Dogelon Mars (ELON) چیست؟

با توجه به اینکه Dogelon Mars هفته گذشته پس از راه اندازی 1،651.5٪ سود کسب کرده ممکن است در مقاله زیر به این رمز ارز جدید پرداخته ایم.

از زمان راه اندازی این رمز ارز جدید در هفته گذشته سر و صدای زیادی ایجاد شده است. علیرغم اینکه بسیار جدید می باشد این رمز ارز در لیست معاملات صرافی های مهم قرار گرفته است و به نام ایلان ماسک مدیر عامل شرکت SpaceX، تحت عنوان ELON معامله می شود. بنابراین آیا باید Dogelon Mars را خریداری کرد؟

Dogelon Mars از زمان راه اندازی هفته گذشته بیش از 1651.5٪ سود داشته است. اگر مسیر فعلی خود را حفظ کند و مردم به خرید ادامه دهند آیا این رمز ارز می تواند Dogecoin یا SafeMoon بعدی باشد؟

Dogelon Mars (ELON) چیست؟

Dogelon Mars (ELON) یک ارز دیجیتال می باشد که از یک فورک Dogecoin ایجاد شده است. وب سایت این رمز ارز ادعا می کند که این سکه به نام پایتخت مریخ نامگذاری شده و به عنوان "ارز بین سیاره ای" در انتظار ورود اولین مهاجران به مریخ راه اندازی شده است.

ظاهراً قرار نیست Dogelon یک ارز الگوی رفتاری باشد و "عادلانه" طراحی شده است. 1.000.000.000.000.000 ELON در زمان شروع ایجاد شد و نیمی از آن به عنوان "حرکت صلح طلبانه" به بنیانگذار اتریوم ویتالیک بوترین سوزانده شد و نیمی دیگر برای همیشه در یک استخر نقدینگی Uniswap قفل شده است که توکن از آن برای فروش توزیع می شود.

مشخص نیست که آیا این پیشنهاد شوخی است که نیمی از کل عرضه به بنیانگذار اتریوم داده شده است یا نه اما ممکن است اشاره ای زبانی به برخی از ترولینگ های بنیانگذار تسلا باشد. لازم به ذکر است که مشخص نیست که آیا Dogelon Mars توسط ماسک ایجاد شده است یا خیر و ممکن است سازنده وب سایت جعلی باشد.

Dogelon متعهد شده است که توکن های ELON را برای قربانیان کلاهبرداری ها به منظور ایجاد اعتماد در جامعه می باشد.

آیا ارزش Dogelon Mars می یابد؟

همه رمز ارزها بسیار بی ثبات هستند و هیچ تضمینی وجود ندارد. با این حال Dogelon یک فورک از Dogecoin است و اگر سیر مشابهی را دنبال کند معامله گران می توانند سودهای عمده ای کسب کنند.

به بیان بهتر اگر قیمت آن فقط به 0.10 دلار برسد 1 میلیارد ELON به ارزش 10 میلیون دلار خواهد بود.

Dogelon MarsDogelon Mars
Dogelon Mars$۰.۰۰۰۰۰۰۱۶۱۷۷۴۰.۰۰۹۲۸۶۱۴۸۹۰۱ تومان