صرافی ارز دیجیتال هوبی (Huobi) معاملات آتی را "به طور موقت" در برخی کشورها متوقف می کند.

صرافی پیشروی ارزهای دیجیتال نیز در حال ترس از افزایش نظارت دقیق خدمات خود را در مقر اصلی خود یعنی چین کاهش می دهد.

گزارش شده است که صرافی ارز دیجیتال مستقر در سیشل معاملات آتی را به حالت تعلیق درآورده و از معاملات تجاری برای مشتریان جدید در برخی از کشورها استفاده کرده است و این مسئله سوالاتی را درباره بررسی نظارتی دارایی های دیجیتالی ایجاد کرده است.

همانطور که توسط بلومبرگ گزارش شده است صرافی هوبی (Huobi) این خدمات را در تعدادی از حوزه های قضایی محدود می کند اما مشخص نکرده است که کدام کشورها در این رابطه تحت تأثیر قرار می گیرند. همچنین هیچ صحبتی در مورد اینکه چرا تعلیق موقت در حال اجراست وجود ندارد. گرچه می توان آن را عدم اطمینان نظارتی در چین دانست.

گزارش شده است که این صرافی پس از آنکه نهادهای نظارتی در این کشور برنامه خود را برای سرکوب فعالیت های تجاری ارزهای دیجیتال تأیید کردند خدمات میزبانی ماینر خود را هم در چین کاهش می دهد. اما همانطور که Cointelegraph گزارش داد چین بارها و بارها برنامه هایی را برای کنترل بازار ارزهای دیجیتال داخلی تکرار کرده است و نظرات اخیر آن نشان دهنده تغییر اساسی در سیاست او نیست.

Huobi در اوایل سال جاری پس از دریافت تصفیه نظارتی جدید از تنظیم کننده اوراق بهادار منطقه در انتظار گسترش در هنگ کنگ بود که احتمالاً راه را برای نمونه کارهای مدیریت دارایی های رمزنگاری جدید هموار می کند. این شرکت مجوزهای "نوع 4" و "نوع 9" را در جولای سال 2020 از کمیسیون اوراق بهادار و آینده ی هنگ کنگ تأمین کرد.

براساس داده های مساری Huobi Global سومین صرافی ارز دیجیتال از نظر حجم معاملات بود که ارزش معاملات را 7.3 میلیارد دلار پردازش می کرد.

مانند سایر صرافی ها هوبی نیز در هفته گذشته شاهد افزایش سفارشات فروش بوده است زیرا تیترهای خبری FUD همچنان در بازار تسخیر شده اند.

هیوبیهیوبی
هیوبی۳.۷۵B دلار۱۰ / ۷.۰۹ امتیاز