هر آنچه که باید در مورد کیشو اینو Kishu Inu بدانید

با تغییر زمان ما نیز تغییر می کنیم. در طول سال‌ ها صنایع زیادی معرفی شده‌ اند اما یکی از این صنعت‌ ها که توانسته چشم چند سرمایه‌ گذار بالقوه را از سراسر جهان به خود جلب کند صنعت ارزهای دیجیتال است. ارز دیجیتال مدتی است که در اطراف ما بوده و در طول سال ها شاهد افزایش رشد و محبوبیت بوده است در حالی که قادر به دریافت حمایت فوق العاده از سراسر کره زمین می باشد.

با نگاهی به رشد آن تصور می‌کنیم که بسیاری از شما امروزه در مورد عملیات این صنعت آگاه هستید اما اگر به دلایلی هنوز با اصول اولیه دنیای ارز دیجیتال آشنا نیستید اجازه دهید در این مورد به شما کمک کنیم. برای شروع ارز دیجیتال چیزی نیست جز یک پلتفرم غیرمتمرکز مبتنی بر بلاکچین که می تواند برای اهداف مختلفی از جمله خرید و فروش کالاها و خدمات و همچنین به منظور تجارت و معامله از طریق صرافی های ارز دیجیتال موجود به صورت آنلاین استفاده شود.

به عبارت ساده‌تر ارز دیجیتال برای انجام عملیات خود از فناوری بلاکچین استفاده می کند که به آن کمک می‌ کند تا تمام تراکنش‌ هایی را که در شبکه رخ می‌دهد را نیز ثبت و طبقه‌ بندی کند. به دلیل غیرمتمرکز بودن، ارز دیجیتال یکی از این صنایع است که به راحتی می تواند خارج از کنترل و صلاحیت کلی مقامات مرکزی کار کند در حالی که آزادانه و بدون هیچگونه دخالت غیرضروری دولت عمل می کند.

همانطور که گفته شد ارز دیجیتال مدت زیادی است که وجود داشته و واقعاً توانسته است شهرتی برای خود به دست بیاورد اما آیا زمانی که این صنعت برای اولین بار معرفی شد چنین بود؟ خیر. وقتی همه چیز شروع شد افراد زیادی علاقه مند به سرمایه گذاری در این صنعت نبودند و صادقانه بگویم در آن زمان نیز ارزهای زیادی در دسترس نبود.

undefined

برخی از عوامل اصلی در موفقیت این صنعت عبارتند از قابل حمل بودن، به راحتی ارائه شدن، ماهیت بصری آن، حاشیه سود بالا و همچنین نوسانات آن. بازار ارز دیجیتال تمایل دارد قیمت ارزهای خود را تقریباً بلافاصله نوسان کند بنابراین پیش بینی آن را حتی برای متخصصان این حوزه بسیار دشوار می کند. در نتیجه باید به خاطر داشته باشید که اگر رمزارز فرصتی برای کسب سودهای کلان در اختیار شما قرار می دهد اگر به درستی انجام نشود ممکن است ضررهای قابل توجهی نیز داشته باشید.

در مورد بسیاری از ارزهای دیجیتال موجود امروز در بازار صحبت می کنیم. برخی از محبوب ترین ارزهای دیجیتال که می توانید در حال حاضر از بین آن ها انتخاب کنید عبارتند از بایننس کوین، بیت کوین، اتریوم، کاردانو و همچنین دوج کوین و... .

اکنون که پیشینه مختصری در مورد دنیای ارز دیجیتال دارید می‌توانید درک بهتری درباره موضوع این مقاله یعنی رمزارز کیشو اینو داشته باشید.

هر آنچه که باید در مورد کیشو اینو بدانید

undefined

کیشو اینو چیزی نیست جز یک ارز دیجیتال مبتنی بر میم که از نژاد سگی به نام کیشو اینو به عنوان نماد خود استفاده می کند. گفته می شود کیشو اینو یکی دیگر از ارزهای دیجیتالی است که تحت تأثیر دوج کوین می باشد. چند سال پیش در سال 2013 یک میم کوین که چهره شیبا اینو را روی کوین خود دارد معرفی شد و موفقیت ها و محبوبیت زیادی از سراسر جهان کسب نمود.

کیشو توکن بومی پلتفرم است که در واقع می‌تواند برای اهداف مختلفی در خود پلتفرم استفاده شود. کیشو اینو نه چندان دور اما در آوریل امسال راه اندازی شد و بر روی یک پروژه میم غیرمتمرکز متمرکز بود که هدفی واقعی دارد.

ناگفته نماند که کیشو تنها در اولین ماه انتشار خود با پشت سر گذاشتن ارزش بازار بیش از دو میلیارد دلار و بیش از 100000 دارنده تمام رکوردهای قبلی را در دنیای ارزهای دیجیتال شکست. این امر در واقع به عنوان یک نقطه عطف بی سابقه برای پلتفرم در نوع خود تلقی می شود و قطعاً اعتقاد جهانیان به پروژه مذکور را ثابت نموده است.

علاوه بر این کیشو اینو یک شبکه تراکنش متمرکز بر جامعه است که کاملاً غیرمتمرکز می باشد. با غیرمتمرکز بودن تمام تصمیمات اتخاذ شده در پلتفرم توسط خود جامعه گرفته می شود. همچنین به ازای هر تراکنش که در کیشو اتفاق می‌افتد حدود دو درصد مالیات تراکنش دریافت می‌شود و دو درصد دیگر از تراکنش به همراه پاداش‌های فوری بین دارندگان موجود توزیع می‌شود.

undefined

شایان ذکر است که از جمله مزایای کیشو اینو می توان به هزینه پایین آن اشاره کرد زیرا رمزارز کیشو به کمک یک انتقال ساده بین کیفی قابلیت انتقال به آن سوی مرز را دارد و هزینه تراکنش کمتری دریافت می شود.

