بررسی و پیش بینی قیمت رمزارز کادنا Kadena

قیمت کادنا در چند روز گذشته افزایش یافته است. توکن KDA به 20 دلار رسیده که حدود 28 درصد بالاتر از پایین ترین سطح این هفته است. اندکی پایین تر از بالاترین قیمت تاریخ خود یعنی 28 دلار است و ارزش کل بازار آن را به بیش از 3 میلیارد دلار می رساند.

کادنا چیست و آیا سرمایه گذاری خوبی می باشد؟

صنعت قراردادهای هوشمند امسال رشد چشمگیری داشته است. در حالی که اتریوم هنوز در یک موقعیت ثابت است سایر شبکه های کوچکتر در حال افزایش هستند. اکثر این پروژه های رقیب با ساختن پلتفرم هایی که استفاده آسان و نسبتاً سریع تری دارند در تلاش برای برنده شدن می باشند.

در حالی که اتریوم یک پلتفرم قرارداد هوشمند خوب است اما محدودیت ها و چالش های خود را دارد. به عنوان مثال یکی از کندترین قراردادهای هوشمند در بازار امروز است. می تواند کمتر از 20 تراکنش در ثانیه را پردازش کند و معاملات آن نیز نسبتاً گران است.

پروژه های جدیدتر مانند سولانا، زنجیره هوشمند بایننس (BSc)، آوالانچ و الگوراند از چند جهت بهتر از اتریوم هستند. آنها سریع تر، ارزان تر برای تراکنش هستند و با زنجیره های دیگر نیز بسیار سازگار می باشند.

این نیز ادعای کادنا است. برای شروع کادنا یک پلتفرم قرارداد هوشمند است که توسعه دهندگان را قادر می سازد تا پروژه های با کیفیت بسازند. دلیل اصلی روی آوردن توسعه دهندگان به آن هزینه نسبتاً پایین و سرعت فوق العاده سریع آن است. به عنوان مثال در حالی که سولانا می تواند حدود 2000 تراکنش در ثانیه انجام دهد کادنا می تواند حدود 480000 تراکنش را پردازش کند.

کادنا از یک قرارداد هوشمند به نام pact استفاده می کند و آن را به عنوان یک زبان قرارداد هوشمند قابل خواندن توسط انسان توصیف می‌ نماید که برای بلاکچین‌ هایی با ویژگی‌ های امنیتی قدرتمند ساخته شده است. این امر آن را به یکی از بهترین پلتفرم های امروزی تبدیل می کند.

با این حال چالش این است که کادنا هنوز نسبتا جدید است . با رقابت قوی روبرو می باشد و هیچ پلتفرم بزرگی برای نمایش ندارد. این بدان معناست که هیچ پروژه بلاکچین بزرگی بر روی کادنا ساخته نشده است.

پیش بینی قیمت کادنا

نمودار زیر نشان می دهد که قیمت کادنا در این ماه به بالاترین حد خود یعنی 28.60 دلار رسیده است. این یک عملکرد قابل توجه بود زیرا حدود 33 درصد بالاتر از پایین ترین سطح در سپتامبر امسال بود. پس از آن حدود 43 درصد کاهش یافت.

با کاهش آن کادنا چیزی شبیه به یک الگوی پرچم صعودی را تشکیل داد. در عمل قیمت این الگو معمولا یک علامت صعودی است. بنابراین گمان می‌ رود که این رمزارز در کوتاه‌ مدت به رشد خود ادامه دهد زیرا بازار گاوی بالاترین سطح تاریخ را هدف قرار می‌ دهند و این اتفاق زمانی رخ می دهد که برخی از فروشندگان قبلی دوباره وارد شوند.

undefined
KadenaKadena
Kadena$۲.۴۱۷۳,۹۸۹ تومان