توکن پیت بول نقشه راه جدیدی را تا پایان سال 2022 ارائه می دهد

توکن پیت بول نقشه راه جدیدی را تا پایان سال 2022 به همراه پیشرفت‌ های بزرگ جدید در اکوسیستم خود معرفی می‌ کند. نقشه راه ادغام ابزارهای جدید را در لیست های صرافی ردیف 1 اجزای صنعت بازی متاورس و همکاری های پرداخت با شرکت برتر NFT و Metaverse SNKR WARS را پوشش می دهد. پیت بول همچنین یک سری NFT منحصر به فرد را راه اندازی خواهد کرد که مفهوم منحصر به فردی را برای جوامع کریپتو به همراه با یک پلتفرم رسانه ارتباط آنلاین برای دنیای بلاکچین PITMAG ارائه می دهد. توکن پیت بول یکی از اولین پروژه های بزرگ ارزهای دیجیتال بود که در اوایل سال 2021 وارد بازار بلاکچین شد. با ظهور آلت کوین ها ابزار منحصر به فرد "توکنومیکس" و جامعه اختصاصی آن توکن پیت بول به سرعت در حال تبدیل شدن به یک مبتکر در حوزه ارز دیجیتال با چشم اندازهای بلند مدت است که بر موفقیت پیت با ادغام های بی حد و حصر و با پیشرفت پروژه تاکید می کند.

پیت بول در حال حاضر بیش از 310000 دارنده دارد که تعداد آنها روزانه در حال افزایش می باشد. با توسعه برنامه‌ های چند وجهی و ادغام‌ های آتی در پروژه آنچه پیت‌ بول در مدت زمان کوتاهی به آن دست یافته نشان می‌دهد که این رمزارز به عنوان نقطه عطفی در تکامل دوران بلاکچین است.

توکن پیت بول قبلاً موقعیت خود را ثابت کرده است و قصد دارد بیشتر از یک پروژه میم باشد. در حال حاضر پیت بول موارد استفاده کاربردی و Dapp های بسیاری را در اکوسیستم خود توسعه داده است. با مدل جدید بازی در سری متاورس منحصر به فرد NFT و همکاری های متعدد پیت بول در حال ایجاد یک اکوسیستم غنی و پویا برای سرمایه گذاران می باشد. با مفهوم منحصر به فرد قرارداد هوشمند پیت یکی از امن ترین پروژه ها است. طبق قرارداد هوشمند پروژه به گونه‌ ای خودکار می ‌شود که 2% از هر تراکنش به هر دارنده پیت پخش می ‌شود و 2% دیگر را در آدرس ‌های مرده می‌ سوزاند. این ویژگی نشان می‌دهد که هر فردی که توکن را در اختیار دارد واجد شرایط دریافت پاداش‌ های ثابت است در حالی که در این فرآیند با افزایش تعداد نگهداری آدرس‌ های مرده عرضه در گردش پیت به طور قابل‌ توجهی کاهش می‌ یابد. با توجه به طراحی و چارچوب این پلتفرم ایمن است. جامعه مالک آن می باشد زیرا هر تراکنش به LP کمک می کند که قرارداد برای همیشه قفل شود.

نقشه راه توکن پیت بول با فناوری ارز دیجیتال در حال توسعه دائمی است. نقشه راه گواه این است که پیت بول مسیر را در چندین منطقه روشن خواهد کرد. نکات قابل توجه در سه ماهه آینده عبارتند از: PitGames یک پلتفرم بازی در Metaverse Payment، همکاری با سری نادر NFT SNKR WARS با شخصیت های ویژه. PITGames به گیمرها این امکان را می‌دهد تا آیتم‌ های واقعیت افزوده AR و متاورس را جهت دریافت جوایز واقعی و همچنین کمک‌ های مالی برای استفاده در سراسر جهان در کلینیک‌ های دامپزشکی و پناهگاه‌ ها دریافت کنند.

PitbullPitbull
Pitbull$۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۰۸۹۳۰.۰۰۰۰۲۷۳۵۴۳۴۱ تومان