یک آلتکوین در سال 2022 به پایین ترین سطح خود خواهد رسید! اتریوم یا کاردانو؟

اتریوم در مقابل کاردانو: کدام آلتکوین بازار ارزهای دیجیتال را در سال 2022 هدایت خواهد نمود؟

اگر شما از دنبال کنندگان مشتاق بازار ارزهای دیجیتال هستید مطمئناً از اختلاف بین کاردانو و اتریوم آگاه می باشید. این دو ارز دیجیتال برای مدت طولانی با یکدیگر در حال جنگ بودند. قبل از سولانا و یا هر قاتل دیگر اتریوم در بازار کاردانو رقابت سختی را با اتریوم انجام می داد و با پیشرفت های تکنولوژیکی پیشرفته اش در شبکه خود به این کار ادامه می دهد. با توجه به شرایط فعلی بازار ارز دیجیتال سرمایه‌ گذاران اکنون غرق شده و سردرگم شده‌ اند که کدام ارز دیجیتال گزینه بهتری برای سرمایه‌ گذاری است. با سقوط بیت کوین اتریوم به طور قابل توجهی با آن سقوط کرد. از این رو نوسانات آن یکی از دلایل متعددی است که باعث کاهش سرعت سرمایه‌ گذاری اتریوم در مقایسه با چندین ارز دیجیتال اصلی دیگر شده است. با توجه به یک گزینه سرمایه گذاری بهتر خریداران از معامله با کاردانو دریغ نمی کنند. اگرچه ADA و اتر یکی از بزرگترین رقبا هستند اما شباهت های زیادی با یکدیگر دارند.

بازار ارز دیجیتال با سقوط غیرمنتظره بیت کوین که زندگی اکثر ارزهای دیجیتال محبوب را از بین برد شاهد سقوط فوق العاده ای بوده است. اما سرمایه گذاران از پتانسیلی که کاردانو به عنوان یک قاتل اتریوم دارد غافل نیستند. ADA تعادل مناسبی از قدرت را در برابر رقبای خود ارائه و تسهیلات تراکنش امنی را ارائه می دهد در حالی که اتریوم بلاکچین خود را دارد که می تواند تسهیلات قرارداد هوشمند را ارائه دهد. اما توسعه دهندگان ADA همچنین برخی از امکانات پیشرفته را معرفی کردند که به توسعه دهندگان اجازه می دهد از قراردادهای هوشمند در شبکه خود استفاده نمایند. اتریوم ممکن است پتانسیل تبدیل شدن به بیت کوین بعدی را داشته باشد اما قطعا این امکان وجود دارد که در آینده نزدیک کاردانو به یکی از ارزهای دیجیتال اصلی تبدیل شود که اتریوم را از جایگاه اصلی خود خلع کند. از وضعیت فعلی بازار قیمت‌های کاردانو و اتریوم بیش از 30 درصد کاهش یافت اما کاردانو با نرخ بسیار سریع‌ تری نسبت به اتر در حال بازگشت است.

بین کاردانو و اتریوم کدام گزینه برای سرمایه گذاری بهتر می باشد؟

اتریوم یکی از شناخته شده ترین آلتکوین های موجود در بازار است. اهمیت اتر برای برخی سرمایه گذاران بیش از یک ارز دیجیتال می باشد. اتر از زمان ایجادش به شدت رشد کرده است. اگرچه اتریوم هفته پرتلاطمی را پشت سر گذاشت و قیمت آن تا 2000 دلار آمریکا کاهش یافت اما این ارز دیجیتال همچنان یکی از قدرتمند ترین ارزهای دیجیتال در بازار محسوب می شود. همچنین هنوز نشان دهنده بازگشت سرمایه مادام العمر بیش از 700000٪ است. کاردانو یکی از امن ترین رمزارزها است زیرا با دقت ایجاد شده است. ADA قبلا با یک روند نزولی روبرو بود اما بسیار ارزان شده است و آن را به گزینه ای عالی جهت سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران فعلی تبدیل کرده است. ADA همچنین از PoS پیروی می کند که به کاربران رمزارز اجازه می دهد در ازای دریافت پول به صورت توکن شبکه را غیرمتمرکز کنند.

چندین ارز دیجیتال دیگر وجود دارد که ممکن است گزینه بهتری نسبت به کاردانو و اتریوم باشد اما در حال حاضر اگر آنها را با یکدیگر مقایسه کنیم پیش بینی اینکه کدام ارز دیجیتال ممکن است در سال 2022 شانس بیشتری داشته باشد دشوار می باشد. در وضعیت فعلی تصمیم گیری در مورد سقوط کدام آلتکوین کاملاً غیرقابل پیش بینی است. هر دو ممکن است در ماه های آینده سود قابل توجهی داشته باشند و هر دو ممکن است سقوط کنند. بنابراین سرمایه گذاران باید قبل از شیرجه زدن در این آب ها مراقب باشند.

اتریوماتریوم
اتریوم$۱,۶۴۳.۱۸۲,۷۶۵,۷۲۵ تومان
کاردانوکاردانو
کاردانو$۰.۲۵۶۴۳۹۱۲,۹۱۷ تومان