شیبا اینو Shiba Inu با دوج کوین رقابت می کند تا دهمین ارز دیجیتال بزرگ باشد

رمزارز شیبا اینو در میان 10 ارز دیجیتال برتر در یک رالی قرار گرفته است.

داده های CoinGecko نشان می دهد که این میم کوین از نظر ارزش بازار از دوج کوین پیشی گرفته است.

شیبا اینو در 7 روز گذشته حدود 133 درصد افزایش یافته که توسط سرمایه گذاران خرد تقویت شده است.

شیبا اینو با دوج کوین برای جایگاهی در لیست 10 ارز دیجیتال برتر رقابت می کند زیرا ارتشی از معامله گران خرده فروشی این توکن را به ارتفاعات جدیدی می برند.

در توییتر هشتگ #SHIBarmy ترند شد زیرا طرفداران این رمزارز آن را تشویق کردند و فاصله آن را با دوج کوین برای دهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار کاهش دادند. هشتگ #SHIBDELETEAZERO همچنین با حدود 9000 توییت در توییتر ترند شد.

یکی از کاربران نوشت: "ما 1 قدم تا تحویل گرفتن فاصله داریم!"

به گفته یکی از سایت ها مدتی بعد شیبا اینو این کار را انجام داد.

CoinGecko نشان داد که شیبا اینو با ارزش بازار تقریبی 33 میلیارد دلار در جایگاه نهم قرار گرفته است. با این حال داده‌های CoinMarketCap نشان می‌دهد که این رمزارزهنوز حدود 6 میلیارد دلار با دو ارز دیجیتال فوق‌الذکر فاصله دارد.

طبق داده‌های CoinMarketCap در هفت روز گذشته شیبا اینو 133 درصد رشد داشته است. بیشتر این رالی در روز چهارشنبه اتفاق افتاد زیرا شیبا اینو در ساعت 13:11 بعد از ظهر با 38 درصد افزایش به 0.0000657 دلار رسید.

شور و شوق سرمایه‌گذاران همچنین از فریاد افزایش هزاران معامله‌گر خرده‌ فروش ناشی می‌شود که از صرافی رابینهود خواسته بودند تا معاملات شیبا اینو را به پلتفرم خود اضافه کند.

به گفته change.org یک طومار آنلاین توسط بیش از 340000 نفر امضا شده است. با این حال مدیر عامل رابین هود ولاد تنف در تماس سود سه ماهه سوم خود به سرمایه گذاران گفت که از کوین های فعلی لیست شده رضایت دارد و منتظر شفافیت بیشتر نظارتی است.

دوج کویندوج کوین
دوج کوین$۰.۰۸۵۳۹۶۲,۶۲۱.۷ تومان
شیباشیبا
شیبا$۰.۰۰۰۰۱۱۷۰.۳۵۹۲۰۲۰۱۸۹ تومان