پیش‌ بینی‌ های قیمت ارز دیجیتال کیشو اینو KISHU Inu

کیشو اینو در اوایل ماه مارس اعلام کرد که وارد متاورس خواهد شد

کیشو اینو در حال ورود به رقابت متاورس است. در واقع جدیدترین توکن هات‌ پاپ برنامه‌ های خود را برای راه‌ اندازی یک بازی کارتی معاملاتی متاورس اعلام کرده نموده است. پیش‌ بینی‌ های قیمت کیشو اینو امروز در همه جا وجود دارد زیرا طرفداران ارز دیجیتال حدس می‌ زنند که آیا آخرین تلاش این ارز دیجیتال به ثمر می‌ رسد یا خیر.

همانطور که روند متاورس همچنان در حال گرم شدن است بازیکنان جدید و شگفت‌ انگیز در فضای رو به رشد همچنان ظاهر می‌ شوند. کیشو اینو بدون شک یکی از توکن‌ های کمتر شناخته شده‌ ای است که اخیراً موج می‌ زند.

بیانیه کیشو اینو در CoinMarketCap بینشی از اهداف این تیم را ارائه می دهد:

هدف این تیم تبدیل پروژه به چیزی فراتر از یک میم یا یک جک و مهم تر از همه تقویت توکن کیشو با ویژگی های یک ارز قدیمی واقعی است. تفاوت اصلی رقابتی با کوین های قابل مقایسه این است که کیشو اینو کاملاً متعلق به جامعه است. توسعه دهندگان توکن هایی را برای تیم رزرو نمی کنند بلکه به کمک های مالی متکی هستند.

کیشو اینو چندین ویژگی را در نقشه راه خود شرح می دهد مانند کیشو سواپ، بازار توکن غیرمثلی NFT، فروشگاه کالای Kishu sWAG و... .

با وجود احتمالات امیدوارکننده کیشو اینو در حال حاضر حدود 10 درصد در روز کاهش یافته است. با قیمت 0.0000000001841 دلاری کیشو برای هر توکن بیایید نگاهی بیاندازیم به نظریه کارشناسان در مورد پتانسیل این ارز دیجیتال.

پیش بینی قیمت کیشو اینو

پیش بینی CoinQuora به طور آزمایشی در مورد کیشو صعودی است. معتقد است این توکن می تواند امسال به 0.000000009439 دلار برسد که نشان می‌ دهد ارزش این ارز دیجیتال رشد خواهد کرد اما صفری از آن کسر نمی شود. در دراز مدت چشم انداز خوش بینانه خود را حفظ می کند و هدف قیمتی 0.00000006 دلار را برای سال 2024 تعیین می کند.

تلگرام نیز نسبت به کیشو اینو صعودی است. میانگین قیمت 2022 را 0.0000000091 دلار و هدف قیمت 2023 را 0.000000023 دلار تعیین کرد.

در نهایت نظر WalletInvestor به طرز شگفت انگیزی نسبت به ارز دیجیتال کیشو نزولی است. پیش بینی یک ساله 0.000000001 دلاری را تعیین کرد و پیش بینی نمود که این کوین در بقیه سال سقوط خواهد کرد.

کیشوکیشو
کیشو$۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۰۵۷۹۰.۰۰۰۰۱۷۷۳۰۵۳۵ تومان