معرفی دستگاه ماینر اینوسیلیکون A11 Pro ETH و بررسی ویژگی های آن

دستگاه Innosilicon A11 Pro ETH ماینری است که از الگوریتم استخراج Ethash استفاده می کند. این ماینر در ژوئن 2021 عرضه شد. تمام جزئیات یک ماینر اتریوم بسیار سودآور را نشان می‌ دهد. اتریوم برترین کوین این ماینر و پس از آن اتریوم کلاسیک، اتر جم، کالیستو و دیگران قرار دارند. با این واحد می توانید بیش از 10 کوین استخراج کنید. اینوسیلیکون در سال 2021 زمان را تلف نمی کند. آنها می خواهند در تولید تجهیزات ماینینگ پیشرو باشند.

بررسی دستگاه ماینر Innosilicon A11 Pro ETH

Innosilicon A11 Pro ETH تنها ماینر با تخمین سود بالای 100 دلار است. تقریباً همه ماینرهای اتریوم دوست دارند این واحد را در اختیار داشته باشند. از رابط اترنت استفاده می کند و دارای نرخ هش 2 گیگاهرتز بر ثانیه است. A11 Pro ETHMiner با 8 گیگ حافظه و با حداکثر توان مصرفی 2500 وات عرضه می شود. حداکثر ولتاژ 12 ولت و قابلیت استخراج بیش از 10 کوین بسیار سودآور وجود دارد.

شما یک ماینر با حافظه 8 گیگابایتی دریافت می کنید که یکی از بزرگترین ها در این صنعت است. سازنده اینوسیلیکون اطمینان حاصل کرده است که اندازه حافظه را افزایش داده است. ما هیچ جزئیاتی در مورد نام و یا اندازه تراشه نداریم. در حال حاضر چند استخر استخراج وجود دارد که می توانید با این ماینر به آنها ملحق شوید. این استخرهای ماینینگ عبارتند از Ethermine، F2Pool، Poolin، SparkPoo، ViaBTC و... .

الگوریتم ماینر A11 Pro ETH

همراه با الگوریتم Ethash است که برای استخراج اتریوم عالی است. ماینرها به درستی می دانند که اتریوم پس از بیت کوین، ارز دیجیتال بزرگ بعدی است. وقتی بازار از این کوین حمایت کند استخراج آن بسیار سودآور خواهد بود.

الگوریتم دارای اشکالاتی است زیرا به اندازه سایر الگوریتم های هش یعنی SHA-256 ایمن نیست. این الگوریتم را از ماینینگ در بهترین حالت خود باز نمی دارد زیرا نتایج فراوانی را ارائه می دهد. حداقل می توان گفت عملکرد این ماینر فوق العاده است.

کارآیی ماینر ETH Innosilicon A11 Pro

راندمان این ماینر 1.25j/Mh است. سطح راندمان بالا در نتیجه حداکثر مصرف برق است. حداکثر توان مصرفی آن 2500 وات است که تفاوت را ایجاد می کند.

تجهیزات ماینینگ با قدرت بالا راندمان بالایی خواهند داشت و در نتیجه عملکرد را افزایش می دهند. به لطف راندمان بالا این ماینر به وعده خود مبنی بر استخراج اتریوم سودآور عمل خواهد کرد.

نرخ هش ماینر A11 Pro ETH

2 Gh/s نرخ هش است که با این ماینر ارائه می شود. وقتی صحبت از ماینرهای Ethash می شود یکی از بالاترین نرخ هش است. ماینر یک تغییر دهنده بازی است زیرا از نظر ویژگی های کیفی ارائه می دهد. سازنده این امکان را فراهم کرده است که ماینری را تحویل دهد که دارای میکسر مناسب باشد.

شما یک ماینر دریافت می کنید که نسخه بهبود یافته همه ماینرهای اتریوم است و با الگوریتم Ethash یکی از بالاترین نرخ هش را دارد.

سطح نویز و صدا

این ماینر را می توان در هر محیطی از جمله محیط های اداری استفاده کرد. صدای آن 75 دسی بل است که سازگار با محیط زیست است. کاربران نیازی به نگرانی در مورد شکایات صدا ندارند.

سودآوری Innosilicon A11 Pro ETH

برآوردهای فعلی بازار نشان می دهد که این ماینر یکی از سودآورترین ماینرها در سال 2021 است. درآمد روزانه آن 182 دلار و هزینه برق 7 دلار است. این بدان معناست که ماینرها باید انتظار سود روزانه 175 دلاری داشته باشند.

برآوردهای سالانه نشان می دهد که یک ماینر با سود 63000 دلار است.

مشخصات و ویژگی های Innosilicon A11 Pro ETH

سازنده: اینوسیلیکون

مدل: A11 Pro ETH (2000Mh)

انتشار: ژوئن 2021

برترین کوین: اتریوم

سطح صدا: 75 دسی بل

توان: 2500 وات

ولتاژ: 12 ولت

رابط: اترنت

دما: 5- 45 درجه سانتی گراد

رطوبت: 5- 95٪

اتریوماتریوم
اتریوم$۲,۳۵۹.۹۱۱۸,۸۶۸,۵۹۰ تومان