چگونه می توان به عنوان یک ماینر ارزهای دیجیتال بدست آورد؟

اگرچه فرآیندی که ارزهای دیجیتال جدید یا کوین های رمزنگاری شده تولید می شوند استخراج نامیده می شود، اما شباهت زیادی به کار کسانی که به طور فیزیکی فلزات گرانبها مانند طلا را استخراج می کنند ندارد. با این حال مقایسه هایی بینشان وجود دارد. ماینرهای ارز دیجیتال از کامپیوتر برای حل مسائل پیچیده ریاضی استفاده می کنند و به همین دلیل با سهام اندک توکن جایزه می گیرند. ارز دیجیتال مناسب را در زمان مناسب استخراج کنید. حدس زده می شود و شما می توانید صبر کنید تا پول زیادی بدست آورید. علاوه بر این، به نظر می رسد تلاش مرتبط با استخراج ارزهای دیجیتال از پیش ساخته شده است. بله، برای یادگیری و ساخت یک دکل استخراج زمان و هزینه لازم است اما وقتی همه چیز تمام شد، می توانید آن را رها کنید تا کار خود را انجام دهد و منتظر بمانید تا پول برای شما واریز شود. در این مقاله، با ارزیابی چگونگی تاسیس خود به عنوان ماینر ارز دیجیتال بررسی خواهیم کرد که آیا این ارزیابی از روند استخراج ارز دیجیتال عادلانه انجام شده است یا خیر.

روند کار را یاد بگیرید

هر ارز دیجیتال قابل استخراج نیست و روند انجام یک عملیات استخراج ممکن است نسبت به ارز دیگر متفاوت باشد. اگر شما علاقه مند به استخراج ارز دیجیتال هستید، یکی از اولین اقداماتی که باید انجام دهید این است که در مورد ارزهای دیجیتال مختلفی که برای استخراج در دسترس هستند اطلاعات کسب کنید و تصمیم بگیرید که چگونه و چه چیزهایی را می خواهید استخراج کنید. برخی از بزرگترین ارزهای دیجیتال در جهان از جمله بیت کوین طی یک فرآیند استخراج کشف می شوند. با این حال ممکن است در حال حاضر عملیات استخراج بیت کوین نسبت به چندین سال پیش سودآوری کمتری داشته باشد. این امر به این دلیل است که با افزایش چشمگیر تعداد ماینرها به افزایش سختی فرآیند استخراج در طول زمان افزوده شده و البته سایر عوامل مرتبط هم در این امر نقش داشته اند.

یادگیری در مورد روند استخراج و تعیین اینکه کدام سکه ها یا توکن ها را برای استخراج خود انتخاب کنید نیز مفید است زیرا به شما انواع قطعات لازم برای ردیابی را یاد می دهد. برخی از ارزهای دیجیتال به سخت افزار گرافیکی قدرتمندی برای استخراج آنها احتیاج دارند و تقاضای بیش از حد برای این تجهیزات، هزینه و تلاش مربوط به راه اندازی یک دکل سر به فلک کشیده است. از نظر تجهیزات ممکن است تجهیزات مورد نیاز شما در دسترس دیگران باشد. بررسی دقیق چگونگی استخراج ارزش این را دارد که وقتتان را صرفش کنید.

اصول را تنظیم کنید

به طور کلی سه مولفه اساسی برای یک استخراج وجود دارد: کیف پول، نرم افزار استخراج و سخت افزار استخراج. شما باید یک کیف پول برای ارز دیجیتال خود داشته باشید تا هر توکن یا سکه ای که به خاطر تلاش شما در استخراج به شما تعلق می گیرد، مکانی برای ذخیره آن داشته باشد. کیف پول ها حساب های بانکی دیجیتال آنلاین هستند که در واقع دارای یک آدرس منحصر به فرد هستند و به شما امکان ارسال و دریافت رمزهای ایمن را می دهد. انواع مختلف کیف پول آنلاین وجود دارد و حتی کیف پول های Cold Storage نیز وجود دارند که به صورت آنلاین کار نمی کنند. قبل از شروع استخراج، تصمیم بگیرید که کدام یک برای نیازهای شما بهتر است.

بیشتر نرم افزارهای استخراج رایگان دانلود و استفاده می شوند و همچنین برای انواع سیستم عامل ها در دسترس هستند. برای ارزهای دیجیتال معروف مانند بیت کوین، متوجه خواهید شد که چندین نوع نرم افزار وجود دارد که می تواند مورد استفاده قرار گیرد. اگرچه بسیاری از این گزینه ها موثر خواهند بود، اما ممکن است تفاوت های جزئی وجود داشته باشد که بر عملکرد استخراج شما می تواند تأثیرگذار باشد.

سخت افزار استخراج ممکن است سخت ترین جزء تنظیم تجهیزات استخراج باشد. شما به یک کامپیوتر قدرتمند نیاز دارید. شاید حتی یکی به طور خاص برای استخراج ساخته شده باشد. قیمت برخی از این کامپیوترها و تجهیزات مرتبط مانند کارت های گرافیک، می تواند 15000 دلار باشد.

یا به دنبال گزینه های دیگر باشید

از آنجا که استخراج از محبوبیت و گرانی بیشتری برخوردار شده است، روش های جدیدی برای شرکت در این کار با پرداخت هزینه و تلاش کمتری به وجود آمده است. یکی از این ابزارهای جدید شرکت در استخراج، استخر استخراج نامیده می شود. اساساً استخر استخراج گروهی از ماینرهایی هستند که قدرت محاسباتی خود را جمع می کنند و برای استخراج ارزهای دیجیتال با هم کار می کنند. سپس آنها متناسب با میزان توانی که هر دستگاه می تواند در روند کار سهیم باشد، سود را تقسیم می کنند. همانطور که انتظار می رود استخرهای استخراج معایب و مزایایی دارند. از یک طرف، هزینه و تلاش مربوط به راه اندازی اولیه بسیار کمتر از هزینه نصب تجهیزات شخصی است. از طرف دیگر، به احتمال زیاد از این روش درآمد کمتری کسب خواهید کرد زیرا هر پاداش استخراج را با گروهی تقسیم خواهید کرد.

همیشه روش های جدید استخراج و ارزهای دیجیتالی جدید وجود دارد که همه منتظر کشف آنها هستند. به همین دلیل، روند استخراج همچنان یک روند هیجان انگیز و سودآور است. با این وجود، مشکلات احتمالی نیز وجود دارند و ماینرهای زیادی بوده اند که هزینه های زیادی را صرف راه اندازی تجهیزات اولیه کرده اند. اما متوجه شده اند که با تلاش های ماینرهای خود به تنهایی قادر به جبران این هزینه ها نبوده اند. هرچه بیشتر در مورد جهان استخراج درک خود را بالا ببرید مانند این است که شما مسلح هستید و این امر به محفوظ ماندن شما در برابر خطرات احتمالی کمک می کند.