان گذار اتریوم به هند کاهش یافتند.
  • در حال حاضر با ارزش 0.001419 INR معامله می شود.
  • Uniswap و نسخه وب CoinDCX توکن های Shiba Inu را لیست کرده اند.

در آگوست سال 2020 Shiba Inu توسط Ryoshi ایجاد شد. یک سکه joke یا سکه meme است که به عنوان رقیب Dogecoin راه اندازی شد.

Shiba Inu در آگوست سال 2020 توسط Ryoshi ایجاد شد. یک سکه joke یا سکه meme است که به عنوان رقیب Dogecoin راه اندازی شد.

Shiba Inu به دو دلیل در خبرها بوده است. به تازگی ایلون ماسک بنیانگذار تسلا در توئیتی گفته بود که دوست دارد یک توله Shiba pup داشته باشد که بازار رمزنگاری ها را هیجان زده و قیمت ها 300 درصد افزایش یافت.

قیمت سکه های Shiba Inu پس از اینکه ویتالیک بوترین 50 تریلیون سکه Shiba Inu به صندوق امداد رمزنگاری Covid هند که توسط Sandeep Nailwal کارآفرین هندی اداره می شود هدیه داد حدود 40 درصد کاهش یافت.

شیبا اینو متعلق به چه کسی است؟

صاحب Shiba Inu شخصی به نام Ryoshi است. گرچه هیچ کس نام واقعی این شخص را نمی داند. سکه meme از نژاد سگی ژاپنی به نام Shiba Inu نامگذاری شده است. اتفاقاً Shiba Inu ادعا کرده بود که آنها "قاتل Dogecoin" هستند رمز ارزی که در آگوست 2020 راه اندازی شد و به عنوان رقیب آن شناخته می شوند. طلسم Shiba Inu بر اساس توله سگ Shiba ساخته شده و کاملاً شبیه Dogecoin است. این پلتفرم و مدل نیز بر اساس Dogecoin ساخته شده اند.

Shiba Inu چقدر متفاوت است؟

Dogecoin با استفاده از همان فناوری بیت کوین ساخته شده است. توکن های Shiba Inu توسط اتریوم طراحی می شوند. توکن های قابل استفاده مانند Shiba Inu توکن های ERC-20 هستند و توکن های غیر قابل انعطاف (NFT) از استاندارد توکنERC-721 پلتفرم اتریوم استفاده می کنند.

در وب سایت رسمی آن ذکر شده است که توکن SHIB اولین توکن ما می باشد و به کاربران امکان می دهد میلیاردها یا حتی تریلیون از آنها را در اختیار داشته باشند. سازندگان آن قصد دارند Bone Dogecoin Killer یعنی سکه بعدی در آینده را راه اندازی کنند

دوج کویندوج کوین
دوج کوین$۰.۰۹۵۱۱۲۵,۵۹۷.۳ تومان
شیباشیبا
شیبا$۰.۰۰۰۰۱۰۷۵۰.۶۳۲۶۳۵۷۶۶۵۷۸ تومان