تیریون Tierion موافقت کرده است که 250,000 دلار جریمه بپردازد

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه استارتاپ دیگری در فضای کریپتو برای فروش اوراق بهادار ثبت نشده اقدام کرده است. تیریون که 25 میلیون دلار از فروش توکن به دست آورد موافقت کرده است که پول را به سرمایه گذاران برگرداند و معامله توکن خود را غیرفعال کند.

SEC اتهاماتی را به تیریون به دلیل ارائه پروژه کریپتو وارد می آورد

شرکت بلاکچین Tierion Inc مستقر در تگزاس جزای خود را به دلیل انجام یک پیشنهاد امنیتی ثبت نشده هنگام فروش توکن TNT با SEC تسویه کرده است. این تسویه حساب به دنبال دستور SEC مبنی بر آغاز دادرسی توقف شرکت بود. تنظیم کننده اوراق بهادار توضیح داد:

تیریون موافقت کرده است که وجوه را به سرمایه گذاران آسیب دیده بازگرداند، 250,000 دلار جریمه بپردازد، و تجارت در "توکن" خود را غیرفعال کند. تیریون تقریبا 25 میلیون دلار از طریق فروش توکن های شبکه تیریون یعنی TNT در جولای 2017 به دست آورد.

SEC تصریح کرد که طبق توافقنامه تسویه حساب تیریون به دارندگان فعلی TNT که در فروش توکن و یا در بازار ثانویه خرید کرده‌ اند یا TNT را به عنوان پاداش از تیریون دریافت نموده اند و به کسانی که TNT را در ارائه توکن خریداری کرده‌ اند غرامت ارائه می‌ کند. این شرکت بدون اعتراف یا رد یافته های تنظیم کننده با دستور SEC موافقت کرد.

همچنین SEC توضیح داد که تیریون به سرمایه گذاران گفته است که از درآمد حاصل از فروش برای تأمین مالی توسعه مستمر شبکه تیریون استفاده خواهد کرد که از طریق آن تیریون یک سرویس دریافت بلاکچین و سایر خدماتی که هنوز توسعه نیافته است ارائه می دهد. تنظیم کننده متوجه می شود که TNT اوراق بهادار هستند و تیریون فروش توکن خود را ثبت نکرده است بنابراین مقررات ثبت اوراق بهادار را نقض می کند.

به دنبال اخبار SEC قیمت TNT از حدود 0.0064 دلار در 23 دسامبر به 0.0022 دلار در 26 دسامبر کاهش یافت.

مدیر عامل شرکت Wayne Vaughan توضیح داد که همراه با تسویه حساب تیریون از SEC معاف شده است و به آن اجازه می دهد تا بازنشستگی توکن TNT را تکمیل کند. وی افزود که توکن TNT به عنوان امنیت ثبت نخواهد شد.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ریپل مدیر عامل آن برد گارلینگ هاوس و کریستین لارسن یکی از بنیانگذاران آن را به ارائه 1.3 میلیارد دلار اوراق بهادار ثبت نشده ارز دیجیتال XRP متهم کرد.

TierionTierion
Tierion$۰.۰۰۵۵۳۳۶۸۱۷۵.۹۱ تومان