ارز دیجیتال پکس دلار pax dollar USDP چیست؟

پکس دلار که در سپتامبر 2018 تأسیس شد یک استیبل کوین با وثیقه مسطح است. استیبل کوین ها ارزهای دیجیتالی هستند که برای به حداقل رساندن نوسانات قیمت استیبل کوین نسبت به یک دارایی ثابت خاص و یا سبدی از دارایی ها طراحی شده اند.

یک استیبل کوین را می توان به یک ارز دیجیتال و یا پول ثابت متصل کرد. در برخی موارد حتی می توان آن را برای کالاها معامله نمود. پکس دلار مزیت تراکنش با دارایی های بلاکچین را از طریق به حداقل رساندن ریسک قیمت ارائه می دهد. توکن‌ های پکس دلار USDP به‌عنوان توکن ERC-20 در بلاکچین اتریوم صادر می‌ شوند و 1:1 از طریق دلاری که در حساب‌ های بانکی متعلق به پکسوس Paxos در ایالات متحده نگهداری می‌ شود وثیقه می‌ شوند.

چه چیزی پکس دلار را منحصربه فرد می کند؟

پکس دلار یک استیبل کوین است که به هر کاربری اجازه می دهد تا دلار آمریکا را با توکن های پکس دلار معامله کند. هدف اصلی آن تثبیت دلار با فناوری بلاکچین است.

شرکت پکسوس دارای منشوری از وزارت خدمات مالی ایالت نیویورک است که به آنها اجازه می دهد خدمات تنظیم شده را در دنیای ارزهای دیجیتال ارائه دهند. خود توکن در حساب‌ هایی که توسط شرکت در مؤسسات سپرده‌ گذاری ایالات متحده نگهداری می‌ شود توسط USD پشتیبانی می‌ گردد.

پکس دلار به منظور بهبود اکوسیستم مالی بزرگتر از طریق ایجاد یک شبکه جهانی بدون اصطکاک ساخته شد. در اینجا تمام دارایی های دیجیتال را می توان به سرعت با سطح بالایی از انعطاف پذیری و دسترسی بسیج کرد. هدف پکسوس ایجاد آینده‌ ای است که در آن دارایی‌ های دیجیتال، کالاها و اوراق بهادار می‌ توانند در هر کجا و در هر زمان منتقل شوند.

چند کوین پکس دلار USDP در گردش وجود دارد؟

پکس دلار ثبات دلار آمریکا را با کارایی فناوری بلاکچین ترکیب می کند. این یک دلار دیجیتال است و مانند سایر دارایی‌ های دیجیتال می‌ توان آن را در هر زمانی از روز به هر نقطه از جهان منتقل کرد. پایدار است و 1:1 برای دلار پشتیبانی می شود و همچنین توسط شرکت پکسوس تراست منتشر شده است. این بدان معنی است که وجوه به دقت محافظت، حسابرسی و تنظیم می شوند.

ایمنی شبکه پکس دلار چگونه است؟

پکس دلار USDP را می توان از طریق بلاکچین اتریوم به همان روشی که اتر و یا هر دارایی ERC-20 دیگری انجام داد. اگر کاربر بخواهد USDP را بازخرید کند می‌ تواند توکن‌ هایی را به آدرسی که توسط پکسوس کنترل می‌ شود ارسال کند که توکن‌ ها را از بین می‌ برد و ارز ثابت را به حساب بانکی کاربر منتقل می‌ کند. از طریق این امر وجود در یک بلاکچین عمومی می تواند به معامله گران و صرافی ها اجازه دهد تا از USDP به عنوان جایگزینی برای ارزهای ثابت استفاده کنند و همچنین به پکسوس اجازه می دهد تا به راحتی با برنامه های مبتنی بر اتریوم ادغام شود.

هنگامی که یک تهدید امنیتی وجود دارد پکسوس می تواند انتقال و تایید توکن USDP را متوقف کند. این توانایی مکث توسط یک نقش مالک کنترل می‌شود مانند مالکیت OpenZeppelin. این مدل از OpenZeppelin's Pausable پیروی می کند. قراردادهای OpenZeppelin به شما کمک می کند تا با استفاده از کتابخانه های آزمایش شده قراردادهای هوشمند برای اتریوم و سایر بلاکچین ها ریسک را به حداقل برسانید.

با توجه به اینکه دارای یک تراست تنظیم شده است پکسوس می تواند دارایی ها و پول ها را به صورت قانونی منتقل کند. از طریق ترکیب این مجوز با فناوری بلاکچین تراکنش ها می توانند به سرعت، ایمن و بدون ریسک انجام شوند.

ویژگی های توکن پکس دلار USDP

  • صرافی پکسوس یعنی itBit به کاربران این امکان را می دهد که در صورت تمایل از دارایی های خود به طور مستقیم و آنی به USDP پول نقد کنند.
  • توکن USDP را می توان به هر کسی که کیف پول اتریوم دارد ارسال و یا دریافت نمود زیرا همه تراکنش ها بر اساس قوانین یک قرارداد هوشمند در پلتفرم اتریوم طبق پروتکل ERC20 عمل می کنند.
  • این توکن برای فهرست شدن در صرافی‌ های سراسر جهان در دسترس است و می‌ تواند نماینده‌ ای برای درک ارزش دلار در مقایسه با سایر دارایی‌ های دیجیتال باشد.
  • برخلاف فیات که فقط برای تسویه معاملات در ساعات کاری بانک در دسترس است USDP می‌ تواند در هر کجا و در هر زمان حرکت کند و برای تسهیل تسویه در برابر هر نوع دارایی 24/7 در دسترس است.

کارآیی پکس دلار USDP

USDP می تواند به عنوان وسیله ای برای پرداخت سایر دارایی های مبتنی بر بلاکچین استفاده شود. این توکن به ارائه راه حلی برای پیچیده ترین و دشوارترین جنبه تراکنش در دارایی های مبتنی بر بلاکچین کمک می کند و همچنین یک دارایی پایدار به عنوان یک پوشش در زمان نوسانات است.

نوسان. USDP به افراد کمک می کند تا بدون گذر از تاخیرهای تبدیل به فیات از ثبات دلار آمریکا بهره مند شوند.

از طریق USPD یک دارایی دیجیتال پیچیده و قابل برنامه ریزی می تواند با نوسان کمتری معامله شود. از آنجایی که این یک توکن ERC-20 است می تواند شرایط و ضوابط تراکنش های پیچیده را مدیریت کند و در اکوسیستم بزرگتر توکن ها کار کند.

موسسات مالی و شرکت‌های تجاری می‌توانند از USDP به عنوان نماینده برای تسویه حساب استفاده کنند

USP جایگزین مناسبی برای پیشنهادات غیرقابل تنظیم یا ناپایدار است.

پکسوس استانداردپکسوس استاندارد
پکسوس استاندارد۳۰,۴۵۱ تومان