رمز ارز کادنا Kadena در آستانه صعود انفجاری است

بازار ارزهای دیجیتال در چند روز گذشته سیگنال‌ های صعودی مناسبی به ما داده است. ارزهای دیجیتال این ماه پس از یک ماه بسیار قوی در اکتبر نزولی شدند اما به نظر می رسد که این عقب نشینی ممکن است اکنون به پایان رسیده باشد زیرا آنها برای سه روز متوالی افزایش داشته اند. بنابراین بیایید نگاهی به جایگاه کوین کادنا بیندازیم.

کادنا در اکتبر حدود 2 دلار معامله می شد و قبل از اینکه شروع به رشد کند در ابتدا به 8 دلار و سپس در اوایل این ماه به 28.50 دلار رسید زیرا تمایلات در بازار ارزهای دیجیتال کاملاً مثبت بود. این بدان معناست که کادنا تنها در چند هفته بیش از 10 برابر افزایش یافت زیرا حجم معاملات 24 ساعته از میانگین روزانه 3 میلیون دلار به بیش از 345 میلیون دلار افزایش پیدا کرد.

undefined

کادنا یک نسخه پیچیده از توکن خود به نام wKDA را راه اندازی کرد که در شبکه اتریوم کار می کند. این نسخه امکان تعامل با تمام پروتکل های مالی غیرمتمرکز (DeFi) در شبکه اتریوم را فراهم می نماید. افزودن قابلیت‌ های NFT به شبکه نیز تمایلات را برای کادنا در آن زمان بهبود بخشید.

KDA/USD از اوج ها عقب نشینی کرده است و تقریباً نیمی از ارزش را پس می دهد زیرا همچنان بین 50 SMA (زرد) در بالا و 100 SMA (سبز) در پایین معامله می کند. اکنون عقب‌ نشینی به سطح فیبوناچی 50 درصد کامل شده است و سوگیری برای این ارز دیجیتال همچنان به سمت بالا باقی می‌ ماند زیرا فاندامنتال‌ ها همچنان قوی هستند بنابراین انتظار می رود که به سمت بالا حرکت کند و روند صعودی را ادامه دهد.

KadenaKadena
Kadena$۲.۵۷۶,۰۵۳ تومان