صرافی KickEX چیست؟

KickEX یک صرافی ارز دیجیتال برای نسل جدید است که انواع سفارشات پیشگام، سیستم ارجاع قدرتمند و وفاداری فوق العاده رقابتی را با هزینه های کم و بازپرداخت در هر معامله ترکیب می کند. KickEX برای معامله گران از مبتدی تا حرفه ای طراحی شده است مانند سفارشات پیشرفته و ویژگی های اتوماسیون قبلی را که قبلاً دیده نشده است و هر کسی می تواند از آنها استفاده کند.

با استفاده از نرم افزار داخلی که از ابتدا تولید شده است از طریق فناوری رمزگذاری پیشرفته و استانداردهای معماری درجه بانک، سردخانه ها و کیف پول های موزاییکی ابتکاری که توسط تیم KickEX اختراع شده است از امنیت برتر بهره مند می شود. کل مدل زیرساخت ساخته شده است تا اطمینان حاصل شود که هیچ مشکلی وجود ندارد.

با استفاده از یک مدل جدید برای دنباله دار شدن و توقف های مضاعف، کاربران می توانند معاملات خود را تنها با چند کلیک انجام دهند و نیازی به نظارت 24 ساعته بر موقعیت ندارند. KickEX یک فناوری تجارت پیشرفته است که به آسانی ساخته شده است. همچنین تجارت کامل دارای داده های مناسب و بهترین ابزار برای تجزیه و تحلیل آن است که به آنها این امکان را می دهد تا معاملات خود را بهتر درک کرده و استراتژی های سودآورتری را برنامه ریزی کنند.

نقشه راه KickEX برای نوآوری در تجارت صفر است. از زنجیره سفارشات که امکان انجام معاملات را به ترتیب می دهد تا سفارشاتی را که می توان در صورت تحقق طیف وسیعی از شرایط بازار انجام داد. از طریق توسعه مداوم فن آوری های جدید تجاری، ویژگی های پایانه و مکانیک صرافی KickEX معتقد است که می تواند انقلابی در تجارت دارایی های دیجیتال ایجاد کند.

در حال حاضر KickEX یک صرافی تنظیم شده در استونی است که دارای مجوز در اتحادیه اروپا است. این تیم همچنین به دنبال مجوزهای اضافی برای گشودن بازارهای بیشتر در سطح جهان است.

اکوسیستم Kick

داستان اکوسیستم Kick در سال 2017 با راه اندازی اولین پلتفرم سرمایه گذاری جمعی رمزنگاری در جهان یعنی KickICO آغاز شد. از آن زمان KickICO بودجه بیش از 35 استارت آپ موفق را تسهیل کرده است.

تیم اکوسیستم Kick با پیش بینی چالش های پیش روی بازار ICO و تولد صنعت سرمایه گذاری رمزنگاری شده در قالب فعالیت های STO، ساخت تعدادی خدمات و محصولات جدید را آغاز و پروژه KickICO را به یک اکوسیستم کامل در اواسط سال 2018 تبدیل کرد.

در اکتبر 2019 خدمات دوم و سوم کیک اکوسیستم یعنی KickRef (یک شبکه ارجاع) و KickID (یک سیستم ورود یکپارچه) و سپس KickWallet در فوریه 2020 راه اندازی شد. سرویس اصلی اکوسیستم یعنی صرافی KickEX در مه 2020 راه اندازی شد.

اکوسیستم کیک یک فروشگاه تک مرحله ای برای جامعه ارز دیجیتال است که مبتنی بر سه ویژگی اساسی است: مبادله دارایی دیجیتال، بستر جمع آوری کمک مالی و پرداخت خریدار.

KickToken یک دارایی دیجیتالی است که برای پلتفرم KickICO ایجاد شده و مزایای بیشتری برای استفاده از این پلتفرم را فراهم می کند. این همچنین توکن اصلی در اکوسیستم Kick خواهد بود که کاربرد و قابلیت آن را به موارد استفاده جدید در Kickonomy همیشه در حال رشد گسترش می دهد.

KickEX همچنین دارای یک توکن اضافی یعنی KickEX Exchange Token (KEX) است. یک توکن نیمه پایدار بومی که برای بازپرداخت در معاملات KickEX و یخ زدایی Kick توکن های یخ زده استفاده می شود.

KickToken [old]KickToken [old]
KickToken [old]$۰.۰۲۰۴۸۷۶۶۰۵۴۲۶۲۴.۷۱ تومان
KickEXKickEX
KickEX۴۱.۴M دلار۱۰ / ۳.۳۹ امتیاز
:id.kickex.com