قیمت دوج کوین و شیبا ابنو سقوط کرد اما کیک مانستر در طول 7 روز بیش از 800 درصد جهش یافته است.

در سال 2021 دارایی های ارز دیجیتال مبتنی بر میم به دنبال افزایش سرمایه عظیم دوج کوین ارزش دارایی میم افزایش چشمگیری یافت. این هفته تعداد زیادی از ارزهای دیجیتال افزایش قیمت داشته اند اما تعدادی از توکن های محبوب میم وضعیت چندان خوبی ندارند. با این حال یک ارز دیجیتال خاص به نام "کیک مانستر" در 24 ساعت گذشته 112 درصد افزایش یافته است.

بازارهای دوج کوین و شیبا اینو در گذشته روزهای بهتری را پشت سر گذاشته اند

Bitcoin.com طیف وسیعی از ارزهای دیجیتال مبتنی بر میم را تحت پوشش قرار داده که پس از سود 8.818 درصدی "Dogefather" یکساله دنبال شد. دوج کوین به دلیل پوشش رسانه ای اصلی و توییت های ایلان ماسک مدیرعامل تسلا در سال 2021 شاهد رشد پیروزمندانه ای بوده است.

دوج در ماه گذشته 36.5 درصد افزایش یافته اما در طول این هفته 13 درصد کاهش یافته است. در زمان نگارش این مقاله یک دوج با 0.284508 دلار در هر واحد معامله می شود.

undefined

یکی دیگر از دارایی های میم که دنیای ارز دیجیتال را تحت تاثیر قرار داد شیبا اینو است زیرا از دستاوردهای دوج کوین پیشی گرفته و در کمتر از 12 ماه به میزان قابل توجهی یعنی 8.750.740٪ جمع آوری شده است.

اما درست مانند دوج کوین، شیبا اینو نیز در هفت روز گذشته 14.8 درصد کاهش یافته است. شیب تنها در طول 30 روز گذشته 16.6 درصد افزایش یافته و در زمان نگارش این مقاله یک شیب به ازای هر توکن به مبلغ 0.00000721 دلار معامله می شود

undefined

عملکرد کیک مانستر از همه بازارهای میم توکن سبقت می گیرد

این دو دارایی ارز دیجیتال بزرگترین ارز دیجیتال مبتنی بر میم از نظر ارزش بازار هستند زیرا دوج کوین دارای ارزش بازار 37 میلیارد دلار و شیا اینو 3.5 میلیارد دلار سرمایه دارد.

undefined

کیک مانستر و توکن خود (MONSTA) از نظر سود بیشترین سود را از بین همه دارایی های میم داشته است.

undefined

مانستر در دو روز گذشته 844٪ و 1.550٪ جهش کرده است. آمارهای 30 روزه نشان می دهد کیک مانستر در ماه گذشته بالای 1.295 افزایش یافته است. تیم کیک مانستر می گوید پروتکل defi اولین چیزی است که از Gravity Vaults استفاده می کند.

کیک مانستر تورم زا است و هزینه های معامله به طور مداوم به Gravity Vault اضافه می شود.

در حالی که دوج کوین و شیبا اینو در طول هفت روز گذشته بازارشان داغ نبود، تعداد بی شماری دارایی میم سود دو رقمی را تجربه کردند. کت کوین (CATE) این هفته 46 درصد افزایش یافته است، فلوکی اینو (FLOKI) 42 درصد، هوگ فایننس (HOGE) 42 درصد و یوشی (YOOSHI) هفته گذشته 26 درصد افزایش یافته است.

دوج کویندوج کوین
دوج کوین$۰.۰۸۸۹۸۲۲,۷۴۱ تومان
شیباشیبا
شیبا$۰.۰۰۰۰۱۲۳۱۰.۳۷۹۱۹۷۴۳۲۱۷۷ تومان
Cake MonsterCake Monster
Cake Monster$۰.۰۰۱۲۳۹۷۶۳۸.۱۹ تومان