همچنین دارندگان رمزارز کیشو می توانند به کسانی که نیازمند وام در خود شبکه هستند وام دهند و با بازپرداخت آن سود دریافت کنند. در نهایت سرعت تراکنش نقش مهمی را ایفا می کند زیرا کیشو اینو به کاربران خود اجازه می دهد تا تمام تراکنش های تسویه، معاملات و انتقال خود را تنها در عرض چند دقیقه انجام دهند.

همانطور که در گزارش InvestorPlace.com اشاره شد می‌ توان دید که این ارز دیجیتال جدید در حال توطئه است که بیشترین طول عمر دوج کوین را داشته باشد و در واقع به نظر می‌رسد که این ارز سرمایه گذاران کاملاً محکمی برای خود ایجاد کرده است. با این حال کیشو اینو همچنین به سرمایه گذاران خود اجازه می دهد پول نقد یا فیات و یا هر شکل دیگری از توکن خود را به کیشو تبدیل کنند که می توانید پس از راه اندازی کیف پول متامسک آنلاین انجام دهید.

علاوه بر این، تمام تبدیل ارزهای دیجیتال معمولاً از طریق کیشو سواپ انجام می‌شود که صرافی غیرمتمرکز رسمی خودش است. این به تسهیل انتقال ارز از یک توکن به توکن دیگر کمک می کند. همانطور که قبلاً ذکر شد کیشو اینو کاملاً متعلق به جامعه است به این معنی که توسعه دهندگان این پلتفرم بر خلاف دیگران در بازار در واقع هیچ توکنی برای خود رزرو نکرده‌اند و در درجه اول به کمک‌ های مالی و داوطلبان متکی هستند.

undefined

همچنین مکانیزم کاهش تورم کیشو شامل یک سیستم باز توزیع و عمده است که به یک درصد از هر تراکنش سوزانده شده و یک درصد به عنوان پاداش برای دارندگان آن توزیع می شود. همچنین قرارداد هوشمند کیشو اینو به‌ طور کامل توسط تیم‌ های تخصصی پیشرو حسابرسی می‌شود و توکن استخر نقدینگی آن قبلاً سوخته است به این معنی که خطری تقریباً صفر برای کاربران و جامعه از سوی بازیگران بد احتمالی وجود خواهد داشت.

در نهایت کیشو سواپ صرافی غیرمتمرکز رسمی (DEX) برای این پلتفرم می باشد که گفته می‌شود به دارندگان این امکان را می‌دهد تا هر توکن ERC20 را به طور مستقل بین یکدیگر با یکی دیگر معامله کنند. گفته می شود که توسط یونی سواپ که قابل اعتمادترین و ایمن ترین DEX در جهان است پشتیبانی می شود.

حال شاید برخی از شما این سوال را داشته باشید که آیا سرمایه گذاری در این پلتفرم ایده خوبی است یا خیر؟

سرمایه گذاری در کیشو اینو

undefined

قیمت کیشو اینو از امروز حدود 0.000000008015 دلار آمریکا با حجم معاملات 24 ساعته 85.507.837 دلار است. همچنین فقط در بیست و چهار ساعت گذشته ارزش کیشو اینو 8.87 درصد کاهش یافته است و با در دسترس نبودن بازار فعلی و عرضه در گردش بر اساس رتبه بندی CoinMarketCap پلتفرم کیشو در حال حاضر در جایگاه 2719 # قرار دارد.

همچنین قابل ذکر است که حداکثر عرضه مادام العمر پلتفرم حدود 100.000.000.000.000 کوین کیشو می باشد. تنها در هفته گذشته قیمت کیشو اینو 167.72 درصد افزایش یافته است.

حال باید درک درستی از این پلتفرم داشته باشید و بتوانید به تنهایی متوجه شوید که آیا سرمایه گذاری در کیشو اینو کار درستی است یا خیر. با دیدن آنچه که کیشو اینو با عملکرد خود در گذشته نزدیک و همچنین برنامه هایش برای آینده نزدیک ترکیب می کند به نظر می رسد که کیشو اینو می تواند سرمایه گذاری سودآوری در آینده نزدیک باشد. بازده خوبی دارد و این احتمال وجود دارد که ارزش سرمایه گذاری فعلی شما افزایش یابد. اما باز هم نمی توان به طور قطعی بیان کرد.

undefined

همانطور که در ابتدا ذکر شد ارز دیجیتال یک بازار بسیار نوسانی و بسیار نامطمئن است. بنابراین درک این واقعیت برای شما بسیار مهم است که مانند هر ارز دیگری در بازار ارز دیجیتال کیشو اینو نیز ریسک‌ های خاص خود را دارد و تنها در صورتی باید سرمایه‌ گذاری کنید که بخواهید آن ریسک‌ ها را بپذیرید و در صورت لزوم هر کدام و یا تمام ضررها را متحمل شوید.

کیشو اینو را از کجا می توان خریداری نمود؟

در حال حاضر کیشو اینو در تمام صرافی‌های اصلی ارز دیجیتال موجود است اما برخی از صرافی‌های محبوبی که کیشو در آن‌ها فهرست شده‌اند عبارتند از OKEx، Gate.io، BKEX، ZT و همچنین CoinTiger.

کیشوکیشو
کیشو$۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۰۵۹۸۰.۰۰۰۰۱۸۱۸۴۷۷۷ تومان
:techstory.in