آیا رمزارز شیبا اینو Shiba Inu میتواند بار دیگر رکورد شکنی کند؟

شیبا اینو اخیراً رشد گسترده ای داشته است. اخیراً یک نهنگ اتریوم 1.2 میلیون دلار برای خرید 49.9 میلیارد رمزارز شیبا خرج کرده است. این نهنگ کوین ها را پس از افت شدید قیمت خریداری کرد.

برخی از افزایش ها رخ می دهد زیرا می توانید آن را از طریق دستگاه های خودپرداز Coin Cloud خریداری کنید که یکی از بزرگترین پلتفرم های خودپرداز ارز دیجیتال در جهان محسوب می شوند.

موفقیت اخیر رمزارز شیبا اینو منجر به موفقیت سایر ارزهای دیجیتال مبتنی بر میم مانند بیبی دوج کوین و دوج لون مارس شده است.

در واقع در حال حاضر هر دو رمزارز بیبی دوج و دوج لون مارس در حال برتری بر پیشینیان خود هستند. به نقل از یاهو فایننس پس از آنکه یک "نهنگ مرموز" مقدار زیادی شیبا اینو خریداری نمود کوین شیب کمی سقوط کرد.

اداره مالی یعنی گروهی که نحوه استفاده مردم از پول را بررسی می کند به سرمایه گذاران هشدار داد که ارزهای دیجیتال می توانند برای سرمایه گذاری به دلیل تغییر بازار و بی ثباتی خطرناک باشند.

FCA در بیانیه ای می گوید: "سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال یا وام های مرتبط با آن ها عموماً شامل ریسک های بسیار بالا در پول سرمایه گذاران می شود." اگر مصرف کنندگان در این نوع محصولات سرمایه گذاری کنند باید آمادگی از دست دادن تمامی پول خود را نیز داشته باشند.

شیباشیبا
شیبا$۰.۰۰۰۰۱۲۰۲۰.۳۶۷۳۱۸۹۹۹۱۳۲ تومان