چگونه بهترین نرم افزار استخراج بیت کوین را انتخاب کنیم؟

هنگامی که بیت کوین برای اولین بار در سال 2009 (سال ۱۳۸۸) به عنوان جایگزینی برای ارزهای دولتی اختراع شد، فقط تعداد کمی از مردم فکر می کردند که دوام خواهد داشت. اما همچنان اثری از عدم دوام بیت کوین نیست و با افزایش قیمت بیت کوین و ارزهای دیجیتال دیگر، افراد بیشتر علاقه مند می شوند که چگونه از طریق بیت کوین سود کسب کنند.

چند روش وجود دارد که می توانید از بیت کوین استفاده کنید یا ارزهای دیجیتال را معامله و یا آنها را استخراج کنید.

در حالی که اکثر مردم با مفهوم خرید، فروش و معاملات سرمایه گذاری و ارزهایی مانند سهام و مبادلات خارجی آشنا هستند، اما ممکن است ندانند که هر شخص می تواند بیت کوین شخصی خود را ایجاد کند.

لازم به یادآوری است که در بازارهای مالی چه سنتی یا رمزنگاری، هر وقت که با حدس و گمان پیش روید خطرناک است. شما باید کاملاً آگاه باشید و از خطر آگاهی داشته باشید. در اصل درست این است که شما بدانید آیا میخواهید بیت کوین را معامله کنید یا اینکه آن را استخراج کنید.

امروز قصد داریم به سراغ نحوه کار نرم افزار Bitcoin Mining و انواع نرم افزارهای موجود در بازار برویم.

استخراج بیت کوین دارای دو قسمت اساسی است: سخت افزار استخراج و نرم افزار استخراج

نرم افزار Bitcoin Mining همان چیزی است که شما برای برقراری ارتباط بین سخت افزار مورد استفاده و بلاکچین بیت کوین، از آن استفاده می کنید. اگر عضو این نرم افزار باشید آن وقت در میابید که این نرم افزار با استخر Bitcoin Mining (شبیه به Co-op Bitcoin Mining) ارتباط برقرار خواهد کرد.

1. شما به نرم افزار کیف پول بیت کوین نیاز دارید

اینجا جایی است که شما بیت کوین مورد نیاز خود را برای امنیت نگهداری می کنید و به راحتی می توانید آنها را به صورت قانونی بفروشید یا در صورت پذیرش بیت کوین ها از آنها استفاده کنید.

دو نوع کیف پول وجود دارد: آنهایی که میزبان می شوند و آنهایی که شما کلیدهای خصوصی کیف پول خود را در آن نگه می دارید. که نوع دوم توصیه می شود.

Co-pay, Amory و readwallet همه از کیف پولهای بیت کوین با کاربردی آسان هستند که قبل از اینکه شروع به استخراج کنید، به یکی از این موارد احتیاج دارید.

2. شما باید بخشی از یک سیستم عامل تجارت بیت کوین باشید

سیستم عامل های بیت کوین به شما امکان خرید، فروش و تجارت بیت کوین را می دهند. اینها در ترکیب با کیف پول کار می کنند تا بتوانید از فعالیت های استخراج خود ارزش نقدی کسب کنید.

اکنون که این دو مورد را دارید نرم افزار Bitcoin Mining برای شما مفید خواهد بود.

قبل از خرید یک نرم افزار استخراج، حتماً تحقیق کنید تا بدانید که چه نوع تجهیزات (سخت افزار فیزیکی) را می خواهید و می توانید نرم افزار استخراج را به درستی انتخاب کنید.

انواع نرم افزار استخراج بیت کوین

CGMiner

این نرم افزار احتمالاً رایج ترین نرم افزاری است که در حال حاضر برای ماینرهای بیت کوین استفاده می شود. این نرم افزار شامل مواردی مانند قابلیت رابط از راه دور، پشتیبانی از چند پردازنده گرافیکی، تشخیص خود از بلوک های جدید، کنترل سرعت فن و پشتیبانی از استخراج پردازنده است.

BTCMiner

این نرم افزار بیت کوین بر اساس یک سیستم عامل منبع باز ساخته شده است. این برنامه با یک رابط USB و بوردهای FPGA پشتیبانی می شود که می تواند برای برنامه نویسی و ارتباطات مورد استفاده قرار گیرد.

چندین ویژگی مهم دارد از جمله امکان انتخاب فرکانسی که بالاترین میزان هش معتبر را داشته باشد و به دلیل منبع باز بودن، نیازی به مجوز ندارد.

EasyMiner

این نرم افزار روی سیستم های ویندوز، اندروید و لینوکس اجرا می شود. دارای رابط کاربری گرافیکی است که با نرم افزار CGminer کار می کند. بسیاری از افراد این نرم افزار را دوست دارند زیرا با نمودار جریان استخراج بیت کوین برای شما تجسمی آسان ایجاد می کند.

MulitMiner

این یک رابط دیداری دیگر است، اما این بار برای BFGMiner. طرح این رابط بسیار دیداری است و برای افرادی که تازه کار که استخراج بیت کوین انجام می دهند، به خوبی کار می کند زیرا سر درآوردن از پنل کاربری آن بسیار آسان است.

Bitminer

این نرم افزار از سال 2011 (سال 1390) وجود دارد. و بیش از 450.000 کاربر دارد. همچنین با سکوهای استخراج GPU و CPU که برای راه اندازی ماینرهای نوع ASIC ارزان تر هستند سازگار است.

از آنجا که این یک نرم افزار انعطاف پذیر است، بسیاری از مردم واقعا" هنگام استفاده از آن لذت می برند.

RPC Miner

این سیستم نرم افزاری سازگار با Mac است که با سیستم عامل Mac به خوبی کار می کند. برای افرادی که طرفداران بزرگ ویندوز نیستند و ترجیح می دهند از Mac برای همه چیز استفاده کنند بسیار مناسب است.

شروع کار با استخراج بیت کوین

نرم افزاری که برای استخراج بیت کوین انتخاب کردید یک تصمیم کاملاً شخصی است. بیشتر به سیستم عاملی که ترجیح می دهید از آن استفاده کنید و همچنین اگر واقعا" رابط کاربری گرافیکی می خواهید بستگی دارد.

استخراج بیت کوین هنوز هم می تواند بسیار سودآور باشد اما برای یادگیری مانند بسیاری از کارهای دیگر، به زمان، منابع و مهارت بسیار خاصی نیاز دارد.

بیت کوینبیت کوین
بیت کوین$۲۹,۹۱۹۹۱۹,۷۱۰,۱۸۳ تومان