ارز دیجیتال Wolf Safe Poor People (WSPP) چیست؟ نگاهی به مقاله سفید این رمز ارز

در حالی که انتظار می‌رود اقتصاد جهانی در سال 2021 به رشد 4 درصدی برسد در مورد فقر شدید اینطور نیست. پیش‌بینی‌های بانک جهانی نشان می‌دهد که تعداد افرادی که در فقر شدید زندگی می‌کنند بین سال‌های 2020 تا 2021 تغییر زیادی نخواهد کرد. این امر به این دلیل است که بیشتر جمعیت بسیار کم درآمد در فقیرترین کشورها مانند نیجریه، هند و جمهوری دموکراتیک کنگو متمرکز شده‌اند. بیش از یک سوم فقرای جهان شهروندان این سه کشور هستند.

تیم پشتیبان wolf safe poor people می گویند که با ایجاد برنامه هایی برای کمک به افراد فقیر در سراسر جهان متعهد به کاهش فقر در جهان با استفاده از سیستم بلاکچین هستند.

Wolf Safe Poor People (WSPP) چیست؟

Wolf Safe Poor People یک پروژه ارز دیجیتال است و WSPP توکن بومی آن می باشد که پلتفرم را تقویت می کند.

به طور خاص این ارز دیجیتال ادعا می کند که ارز دیجیتال بعدی با برنامه ای جهت «کاهش فقر جهانی» با استفاده از فناوری زنجیره هوشمند بایننس (BSC) برای دستیابی به نتایج مثبت جذب سرمایه است. در اصل Wolf Safe Poor People یک برنامه غیرمتمرکز (dApp) می باشد که هدف آن مانند بسیاری از پروژه‌های توکن خیریه دیگر کمک به افراد فقیر در سطح بین‌المللی است.

درباره wolf safe poor people

طبق مقاله سفید این رمزارز تیم آن ادعا میکنند که wolf safe poor people اولین ارز دیجیتالی است که به فکر کاهش فقرا با ارائه کمک های اجتماعی می باشد.

این اولین ارزی است که برنامه ای برای کاهش فقر جهانی با فناوری زنجیره هوشمند بایننس دارد تا به نتایج جمع آوری کمک ها کمک کند. این توکن بر اساس زنجیره هوشمند بایننس یعنی توکن BEP-20 با نماد WSPP ایجاد شده است.

چشم انداز و ماموریت

پشتیبان های این رمزارز در مقاله سفید خود بیان می دارند که:

چشم انداز ما کاهش فقر در جهان است که از طریق آن همه حق دارند توکن های WSPP را داشته باشند و می توانند در کیف پول خود ذخیره کنند.

به این ترتیب برنامه ما در کاهش فقر کمک کرده است تا تغییرات قیمت طبق برنامه اعمال شود. پس از آن برنامه بعدی کمک بزرگی به هر فرد فقیر در جهان صرف نظر از اینکه کدام کشور است خواهد کرد.

همچنین ماموریت ما این است که چشمان جهان را باز کنیم که انسان ها موجوداتی اجتماعی هستند که بسیار به دیگران وابسته می باشند. به همین دلیل تشکیل یک اکوسیستم خوب با استادان ارزهای دیجیتال کمک به هر فقیر در جهان را برای ما آسانتر می‌کند.

چگونه ثروتمند شویم

این تیم مدعی است که دارندگان WSSP می توانند از آن برای معامله بر روی بازدهی بازار از طریق WSPP رایگان دریافتی خود استفاده کنند. هر چه معاملات بیشتر باشد ارزش قیمت WSPP بیشتر می شود و می‌توانند در آینده در برنامه‌های سرمایه‌گذاری HSPP (کمک به افراد ضعیف)، صرافی‌های HSPP و برنامه‌های کاربردی آنلاین، پلت‌فرم‌های تجارت الکترونیک، صرافی‌هایی که WSPP را می‌پذیرند سرمایه‌گذاری کند.

اکوسیستم WSPP

مقاله سفید WSPP بیان می دارد که: اکوسیستم ما از 4 جزء اصلی تشکیل شده است: ارز دیجیتال، صرافی ارز دیجیتال، برنامه سرمایه گذاری اهدایی، پلتفرم تجارت الکترونیک برای کمک به افراد فقیر که جهت ایجاد ارزش برای سرمایه گذاران و دارندگان ارزهای دیجیتال WSPP ساخته شده است. رمزارز WSPP از بلاکچین برای انتقال ارزش و مزایای دارندگان ارزهای دیجیتال استفاده می کند. . صرافی ارز دیجیتال HSPP امکان معامله و ذخیره ارزهای دیجیتال را فراهم می کند. علاوه بر این به سرمایه گذاران دارای ارز دیجیتال WSPP نیز سود می دهد. برنامه سرمایه گذاری HSPP به افراد امکان می دهد با پرداخت با ارز دیجیتال WSPP برای کمک به افراد فقیر در سراسر جهان سرمایه گذاری کنند یعنی یک پلتفرم تجارت الکترونیکی است برای کمک به افراد فقیر. پلتفرم تجارت الکترونیک به هرکسی امکان خرید و یا فروش کالاهای غیرمتمرکز و پرداخت با ارز دیجیتال WSPP را می دهد و نارسایی های فعلی نرخ ارز بین کشورها را برطرف می کند. افراد فقیر می توانند هر چیزی را بفروشند و شما می توانید به آنها کمک کنید.

Wolf Safe Poor PeopleWolf Safe Poor People
Wolf Safe Poor People$۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۵۰.۰۰۰۰۰۱۵۳۶۱۸۷ تومان