بررسی کامل ماینر iBeLink BM-K1

ماینر IBelink BM-K1 توسط شرکت IBelink تولید شده و به عنوان یکی از سودآورترین ماینرهای بازار شناخته می شود. این دستگاه ماینینگ کوین های Kadena را با استفاده از الگوریتم Kadena استخراج می کند. دارای نرخ هش 5.3th/s و توان مصرفی آن در حدود 845 وات است. این دستگاه با مصرف برق کم تولید شده است تا بتوان هزینه تولید را برای ماینرها کاهش داد.

در نوامبر 2020 عرضه شده است و وزن آن 6600 گرم می باشد. صدای بسیار بالایی به میزان 72 دسی بل دارد. این سطح صدا دلیل هر گونه آلودگی صوتی است که ممکن است دستگاه در حین کار ایجاد کند. این دستگاه دارای 2 فن نیز می باشد که مسئول دفع گرما هستند. گرمای تولید شده از دستگاه ماینینگ در حین استخراج با کمک دو فاب از دستگاه دفع می شود. شرکت iBelink این دستگاه را با در نظر گرفتن ماینرهایی با کاهش مصرف برق دستگاه و کاهش نرخ هش آن تولید کرد. این امر بر سودآوری دستگاه تأثیری نداشته است و به این ترتیب برای استخراج رمزارز کادنا سودآور است.

این دستگاه برخلاف سایر دستگاه های ماینینگ موجود در بازار با ولتاژ بالا عرضه می شود. در محدوده ولتاژ 190-240 ولت کار می کند. از طریق یک اتصال اترنت به عنوان رابط اتصال آن متصل می شود. محدوده دمایی که در آن کار می کند بین 5 تا 40 درجه سانتیگراد است. عملکرد در محدوده رطوبت 5-95٪ می باشد و کارآیی عملکرد این دستگاه نیز یکی از ویژگی هایی است که شرکت هنگام تولید آن به آن توجه می کند.

راندمان عملکرد دستگاه 0.156j/Gh می باشد که این امر به سودآوری بالای دستگاه ماینینگ کمک کرده است. این دستگاه ماینینگ در نتیجه کارآیی افزایش سودآوری را نشان می دهد و کارایی این دستگاه یک مزیت اضافه به دستگاه است.

هش ریت ماینرIBelink BM-K1

نرخ هش ماینر IBelink BM-K1 به میزان 5.3th/s می باشد که یک نرخ هش پایین است. اما آنچه مهم می باشد این است که نرخ هش پایین تاثیری بر سودآوری دستگاه ندارد و این دستگاه هنوز به عنوان یکی از ماینرهای بسیار سودآور در بازار در نظر گرفته می شود. همچنین بر مصرف برق نیز تاثیر می گذارد به این صورت که مصرف برق این دستگاه کم است اما تاثیری بر سودآوری دستگاه ندارد. شرکت IBelink به طور عمد این کار را انجام داده است تا هزینه تولید مورد نیاز برای شروع استخراج با این دستگاه را کاهش دهد.

مصرف برق ماینر IBelink BM-K1

توان مصرفی دستگاه 835 وات می باشد که در بین دستگاه های ماینینگ در بازار یکی از دستگاه هایی است که برق کمی مصرف می کند. این شرکت اطمینان حاصل کرده که دستگاه برای مصرف انرژی کم تولید شده است. این بسیار مهم است زیرا ارزش هزینه برق متفاوت می باشد به این صورت که برای ماینرهایی که در مکان‌هایی با هزینه برق بالا زندگی می‌کنند این امر همیشه بر سودآوری عملیات استخراج آنها تأثیر می‌گذارد.

میزان صدای ماینر IBelink BM-K1

سطح صدای ماینر IBelink BM-K1 به میزان 74 دسی بل است. اگرچه این یک دستگاه استخراج بسیار سودآور و مورد انتظار می باشد اما سطح سر و صدای بالایی دارد. سطح صدا نشان می دهد که دستگاه برای راه اندازی در یک محیط مسکونی مناسب نیست.

سودآوری ماینر IBelink BM-K1

این دستگاه رمزارز کادنا را استخراج می کند و به عنوان یکی از برترین ماینرهای سودآور در بازار شناخته می شود. سودآوری آن در زمان انتشار این پست 24.95 دلار در روز، 748.59 دلار در ماه و 8983.04 دلار در سال است که کل سودآوری تخمینی محصولات است و می تواند بر اساس قیمت رمزارز و یا نرخ هش تغییر کند.

مشخصات ماینر IBelink BM-K1

 • سازنده: iBeLink
 • مدل: BM-K1
 • انتشار: نوامبر 2020
 • کوین برتر: کادنا
 • اندازه: 155x 240x 319mm
 • وزن: 10800 گرم
 • میزان صدا: 74 دسی بل
 • فن(ها): 2
 • توان: 835 وات
 • ولتاژ: 12 ولت
 • رابط: اترنت
 • دما: 5- 35 درجه سانتی گراد
 • رطوبت: 5- 95٪
KadenaKadena
Kadena$۲.۵۳۷۷,۱۴۵ تومان