پیش بینی قیمت رمز ارز شیبا اینو (Shiba Inu) در ژوئن 2021

شییبا اینو رمز ارزی است که از Dogecoin الهام گرفته شده و اخیراً محبوبیت زیادی کسب کرده است.

رمز ارز شیبا طی چند روز گذشته در جامعه رمزنگاری ها روند رو به رشدی داشته است. از زمانی که هیاهوی تبلیغاتی پشت Dogecoin کمی خاموش شد بسیاری از علاقه مندان به رمزنگاری جدید مشغول تبلیغ ارز Shiba Inu هستند. با این حال از زمان سقوط رمزنگاری قیمت شیبا به طور قابل توجهی کاهش یافته است که این امر باعث شده بسیاری از مردم بپرسند آیا رمز ارز شیبا از بین رفته است؟

پیش بینی قیمت رمز ارز شیبا اینو

گرچه پیش بینی قیمت رمزنگاری ممکن است دشوار باشد اما بسیاری از کارشناسان رمزنگاری قیمت شیبا را پیش بینی کرده اند. طبق گفته Wallet Investor قیمت شیبا تا ژوئن 2021 به حدود 0.000030 دلار خواهد رسید و ممکن است تا پایان سال تا 0.000048 دلار افزایش یابد. طبق گفته Gov.Capital قیمت شیبا ممکن است تا ژوئن 2021 به 0.000025 دلار برسد. The Global Coverage مثبت تری دارد و پیش بینی می کند که شیبا می تواند تا ژوئن 2021 به قیمت 0.000085 دلار برسد. با این حال باید با شک و تردید به این پیش بینی ها نگاه کرد.

درباره رمز ارز شیبا (Shiba Inu)

طبق وب سایت رسمی شیبا آن ها بیان می دارند که توکن شیبا یعنی (SHIB) آزمایشی در ساخت جامعه خودجوش غیرمتمرکز است. سازندگان این توکن آن را با الهام از Dogecoin ایجاد کرده اند. با این حال هدف سازندگان شیبا اینو این است که با SHIB چیزی فراتر از یک شوخی ایجاد کنند. توکن SHIB یک ERC-20 سازگار با شبکه اتریوم است. شیبا توسط جامعه خود "قاتل Dogecoin" نامیده شده است.

این ارز دیجیتال به سرعت مورد توجه جهانیان قرار گرفته است که بخشی از این محبوبیت به دلیل افزایش محبوبیت Dogecoin است. توکن شیبا همچنین توسط جامعه بزرگی از دارندگان ارز پشتیبانی می شود که از این ارز در رسانه های اجتماعی مانند Reddit و Twitter پشتیبانی و تبلیغ می کنند. در صورت عدم اعتماد بازار به آنها چنین رمز ارزهایی می توانند خیلی سریع ارزش خود را از دست بدهند. مردم باید قبل از سرمایه گذاری در ارزهایی مانند Shiba Inu ،Safemoon و... محتاط باشند زیرا اینها سود سرعتی به همراه می آورند اما در صورت تخریب می توانند ضرر زیادی برای شما به همراه داشته باشند. با این حال اگر سرمایه گذاران بخواهند شیبا اینو را خریداری کنند می توانند آن را در Binance و Sushiswap و چند صرافی رمزنگاری کمتر شناخته شده خریداری کنند.

دوج کویندوج کوین
دوج کوین$۰.۰۸۹۰۸۵۲,۷۴۴.۲ تومان
شیباشیبا
شیبا$۰.۰۰۰۰۱۲۲۸۰.۳۷۸۲۷۳۳۱۱۷۰۹ تومان