آیا بیبی دوج (Baby Doge) سرمایه گذاری خوبی است؟

دوج کوین محبوب ایلان ماسک و کوین رقیب آن یعنی شیبا اینو را فراموش کنید اکنون یک رمز ارز جدید با مضمون دوج به نام بیبی دوج به بازار وارد شده است. طرفدار این رمز ارز به سرعت در حال افزایش است و قیمت آن بسیار بالا می رود.

پیش بینی قیمت بیبی دوج چگونه است؟ آیا قیمت این رمز ارز افزایش بیشتری می یابد؟

بیبی دوج که برگرفته از دوج کوین می باشد توسط طرفداران دوج کوین راه اندازی شده است. برخلاف شیبا اینو رمز ارز بیبی دوج برای غلبه بر دوج کوین به وجود نیامده اما آن را تکمیل می کند.

تیم پشتیبان بیبی دوج از سرنوشت این رمز ارز می گوید که با نشان دادن سرعت معاملات سریعتر "پدر" خود یعنی دوج کوین را تحت تأثیر قرار خواهد داد. از آنجا که این رمز ارز جدید بر روی زنجیره هوشمند بایننس ساخته شده است معاملات سریعتر انجام می شوند و کارمزد کمتری نسبت به دوج دارند.

اگرچه دوج کوین به عنوان یک جک آغاز شد اما برای برخی از افراد تبدیل به یک سرمایه گذاری جدی شد. بیبی دوج نیز مشابه آن است اما ویژگی های اضافی ارائه می دهد که می تواند مورد توجه بسیاری از سرمایه گذاران قرار گیرد مانند سوزاندن توکن برای مقابله با تورم و توانایی تولید درآمد منفعل از طریق سهام. همانطور که در عملکرد اخیر آن نشان داده شده است هرچه افرد بیشتری بیبی دوج را خریداری کنند قیمت آن نیز بیشتر خواهد شد.

undefined

چه تعداد ارز دیجیتال بیبی دوج وجود دارد؟

بیبی کوین یک رمزنگاری میم فوق تورم می باشد که در حال حاضر در کل 420.000 تریلیون توکن عرضه کرده است و مانند دوج کوین هیچ محدودیتی برای عرضه ندارد. تیم بیبی دوج برای کنترل تورم دست به سوزاندن توکن می زند.

undefined

آیا بیبی دوج سرمایه گذاری خوبی است؟ آیا این رمز ارز می تواند افراد را ثروتمند کند؟

از آنجا که بیبی دوج هنوز یک نوزاد رمزنگاری شده است اطلاعات عملکرد کمی در مورد آن وجود دارد. اگر یک روز پیش دربیبی دوج سرمایه گذاری می کردید تاکنون تقریباً پول خود را دو برابر کرده اید. سرمایه گذاری در دوج کوین در مدت مشابه حداقل 8 درصد بازده داشته است.

آنچه باعث شده است مه دوج کوین با وجود شروع به عنوان یک جک موفقیت بزرگی داشته باشد جامعه قدرتمند آن و پذیرش کسب و کارها به عنوان نوعی پرداخت است. این انجمن از رمزنگاری میم برای انجام کارهای خوب در جهان از جمله جمع آوری پول برای تیم جامائیکا جهت حضور در المپیک استفاده کرده است.

با افزایش محبوبیت دوج کوین بسیاری از مشاغل از پذیرفتن آن به عنوان پرداخت هیجان زده شده اند و این امر ارزش رمزگذاری را بیشتر تقویت می کنند. همچنین دوج از حمایت روزافزون صرافی ها و کارگزاران از جمله Robinhood و eToro بهره مند شده است. اگر جامعه ای که به دوج کوین کمک کرده است به بیبی دوج نیز کمک کند این احتمال وجود دارد که بیبی دوج سرمایه گذاری خوبی باشد.

Baby Doge CoinBaby Doge Coin
Baby Doge Coin$۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۱۰۲۰.۰۰۰۰۳۱۳۱۵۰۴۸ تومان