رمزارز وکس Wax چیست؟

وکس یک توکن بلاکچین و پروتکل است که برای سریع‌ تر، آسان‌ تر و ایمن‌ تر کردن تراکنش‌ های معاملات الکترونیک طراحی شده است. بلاکچین وکس از اثبات سهام (DPoS) به عنوان مکانیزم توافقی خود استفاده می کند و با EOS سازگار است. ویژگی‌ های سفارشی و مکانیزم های تشویقی توسعه‌ یافته توسط وکس برای بهینه‌ سازی قابلیت استفاده بلاکچین در تجارت الکترونیک و تشویق رای دادن به انجمن‌ ها و پیشنهادات طراحی شده‌ اند.

وکس مجموعه‌ ای از ابزارهای مبتنی بر بلاکچین را ایجاد کرده است که دپ ها، بازارها و توکن‌ های غیرقابل معاوضه (NFT) بر اساس آن ساخته شده‌ اند. این ابزارها شامل خدماتی برای پشتیبانی از عملیات تجارت الکترونیکی مانند WAX Cloud Wallet، SSO و OAUTH، یک سرویس RNG بومی و یک پورتال توسعه دهنده است. فناوری به‌ دست‌ آمده نشان‌ دهنده یک معماری بلاکچین با زمان بلاک ۵۰۰ میلی‌ثانیه‌ ای و بدون کارمزد برای مشتریان است و از پاداش‌ های رای‌ گیری برای تشویق مشارکت در انتخاب تولید کنندگان بلاک و پیشنهادات استفاده می‌ کند.

وکس مخفف Worldwide Asst eXchange است و در سال 2017 به وجود آمد. علاوه بر این بیشتر علاقه مندان به رمزارز آن را دوستدار محیط زیست می دانند و میزبان NFT ها، بازی های ویدیویی و کلکسیونی می باشد.

توکن اصلی در بلاکچین WAXP است این توکن تراکنشی در بلاکچین می باشد. مشتریان از آن برای خرید کلکسیون، بازی های ویدیویی و وکس NFT استفاده می کنند.

علاوه بر میزبانی چندین بازی غیرمتمرکز این رمزارز به کاربران امکان می دهد تا NFT ها را در پلتفرم های خود معامله نمایند. برخی از اطرافیان از آن به عنوان پادشاه NFT یاد می کنند. این پلتفرم بر تعداد قابل توجهی از فروش NFT از شرکای جدی نظارت داشته است.

تیم وکس در حال ایجاد یک صرافی غیرمتمرکز برای آیتم های درون بازی از بازی های آنلاین است. بازیکنان بازی‌ های آنلاین اغلب مواردی مانند ارزهای درون بازی و اشیاء مجازی مانند سلاح‌ ها و یا لباس‌ هایی به نام «skins» را خرید و فروش و یا معامله می‌ کنند. این تیم معتقد است که راه‌ حل‌ های متمرکز کنونی مستعد مسائلی مانند عدم اعتماد نسبت به مسائلی مانند اینکه ممکن است اقلام تحویل داده نشوند و اتکا به سیستم‌ های پرداخت بین‌ مرزی سنتی هستند.

این پروژه توسط QPSkins ایجاد شد که در سال 2015 به عنوان یک پلتفرم تجاری مرکزی برای کالاهای دیجیتال راه اندازی گشت. برخلاف پلتفرم فعلی QPSkins، وکس قصد دارد یک پلتفرم غیرمتمرکز باشد که در آن کاربران می‌ توانند فروشگاه‌ های آنلاین خود را برای معامله کالاهای مجازی ایجاد کنند و نیاز به اعتماد به شخص ثالث مرکزی را از بین ببرند. یک بازار معمولی بازی متشکل از خریداران، فروشندگان، نمایندگان تسویه حساب، ارزیاب ها، شرکت های وابسته و نمایندگان است. هدف پلتفرم وکس ارائه خدمات تسویه تراکنش های غیرمتمرکز برای همه شرکت کنندگان و در عین حال تضمین امنیت و شفافیت از طریق بلاکچین و قراردادهای هوشمند است.

وکس معتقد است که یک بازار غیرمتمرکز خطرات را کاهش، نقدینگی را برای آیتم های درون بازی افزایش می دهد و موانع بین مرزها را از بین می برد. در حال حاضر این پروژه بر روی صنعت بازی متمرکز است اما زیرساخت آن به گونه ای طراحی شده است که نسبت به موارد استفاده دیگری نیز انعطاف پذیر باشد.

توکنومیک WAXP

تاکنون 1.83 میلیارد دلار توکن وکس در گردش می باشد. با این حال کل عرضه به 3.8 میلیارد می رسد. در حال حاضر قیمت وکس 0.86 دلار می باشد. این میزان معادل 16٪ از ATH آن است.

این سایت پادشاه NFT ها است و به همین دلیل بیشترین سود را از معامله NFT می برد. فراموش نکنید NFT ها شکل رایجی از دارایی های ارز دیجیتال هستند.

وکسوکس
وکس$۰.۱۲۸۲۶۵۳,۹۳۵.۶ تومان
:messari.io