آیا همچنان زمان خوبی برای خرید رمزارز پیت بول Pitbull است؟

توکن PIT در 24 ساعت گذشته 58 درصد افزایش یافته است. اگر به ویژگی های منحصر به فرد این رمزارز جذب شده اید و می خواهید بدانید که چگونه و از کجا PIT را خریداری نمایید این راهنما برای شما مناسب می باشد.

مکان های برتر برای خرید PIT

از آنجایی که PIT یک دارایی جدید می باشد هنوز در صرافی های اصلی فهرست نشده است. شما هنوز هم می توانید PIT را با استفاده از یک DEX (صرافی غیرمتمرکز) خریداری کنید که فقط به این معنی است که چند مرحله اضافی وجود دارد. برای خرید PIT در حال حاضر مراحل زیر را دنبال کنید:

1. بایننس کوین BNB را در صرافی مانند بایننس خریداری نمایید

ما بایننس را پیشنهاد می کنیم زیرا یکی از پیشروترین پلتفرم های معاملاتی چند دارایی در جهان است و یک صرافی و کیف پول همه کاره با برخی از کمترین هزینه ها در این صنعت می باشد. همچنین برای مبتدیان مناسب است و روش های پرداخت بیشتری نسبت به هر سرویس موجود دیگر در اختیار کاربران قرار می دهد.

2. BNB خود را به یک کیف پول سازگار مانند تراست ولت و یا متامسک ارسال کنید.

شما باید کیف پول خود را بسازید، آدرس خود را بگیرید و کوین های خود را به آنجا بفرستید.

3. کیف پول خود را به سوشی سواپ متصل کنید.

به سوشی سواپ بروید و کیف پول خود را به آن وصل کنید.

4. اکنون می توانید BNB خود را با PIT تعویض کنید.

اکنون که متصل هستید می‌توانید 100 کوین از جمله PIT را معامله کنید.

PIT چیست؟

پیتبول یک توکن است که مالکیت آن پس از راه اندازی به جامعه واگذار شد. تمرکززدایی قدرت PIT به آن اجازه رشد و شکوفایی را به عنوان یک پروژه کاملاً جامعه محور داده است که اغلب از رشد برخوردار می باشد. همچنین به طور قابل توجهی دارندگان را درگیر می کند و به یک آزمایش اجتماعی منحصر به فرد تبدیل شده است که در آن سرمایه گذاران هم از نظر جامعه و هم از دیدگاه توسعه در پروژه ادغام می شوند.

آیا باید PIT را خریداری نمود؟

با توجه به اینکه پیش‌بینی دقیق ارز دیجیتال بسیار سخت می باشد هرگز نباید قبل از یک تحلیل عمیق بازار تصمیم‌ گیری کنید و همچنین بیش از آنچه که توانایی از دست دادن دارید را سرمایه گذاری نکنید.

پیش بینی قیمت PIT

طبق Digitalcoinprice قیمت 1 پیت بول می تواند در یک سال دو برابر شود. اگرچه در آینده قابل پیش بینی به احتمال زیاد به 1 دلار نخواهد رسید.

PitbullPitbull
Pitbull$۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۰۸۹۵۰.۰۰۰۰۲۷۴۳۶۲۹۱ تومان