LUNA 2.0 از زمان راه‌اندازی مجدد 85 درصد سقوط نمود

تلاش برای بازیابی پس از فروپاشی استیبل کوین TerraUSD (UST) Terraform Labs و توکن بومی آن ترا (لونا) شروعی پر از دست انداز داشت زیرا LUNA 2.0 اصلاح قیمت 67 درصدی را تجربه نمود.

طبق داده‌های CoinMarketCap از زمان عرضه مجدد LUNA 2.0 به کاهش خود ادامه داده است و اکنون پس از فعال شدن مجدد اکوسیستم ترا با ایردراپ کوین -84.74٪ از بالاترین قیمت 19.53 دلار کاهش یافته است.

undefined

در حال حاضر،پ LUNA 2.0 با قیمت 3.03 دلار معامله می شود که 12.3% کاهش در 24 ساعت گذشته با ارزش کل بازار 790 میلیون دلار است.

undefined

آزمایشگاه ترافرم Terraform با موفقیت توکن‌ های LUNA 2.0 را بین سرمایه‌ گذارانی که دارای لونا کلاسیک LUNA Classic و TerraUSD بودند توزیع نمود.

چرا LUNA 2.0 سقوط کرد؟

اگرچه دلایل مختلفی وجود دارد که ممکن است به کاهش قیمت LUNA 2.0 نسبت داده شود از جمله عملکرد کلی بازار کریپتو، عدم ایمان به اکوسیستم جدید و بنیانگذار آن.

شایعاتی مبنی بر دخالت Do Kwon در ایجاد شبکه جدید ترا در میان جامعه توییتر پخش شده است.

FatMan گفت که Do Kwon و Terraform Labs در مورد این واقعیت که Terra 2 متعلق به جامعه است افراد را گمراه نموده اند. فروپاشی ترا به ویژه کره جنوبی را وادار به تشکیل کمیته ای با تمرکز بر مقررات سختگیرانه ارزهای دیجیتال کرد.

آزمایشگاه ترافرم همچنین به پولشویی 4.8 میلیون دلار از طریق یک شرکت کره ای متهم شد.

در نهایت مدیر ارشد فناوری تتر ادعا کرد که ایجاد یک توکن و استیبل کوین ترا دستورالعملی برای یک فاجعه است با این وجود دارندگان ترا کلاسیک همچنان در حال افزایش هستند و در عرض یک ماه 500 درصد افزایش می‌ یابند زیرا سرمایه‌ گذاران بر روی بهبود LUNC شرط می‌ بندند.

TerraTerra
Terra<$۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱---
:finbold.com