رمز ارز راکت بانی (Rocket Bunny) چیست و چگونه می توان آن را خرید؟

راکت بانی که اغلب به عنوان بانی (BUNNY) شناخته می شود نسل بعدی ارز دیجیتال است که محافظت از شوک قیمت، پاداش نقدینگی، عرضه تورم، بازده مرکب و نقدینگی خودکار به آن اضافه می شود.

با عرضه 777 کوادریلیون هر معامله 4٪ مالیات را تجربه می کند. این مالیات در چهار قسمت مساوی توزیع می شود از جمله 1٪ به عنوان پاداش، 1٪ نقدینگی قفل شده، 1٪ سوزانده شده در The Rabbit’s Hole و 1٪ برای دارندگان. مقدار سوخته به صورت لگاریتمی رشد می کند و به تدریج منجر به کاهش عرضه نمایی می شود. هر معامله ای به طور خودکار به دارندگان پاداش می دهد و به رشد قیمت توکن قفل نقدینگی کمک می کند.

پیش بینی قیمت و آمار:

کارشناسان ارزهای دیجیتال با استفاده از پیش بینی ها و سوابق طی سال ها درباره راکت بانی تحقیقات عمیقی انجام داده اند. قیمت فعلی راکت بانی تقریباً 0.000001 دلار است. (+ 0.000001٪). پیش بینی و محاسبه یک ساله نشان می دهد که قیمت ممکن است به تدریج کاهش یابد.

بسیاری از الگوریتم های رمزنگاری آنلاین و کارشناسان پیش بینی خود از آینده این رمز ارز را فاش نکرده اند. قیمت راکت بانی ممکن است در آینده افزایش یابد. چند متخصص اظهار داشتند که سکه راکت بانی یک سرمایه گذاری سودآور می باشد.

افراد پس از مرور پیش بینی ها و ارقام و تحقیقات لازم می توانند تصمیم بگیرند که باید در راکت بانی سرمایه گذاری کنند یا خیر.

آیا راکت بانی سرمایه گذاری خوبی است؟

طبق پیش‌بینی‌ها و آمارها قیمت راکت بانی در یک سال حدود ۰.۰۰۰۰۰۰ دلار است. ادعا می‌شود که راکت بانی در حال رشد است و با یک روش جدید توزیع می‌شود. این کار به رشد پذیرش معرفی پول جدید و بودجه برای پروژه‌های جدید با نقدینگی فوری کمک می‌کند.

این کار با دیگر قراردادهای فارمینگ متفاوت است زیرا به ایجاد استخرها کمک می‌کند و باعث می‌شود که آن‌ها از بقیه برجسته‌ تر به نظر برسند. علاوه بر این سکه بانی اجازه ایجاد استخر فارمینگ و توزیع در سایر توکن ها را مانند ERC ۲۰ یا WETH می‌دهد.

نحوه خرید راکت بانی چگونه است؟

برای خرید رمز ارز راکت بانی باید مراحل زیر را دنبال کنید:

  • در صرافی کوین بیس (Coinbase) برای خود حساب کاربری ایجاد کنید. هم نسخه اندروید و هم نسخه iOS دارد.
  • در کوین بیس اتریوم (ETH) یا بیت کوین (BTC) خریداری کنید.
  • برای خرید راکت بانی از سرمایه گذاری در اتریوم یا بیت کوین استفاده کنید.
  • شما اکنون یک سرمایه گذار در راکت بانی هستید.

مراحل ذکر شده در بالا به ما نشان داد که خرید راکت بانی راحت است. هرکسی می تواند این مراحل را انجام داده و رمز ارز راکت بانی را به راحتی خریداری کند.

سوالات متداول

آیا قیمت راکت بانی در آینده افزایش می یابد؟ بله پیش بینی می شود که قیمت راکت بانی افزایش یابد.

آیا راکت بانی یک سرمایه گذاری سودآور است؟ بله ادعا می شود که قیمت راکت بانی افزایش می یابد.

نتیجه:

راکت بانی شروع دیگری در دنیای رمز ارزها می باشد. بانی توکن تورم است و قیمت آن تقریباً BTC 0.000000000000000013USD می باشد. این توکن از طریق پلتفرم اتریوم کار می کند.

شما می توانید Rocket Bunny را از یک پلتفرم آنلاین ارز دیجیتال خریداری کنید. با این حال توصیه ما این است که قبل از سرمایه گذاری در راکت بانی اطلاعات بیشتری در مورد آن کسب کنید.

Rocket BunnyRocket Bunny
Rocket Bunny$۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۰.۰۰۰۰۰۰۰۱۵۷۵ تومان
کوین بیس پروکوین بیس پرو
کوین بیس پرو۱.۸۱B دلار۱۰ / ۸.۲۴ امتیاز