ارزش امروز رمزارز شیبا اینو و توئیت ایلان ماسک درباره آن

اسپین آف ارز دیجیتال محبوب دوج کوین یعنی شیبا اینو طی 24 ساعت گذشته پس از آنکه ایلان ماسک در مورد آن توییت کرد تقریبا 50 درصد افزایش قیمت داشت.

undefined

با افزایش علاقه به ارزهای دیجیتال وهمه گیری آن و با افزایش ارزش کوین هایی مانند بیت کوین که در آوریل به بیش از 60.000 دلار رسید، آلت کوین های کوچکتر مانند کوین شیبا اینو به عنوان محبوب ترین مورد در بین طرفداران ارز دیجیتال مطرح شده است.

ارز دیجیتال شیبا اینو که در صرافی های ارز دیجیتال مانند کوین بیس با عنوان شیب معامله می شود در چند ماه گذشته از زمان سقوط خود از اوج 0.00002764 پوند در ماه مه با قیمت تقریبی 0.00000500 پوند معامله شده است.

اما قیمت این میم کوین روز سه شنبه پس از آن که ایلان ماسک مدیرعامل شرکت تسلا باعث شد تا این رمزارز به بالاترین حد اخیر خود برسد، تا 50 درصد افزایش یافت.

ارز دیجیتال شیبا اینو چیست؟

رمزارز شیبا اینو که از اصلی ترین میم کوین یعنی دوج کوین الهام گرفته شده است در آگوست 2020 پس از ایجاد توسط یک موسس ناشناس و معروف به ریوشی که تصور می شود در چین مستقر است ظاهر شد.

این کوین از زمان ایجاد تا کنون با ارزش های کم و ناپایدار معامله می شود اما به سرعت تبدیل به یک جایگزین محبوب برای کوین های اصلی مانند بیت کوین و اتریوم و همچنین پیگیری جدید دوج کوین تا سال 2020 و تا سال 2021 شد.

برخلاف ارز دیجیتال بیت کوین که به عنوان محبوب ترین و غالب ارز دیجیتال جهان به راحتی تحت تاثیر رویدادهای جزئی خبری و تغییرات بازار قرار نمی گیرد، آلت کوین های کوچکتر به دلیل سهل انگاری بیشتر در ارزش بسیار مستعد نوسانات ناگهانی و بزرگ قیمت هستند.

رمزارز شیبا اینو اخیراً در اواسط ماه سپتامبر برای اولین بار در کوین بیس ثبت شد و قیمت آن پس از ثبت در این صرافی بزرگ ارز دیجیتال در 16 سپتامبر 34 درصد افزایش یافت.

توئیت ایلان ماسک درباره شیبا اینو

با توجه به قیمت ناچیز رمزارزهایی مانند شیبا اینو و دوج کوین قله ها و جهش های سخت تری را نسبت به ارزهای دیجیتال دیگر تجربه می کند. بیت کوین، بیبی دوج کوین، دوج کوین، شیبا اینو همگی تحت تأثیر توییت های ایلان ماسک قرار گرفته اند.

در ساعات اولیه صبح روز دوشنبه 4 اکتبر بنیانگذار تسلا و اسپیس ایکس تصویری از توله سگ جدید شیبا اینو را با عنوان "Floki Frunkpuppy" توییت کرد که جهت ایجاد یک روند توییتری برای این کوین با هشتگ #SHIB و برای افزایش ارزش آن کافی بود.

به نقل از کوین بیس در 5 اکتبر شیبا اینو در حدود 0.00000993 پوند تا 11.15 صبح با 50 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته و 95 درصد در هفت روز گذشته و 10.996.200.77 درصد صعود در سال گذشته معامله شد.

شیباشیبا
شیبا$۰.۰۰۰۰۱۲۴۷۰.۳۸۱۷۶۹۳۶۴۷۶۹ تومان