سیف مون و بیبی دوج به بازار میلیارد دلاری می روند

پروژه بیتگرت به دلیل بلاکچین قدرتمندی که تیم اخیراً راه اندازی کرده است ممکن است به ارزش بازار ۱۰ میلیارد دلار برسد.

رشد ارزهای دیجیتال جدید در چند ماه گذشته چشمگیر بوده است. برخی از بزرگترین سودآوران و سریع ترین ارزهای دیجیتال در حال رشد سیف مون و بیبی دوج هستند که اکنون به ارزش بازار 1 میلیارد دلاری می رسند. اگرچه این یک نقطه عطف چشمگیر است اما پروژه های هیجان انگیزتری در راه است که ممکن است حتی به ارزش بازار بالاتری از این برسد. پروژه بیتگرت به دلیل بلاکچین قدرتمندی که تیم اخیراً راه اندازی نموده است ممکن است به ارزش بازار ۱۰ میلیارد دلار برسد.

در زیر می توانید در مورد نحوه عملکرد ارزهای دیجیتال رقیب بیشتر بدانید:

بیتگرت Bitgert

رشد ارزهای دیجیتال با کیفیت محصولاتی که تیم ارائه می دهد تعیین می شود. با توجه به توجه بیشتر سرمایه گذاران رمزارز به خدمات شهری انفجار یک پروژه ارز دیجیتال با کاربرد بالا مانند بیتگرت بسیار آسان است. تیم بیتگرت طیف وسیعی از محصولات را منتشر کرده است اما راه‌ اندازی بلاکچین با هزینه گس صفر یکی از دلایلی است که بیتگرت ممکن است خیلی زود به 10 میلیارد دلار برسد.

در حال حاضر به جز بیتگرت هیچ بلاکچین بدون گس دیگری در صنعت ارز دیجیتال وجود ندارد. بنابراین بلاکچین بیتگرت BRISE BRC20 تنها راه حل برای هزینه بالای گس فعلی است. همچنین بلاکچین بیتگرت در حال حاضر سریع ترین بلاکچین با 100k TPS است. اینها عوامل جذب میلیون‌ ها سرمایه‌ گذار ارزهای دیجیتال و دلایلی هستند که ممکن است بیتگرت به زودی به ارزش بازار ۱۰ میلیارد دلاری برسد.

Centcex

یکی دیگر از ارزهای دیجیتال که قرار است به بازار بزرگی دست یابد Centcex است. این یکی از ارزهای دیجیتالی است که انتظار می رود طی چند ماه و یا چند سال یکی از بزرگترین ابزارهای کاربردی در بازار ارز دیجیتال را ارائه دهد. پروژه Centcex دارای آزمایشگاهی است که 3٪ از هر تراکنش برای توسعه تعداد نامحدودی از محصولات تامین می شود. همه این محصولات از جمله صرافی های ارز دیجیتال، برنامه‌های استیکینگ، پایگاه‌ های کاربری و... در شبکه Centcex اجرا خواهند شد. برنامه سهامداری 100% APY Centcex یکی از عوامل اصلی جذب سرمایه گذاران است. اینها دلایلی هستند که Centcex مورد بزرگی در صنعت ارز دیجیتال است.

سیف مون Safemoon

پروژه سیف مون به ویژه پس از راه اندازی سیف مون V2 به طور پیوسته در حال رشد بوده است. این تیم همچنین بر روی بهبود پروژه با ارائه محصولات بیشتر و بهبود شبکه کار کرده است. تعداد دارندگان کیف پول سیف مون نیز به طور پیوسته در حال رشد بوده است. اما پروژه فونیکس یکی از دلایلی است که باعث شده هیجان زیادی در اطراف پروژه سیف مون وجود داشته باشد. اینها برخی از دلایل افزایش سرمایه بازار SFM به بیش از 1 میلیارد دلار است.

بیبی دوج

ارز دیجیتال دیگری که عملکرد بسیار خوبی داشته بیبی دوج است. این یکی از کوین های دوج جدید می باشد که در چند ماه گذشته به خوبی در بازار ارز دیجیتال کار کرده است. تعداد دارندگان بیبی دوج اکنون از شیبا اینو بیشتر است و یکی از سریعترین بلاکچین‌ های در حال رشد می باشد. بیبی دوج کارهای زیادی برای رشد این کوین انجام داده است که ابزار توکن یکی از جاذبه های اصلی آن است. بنابراین رسیدن بیبی دوج به سقف 1 میلیارد دلاری بازار فقط مربوط به مسئله زمان است.

سایتاما اینو Saitama Inu

سایتاما اینو یکی دیگر از پروژه های ارز دیجیتال است که انتظار می رود درست مانند رشد بیبی دوج به سرعت رشد نماید. دلیل اصلی که انتظار می رود پروژه سایتاما به خوبی عمل کند رشد سریع این پروژه است. این تیم تعدادی از محصولات را روانه بازار کرده است که سایتامسک جزو اولین محصولات منتشر شده می باشد و سایتاما ریلیتی به تازگی منتشر شده است. با مجموعه عظیمی که تیم سایتاما اینو در نظر دارد که راه اندازی نماید می توان گفت که این رمزارز یکی از ارزهای دیجیتال قابل توجه خواهد بود.

فلوکی اینو Floki Inu

تیم فلوکی اینو نقشه راه محصولاتی را که تیم وعده داده بود را ارائه می دهد. همانطور که تیم فلوکی قول داده بود در حالی که شروع به ارائه ابزار بیشتر به پروژه نموده است در حال ساخت یک پلتفرم بازی متاورس قدرتمند بازی برای کسب درآمد است. پروژه شاخص اصلی که Valhalla نام دارد به زودی راه اندازی می شود. بسیاری از محصولات دیگر در شبکه فلوکی اینو وجود دارد که این پروژه را فوق العاده جذاب می نماید. بنابراین انتظار می رود که پروژه فلوکی به زودی بازار بزرگی را ثبت کند.

متاهیرو Metahero

متاهیرو محصول دیگری است که در سال 2022 مورد توجه قرار می گیرد و می‌تواند از جمله پروژه‌ هایی باشد که بیش از یک میلیارد دلار ارزش بازار خواهند داشت. این امر عمدتا به دلیل منحصر به فرد بودن پروژه متاهیرو می باشد. فناوری اسکن سه بعدی متاهیرو هنوز هم پیشرفته ترین در بازار است و ممکن است به زودی ارتقا یابد. موفقیت Everdome تنها یکی از شاخص های قدرت پروژه متاهیرو است. توسعه بیشتری در راه است که ممکن است هیرو را قادر سازد به بیش از 1 میلیارد دلار MC برسد.

SafeMoonSafeMoon
SafeMoon$۰.۰۰۰۰۰۰۱۱۱۰۱۱۰.۰۰۳۳۷۴۰۷۱۴۶۲ تومان
Baby Doge CoinBaby Doge Coin
Baby Doge Coin$۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۰۸۰.۰۰۰۰۳۹۷۵۵۳۸۹ تومان