رمز ارز فلوکی شیبا (Floki Shiba) چیست و چگونه می توان آن را خریداری نمود؟

فلوکی شیبا برخی از ترفندها و درس ها را از والدین میم خود یعنی دوج کوین آموخته است. یک ارز دیجیتال جدید که توسط طرفداران و اعضای انجمن آنلاین دوج کوین ایجاد شده است. فلوکی شیبا سعی می کند با نشان دادن سرعت بهبود یافته و شایان ستایش پدر خود یعنی دوج کوین را تحت تأثیر قرار دهد. او دارای یک سیستم هوشمند است که به شما پاداش می دهد بنابراین بیشتر کوین های فلوکی شیبا با هر معامله به طور خودکار به کیف پول شما اضافه می شود.

قیمت فعلی آن 0.00 دلار است و در رتبه 3302 در Coinmarketcap قرار دارد.

FSHIB یک کوین تورمی است که برای کم شدن زمان طراحی شده است. همه دارندگان فلوکی شیبا مبلغ بیشتری از فلوکی شیبا را دریافت می کنند که به سادگی با در اختیار داشتن کوین های فلوکی شیبا در کیف پول به کیف پول آنها ارسال می شود. مشاهده کنید که میزان فلوکی شیبا در کیف پول شما چگونه افزایش می یابد زیرا همه دارندگان به صورت خودکار 5 درصد کارمزد در ازای هر معامله در شبکه فلوکی شیبا دریافت می کنند. جامعه صاحب شبکه فلوکی شیبا است و از کمیسیون های ایجاد شده در این شبکه درآمد دارد.

FSHIB در تعدادی از صرافی های ارز دیجیتال ثبت شده است و برخلاف سایر ارزهای دیجیتال اصلی نمی توان آن را مستقیماً با پول فیات خریداری کرد. با این حال شما می توانید به راحتی این کوین را با خرید USDT از هر صرافی فیات به رمزنگاری و سپس انتقال به صرافی که پیشنهاد معامله این کوین را دارد به راحتی خریداری کنید.

نحوه خرید ایمن فلوکی شیبا Floki Shiba (FSHIBA)

در این پست می خواهیم ببینیم چگونه می توان فلوکی شیبا را بدون پرداخت کارمزد بالا خریداری کنید. در حال حاضر این رمزارز در هیچ صرافی لیست نشده است اما می توانید آن را از طریق صرافی پنکیک سواپ دریافت کنید.

فلوکی شیبا را از کجا می توان تهیه کرد؟

در این مثال برای خرید فلوکی شیبا ما قصد داریم از کیف پول بایننس و متامسک استفاده کنیم. اما اگر از متامسک استفاده نمی کنید می توانید از کیف های دیگری نیز استفاده کنید. بایننس قرار است برای خرید BNB و USDT یا ارز دیجیتال مورد نظر شما جهت معامله آن با توکن فلوکی شیبا استفاده شود.

اگر قبلا بایننس کوین را در کیف پول متامسک خود برای پرداخت کارمزد کمتر از یک دلار دارید فقط باید به پنکیک سواپ بروید و قرارداد فلوکی شیبا را برای یافتن توکن کپی کنید. با جستجوی فلوکی شیبا می توانید این رمزارز را در Coingecko پیدا کنید یا می توانید قرارداد را از شبکه بایننس در زیر کپی کنید:

0x3dab450ee6451762e72647a05a205dd5697c5c2c

با این قرارداد می توانید توکن را پیدا کرده و آن را با ارز دیجیتال مورد نظر خود در پنکیک سواپ معامله کنید. همچنین می توانید توکن را در متامسک اضافه کنید و بتوانید مبلغی را که یک بار خریداری کرده اید مشاهده کنید.

در حال حاضر در Exchange.io لیست شده است که می توانید حساب خود را در آن ایجاد کرده و بدون استفاده از پنکیک سواپ به روشی ساده تر خریداری کنید.

