رویای سرمایه گذاران شیبا اینو یعنی شیباریوم به زودی محقق می شود

راه اندازی شیباریوم اکنون رسمی است و سرمایه گذاران شیبا اینو در مورد آن بسیار هیجان زده هستند.

توسعه‌ دهنده اصلی شیبا اینو به‌ روزرسانی بزرگی در مورد Layer-2 شیباریوم منتشر کرده است. جامعه شیبا اینو در مورد راه اندازی شیباریوم به دلیل مزایای متعددی که می تواند برای او به ارمغان بیاورد از جمله امکان ارائه دستاوردهای بزرگ به سرمایه گذاران هیاهو است. راه حل Layer-2 در چند روز گذشته حتی در غیاب اعلامیه های رسمی تیم توسعه شیبا اینو در توییتر مورد توجه قرار گرفته است. کوساما اخیراً یک به‌روزرسانی درباره شیباریوم در Wellys’ Discord منتشر کرد و تأیید کرد که راه‌ حل Layer-2 به زودی ارائه می‌ شود و افزود که از قبل در حال بحث برای افزایش تلاش‌ ها است. جدا از این آخرین به روز رسانی تیم توسعه در مورد این پروژه از جمله انتشار احتمالی آن نسبتاً سکوت کرده است.

توسعه‌ دهنده اصلی همچنین گفت که این ویژگی ممکن است در هفته‌ ها یا ماه‌ های آینده در دسترس قرار گیرد. ظاهراً هکاتون قبل از راه‌ اندازی رسمی شیباریوم اولین بار خواهد بود زیرا هدف اصلی آموزش جامعه است. کوساما گفت که شیباریوم ستون فقرات همه پروژه‌های شیب و اکوسیستم شیبا اینو

خواهد بود و اگر اینطور باشد توسعه‌ دهندگان وقت خود را صرف ساختن آن می‌ کنند تا مطمئن شوند که عاری از نقص است. شیباریوم دارای چندین مزیت عمده خواهد بود از جمله مقیاس بندی یا توانایی مدیریت مقادیر زیادی از داده های تراکنش در یک دوره کوتاه. راه حل کم هزینه برای طیف گسترده ای از پروژه ها از جمله معاملات سریعتر، هزینه گس کم و مکانیزم سوزاندن. برخی از سرمایه گذاران امیدوارند که راه اندازی شیباریوم به افزایش قیمت شیب کمک کند اما با عملکرد فعلی آن در بازار نزولی کریپتو شیبا اینو نیاز به افزایش 90 درصدی دارد تا حداقل با قیمت بالای 0.00007956 دلاری خود مطابقت داشته باشد.

شیباشیبا
شیبا$۰.۰۰۰۰۱۰۴۱۰.۳۳۰۶۰۱۰۸۴۲۱۹ تومان