نحوه ترید ارز دیجیتال در صرافی Gemini

Gemini توسط برادران کامرون و تایلر وینکلوس (سرمایه گذارانی که از مدیرعامل فیس بوک مارک زاکربرگ در سال 2008 برای سرقت ایده شکایت کردند) در سال 2014 تأسیس شد. Gemini یکی از اولین صرافی های ارز دیجیتال بود که از طریق خرید چارت بانکی در سال 2015 به طور کامل در ایالات متحده تنظیم شد.

این بدان معنی است که کاربران برای ترید در این پلتفرم باید در ایالات متحده، کانادا، کره جنوبی، هنگ کنگ یا سنگاپور اقامت داشته و به الزامات مشتری (KYC) پایبند باشند.

در بعضی مواقع این روش به این معنی بوده است که Gemini بر تضمین موقعیت نظارتی خود متمرکز شده است و در برخی موارد، نقدینگی سایر تریدهای مستقر در ایالات متحده را نداشته است.

هنوز هم این صرافی از طراحی قابل درکی برخوردار است و صرفاً در معاملات تسهیلات، در صنعت ارزهای دیجیتال و بلاکچین نقشی فعال دارد. در سال 2018، Gemini پایدار بورس کوین خود را با دلار آمریکا (Gemini Dollar (GUSD راه اندازی کرد.

ثبت نام

برای ایجاد یک حساب کاربری ابتدا روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.

undefined

سپس از شما پرسیده می شود که آیا می خواهید برای استفاده شخصی حساب باز کنید یا این حساب نمایندگی یک موسسه است؟

در صورت استفاده شخصی، از شما خواسته می شود اطلاعات شخصی مقدماتی مانند وضعیت اقامت خود و همچنین نام کامل و آدرس ایمیل را وارد کرده و سپس ایمیل تأیید برای شما ارسال می شود.

امنیت

بررسی کنید و بعد از کلیک روی لینک تأیید ایمیل، به وب سایت Gemini هدایت خواهید شد. سپس یک درخواست نمایش داده می شود که از شماره موبایل شما به عنوان بخشی از اقدامات امنیتی شناسایی دو عاملی (2FA) استفاده بشود. برای استفاده ازGemini، این اقدام جهت ایجاد یک حساب کاربری مورد نیاز است.

تأیید هویت در صرافی Gemini لازم است. ابتدا کاربر باید شماره تأمین اجتماعی خود و همچنین تاریخ تولد خود را وارد کند.

در مرحله بعدی اطلاعاتی مانند آدرس محل اقامت و در آخر تصویری از کارت شناسایی شخصی شما مانند گواهینامه رانندگی معتبر باید ارائه شود.

پس از ارسال کلیه اطلاعات مورد نیاز، Gemini اسناد را ارزیابی کرده و پس از پایان مراحل تأیید از طریق ایمیل پاسخ می دهد.

واریز وجوه

اکنون که یک حساب ایجاد کرده اید و شرایط امنیتی و شناسایی را پشت سر گذاشته اید، می توانید برای شروع ترید به حساب خود وجه واریز کنید.

برای انجام این کار، بر روی تب "Deposit into Exchange" کلیک کرده سپس "Transfer Funds" را انتخاب کرده و مشخص کنید که آیا واریز از طریق سیم انجام شود یا انتقال بانکی. یا اینکه آیا می خواهید ارزهای دیجیتال پشتیبانی شده را به طور مستقیم واریز کنید. انتقال بانکی: با استفاده از این روش می توانید یک حساب بانکی شخصی را به Gemini وصل کنید تا وجوه مستقیماً از بانک به حساب ترید شما منتقل شود. برداشت بودجه از طریق این روش معمولاً بین 4 تا 5 روز طول می کشد تا کاملاً در Gemini شفاف باشد. اگر می خواهید بیش از حد انتقال بانکی (ACH) سپرده گذاری کنید، انتخاب روش واریز از طریق انتقال سیم بهترین گزینه است.

برداشت وجوه:

undefined

در صورت انتخاب انتقال بانکی یا سیم، ابتدا مقصد بانکی یا سیم و مقدار ارز مورد نظر برای برداشت را وارد کنید.

اگر برداشت ارز دیجیتال انتخاب شد، دوباره آدرس کیف پول دریافت کننده و مقدار ارز دیجیتال برای برداشت را وارد کنید یا تایپ کنید و در آخر روی "complete withdrawal" کلیک کنید.

دلار جمینیدلار جمینی
دلار جمینی$۰.۹۹۸۵۹۸۳۰,۴۴۹ تومان
جمینایجمینای
جمینای۸۸.۴M دلار۱۰ / ۶.۹ امتیاز