بیایید با جزئیات بیشتری نحوه خرید فلوکی شیبا را بررسی کنیم. اولین کاری که باید انجام دهید ورود به بایننس است. اگر حساب کاربری ندارید می توانید در آن حساب کاربری ایجاد کنید. با حساب خود باید سپرده ای بگذارید تا بتوانید BNB را خریداری کنید. شما می توانید وجوه را با کارت اعتباری خود واریز کنید تا موجودی را مستقیماً و بدون نیاز به صبر داشته باشید.

با اولین سپرده خود یورو، دلار یا ارز دیگری باید به بازارها بروید و ارز خود را با توجه به بایننس کوین (BNB) جستجو کنید که در این مثال EUR/BNB می باشد. در اینجا به دکمه قرمز sell بروید و ارز خود که در این مثال یورو است را با BNB معامله کنید. ما از BNB استفاده می کنیم زیرا کمیسیون های شبکه بایننس با این ارز دیجیتال پرداخت می شود همانطور که در مورد شبکه اتریوم با ETH اتفاق می افتد. شما همچنین می توانید USDT (Tether) خریداری کنید اما برای پرداخت کمیسیون کمتر از 1 دلار باید مقدار کمی BNB در کیف پول متامسک خود داشته باشید. 10-15 دلار BNB کافی است.

پس از داشتن BNB باید روی ارز دیجیتال کلیک کنید و روی withdraw کلیک کنید. به متامسک خود بروید و روی address کلیک کنید. می بینید که وقتی روی آن کلیک می کنید یک آدرس کپی شده است. برای برداشتن BNB خود از بایننس به متامسک باید این آدرس را در بایننس وارد کنید. ورود به شبکه BEP20 و مبلغی که می خواهید برداشت کنید بسیار مهم است. حق کمیسیون 0.80 دلار است. تأیید کنید که همه چیز درست است و تراکنش را تأیید کنید.

کیف پول متامسک خود را باز کنید و اگر شبکه بایننس را configured کرده اید مقدار BNB منتقل شده شما باید در چند دقیقه ظاهر شود. اگر شبکه بایننس را configured نکرده اید توصیه می کنم نحوه configured شبکه زنجیره ای بایننس در متامسک را جستجو کنید بنابراین می توانید از آن استفاده کنید بدون آن نمی توانید فلوکی شیبا را خریداری کنید.

با انجام این کار ما باید به پنکیک سواپ برویم. در اینجا BNB و توکن فلوکی شیبا را نشان می دهیم. اگر به دنبال آن بگردید آن را نخواهید یافت. برای استفاده از آن باید آدرس قرارداد را کپی کرده و آن را جایگذاری کنید. برای مشاهده می توانید آن را در coingecko جستجو کنید و یا می توانید آن را در زیر کپی کنید:

0x3dab450ee6451762e72647a05a205dd5697c5c2c

با این کار توکن فلوکی شیبا باید ظاهر شود تا بتوانید معامله کنید.

undefined

قبل از کلیک بر روی swap باید به تنظیمات Slippage tolerance بروید و 12٪ را تنظیم کنید. این امر به این دلیل است که این ارزدیجیتال 10 درصد کارمزد دریافت می کند، 5 درصد سوزانده می شود و 5 درصد به افرادی که دارای فلوکی شیبا هستند تعلق می گیرد. بنابراین اگر فلوکی شیبا را خریداری می کنید می بینید که تنها با داشتن آن در متامسک مقدار خود را افزایش می دهید.

با علامت 12 درصد فقط روی swap کلیک کنید و معامله را در متامسک خود تأیید کنید. اکنون می توانید به متامسک خود بروید و توکنی را با قراردادی که می توانید در coingecko یا درست بالای فلوکی شیبا است پیدا کنید و اضافه کنید تا میزان ارزهای دیجیتال را در کیف پول خود منعکس کنید. با این کار شما می توانید فلوکی شیبا را داشته باشید و این ارز دیجیتال را بدون انجام هیچ کاری جمع آوری کنید. اگر حسابی با بایننس ندارید می توانید در آن حساب ایجاد کنید.

Floki ShibaFloki Shiba
Floki Shiba$۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۸۰.۰۰۰۰۰۰۵۶۶۴۴ تومان