آیا مردم همچنان به رمزارز شیبا اینو Shiba Inu علاقه دارند؟

رمزارز شیبا اینو از زمان رشد خود در اکتبر افت شدیدی داشته است.

ارز دیجیتال شیبا اینو کوین مبتنی بر میم در ماه گذشته افت شدیدی را تجربه کرده که نشان دهنده از دست دادن علاقه احتمالی سرمایه گذاران است.

به گفته بنزینگا رمزارز شیبا اینو از زمان اوج خود در اکتبر 60 درصد کاهش یافته است و علاوه بر آن علاقه رسانه های اجتماعی به این کوین در هفته گذشته 29.2 درصد کاهش یافت.

به گفته بنزینگا مطابق با ارزش بازار رو به کاهش آن که طی هفت روز گذشته 12 درصد کاهش یافته و در زمان انتشار این مقاله به 21 میلیارد دلار رسید سلطه اجتماعی شیبا اینو 38.6 درصد کاهش یافت.

به گزارش کوین تلگراف الکس کروگر یک تحلیلگر مستقل بازار گفت که کاهش علاقه اجتماعی به ارز دیجیتال شیبا اینو نشان می دهد که این کوین ممکن است در حال افزایش باشد به این معنی که سرمایه گذاران ممکن است کوین های خود را بفروشند.

حساب رسمی توییتر شیبا اینونسبت به یک کلاهبرداری جدید در اطراف این کوین هشدار داد که «در رسانه‌های اجتماعی و دیگر پلتفرم‌ های ارتباطی سفر بوده است».

تیم شیبا اینو گفت که «یک گروه تلگرامی جعلی شیبا در تمام رسانه‌ های اجتماعی به اشتراک گذاشته می‌ شود. کلاهبرداران هویت حساب های رسمی را جعل می نمایند و کاربران جعلی ایجاد می کنند. این کلاهبرداران به پست های عمومی پاسخ می دهند.

گفتنی است ما قبلاً این مورد را از شیبا اینو شاهد بوده ایم. این کوین به شدت به علاقه رسانه های اجتماعی متکی است. زمانی که سود زیاد وجود داشته باشد ارزش کوین افزایش می یابد که پس از سود و ارزش را افزایش می دهد. با گذشت زمان سود کاهش و با فروش سرمایه گذاران ارزش کوین پایین می یابد.

با وجود این تغییرات جانی لیو مدیرعامل کوکوین به گفته مارکت واچ سومین صرافی بزرگ ارز دیجیتال در جهان گفت که رمزارز شیبا اینو می‌تواند سرمایه‌ گذاری بلند مدت خوبی باشد زیرا مردم همچنان به آن علاقه نشان می‌دهند.

به گزارش MarketWatch لیو گفت: این سرمایه گذاران به چنین توکن هایی علاقه زیادی دارند و مصمم هستند که قیمت ها را بالاتر ببرند.

به گفته اداره رفتار مالی ارزهای دیجیتال می توانند سرمایه گذاری پرخطری باشند زیرا بازارهای نوسانی دارند.

در بیانیه FCA آمده است که: سرمایه‌گذاری درارزهای دیجیتال و یا سرمایه‌گذاری‌ ها و وام‌ دهی مرتبط با آن‌ها معمولاً مستلزم ریسک‌ های بسیار بالایی با پول سرمایه‌ گذاران است. اگر مصرف کنندگان بخواهند بر روی این از نوع محصولات سرمایه گذاری نمایند باید آمادگی از دست دادن تمام پول خود را داشته باشند.

شیباشیبا
شیبا$۰.۰۰۰۰۰۷۲۷۰.۳۶۲۷۲۹۲۰۰۴۴۹ تومان