رمزارز شیبا اینو Shiba Inu به تازگی به یکی از بزرگترین ارزهای دیجیتال جهان تبدیل  شده است

به گزارش بلومبرگ ارز دیجیتال شیبا اینو جزو دوازدهمین رمز ارز بزرگ در این هفته شده و تنها در هفت روز 367 درصد رشد داشته است.

بر اساس گزارش بلومبرگ روز چهارشنبه کوین شیبا بیش از 70 درصد در 24 ساعت افزایش یافت و از لایت کوین و آواکس اوالانچ پیشی گرفت و از نظر ارزش بازار در جایگاه دوازدهمین ارز دیجیتال بزرگ قرار گرفت.

undefined

به گفته یاهو فاینانس یک نهنگ مرموز وجود داشته که مقدار زیادی شیبا اینو را خریداری کرده است.

"نهنگ" سرمایه گذاری است که پول زیادی را در یک محصول یا سرمایه گذاری پامپ می کند تا ارزش آن و کمیاب بودن آن را افزایش دهد.

بیشترین افزایش اخیر پس از آن اتفاق می افتد که ایلان ماسک مدیرعامل تسلا تصویری از سگ خود به نام فلوکی که از نژاد شیبا اینو است را در توییتر منتشر کرد. بلافاصله پس از آن هشتگ #SHIB شروع به کار کرد که باعث افزایش علاقه شبکه های اجتماعی به ارزهای دیجیتال شد. افراد بیشتری رمزارز شیبا اینو را خریداری کردند که همین امر ارزش آن را افزایش داد.

undefined

در پی توییت ماسک صرافی ارز دیجیتال کوین بیس این توکن را به لیست ارزهای خود اضافه کرد. این بدان معناست که کاربران می توانند رمزارز شیبا اینو را در Coinbase.com و اپلیکیشن موبایل این صرافی معامله کنند. همانطور که در Deseret News گزارش شده است ارزش رمزارز شیبا اینو پس از راه اندازی افزایش چشمگیری داشته است.

با این حال خودی های AMB Crypto می گویند که در آن زمان این سوال وجود داشت که آیا کوین شیب می تواند ارزش خود را برای مدت طولانی حفظ کند به خصوص اگر تعدادی از سرمایه گذاران کوین های خود را بفروشند.

این نوع رفتار دلیل دقیقی است که چرا شیب یک دارایی غیرقابل اعتماد است زیرا به معنای واقعی کلمه مانند دارایی پامپ و دامپ تلقی می شود.

شیباشیبا
شیبا$۰.۰۰۰۰۱۱۷۰.۳۵۹۲۰۲۰۱۸۹ تومان