چگونه سوزاندن شدید شیبا اینو می تواند به زودی به این میم کوین پایان دهد؟

اگر سوزاندن شیبا اینو به مدت طولانی ادامه یابد نتیجه خطرناک خواهد بود.

شیبا اینو یکی از میم کوین های پیشرو در جهان در روزهای آینده دچار سوختگی گسترده خواهد شد. سوختگی ممکن است بر گردش آن تأثیر بگذارد و کل کوین های شیب که در حال حاضر در گردش هستند ممکن است ضربه بیشتری بخورند. طبق پلتفرم جهانی ردیابی ارزهای دیجیتال CoinGecko در حال حاضر 550 تریلیون کوین شیب در گردش است. این میم کوین برجسته برای مدتی طولانی شاهد یک صعود ثابت بود و در یک روند صعودی در ماه اکتبر وارد رتبه های معتبر شد تا رکوردهای تاریخ را پشت سر بگذارد. با این حال این کوین شاهد واژگونی شانس خود بود و همچنین در روزهای اخیر سرعت افزایش آن کاهش یافته است.

به گفته بنیانگذار ناشناس این کوین یعنی ریوشی شیبا قرار است در هفته‌ های آتی سوخت گسترده‌ ای را تجربه کند زیرا این اکوسیستم ممکن است بیشتر به سمت بازی‌ های بلاکچین و متاورس بپردازد. سرمایه گذاران این کوین اخیراً درخواستی را در change.org آغاز کرده اند. این طومار از کوین شیبا اینو می خواهد تا سیاستی برای سوزاندن مقدار قابل توجهی از عرضه توکن شیبا در روزهای آینده ایجاد کند. آنها اعلام کردند که سوزاندن شیبا اینو ممکن است میزان کوین های شیبا اینو در گردش را کاهش دهد.

با توجه به Coindesk شرکت کنندگان بازده سالانه فعلی 9 درصد در زمان نوشتن این مقاله به دست می آورند. با این حال مکانیزم جدید قیمت توکن شیب را افزایش نداده است. در اخبار دیگر Kaal Dhairya یکی از توسعه دهندگان شیبا اینو در یک پست وبلاگ در مورد اینکه چگونه یک توکن کلاهبرداری سعی دارد خود را با این میم کوین مرتبط کند هشدار داده است. به گفته این توسعه‌ دهنده یک توکن مخرب با نام Shiba Inu: Deployer از یک قرارداد هوشمند بر روی بلاکچین استفاده می‌ کند و خود را با شیبا اینو مرتبط می‌ نماید. معامله ای که به نظر می رسد از طریق توکن شیبا اینو انجام می شود یک ترفند دستکاری در قرارداد هوشمند است. قراردادهای هوشمند برنامه‌ هایی در بلاکچین هستند که در صورت تحقق یک شرط خاص اجرا می‌ شوند. شیبا اینو گفته است که اکنون متاورس خود را با 100595 قطعه زمین مجازی راه اندازی می کند. ارزش شیب در سال 2021 افزایش یافت و توسعه‌ دهندگان شیب می‌ خواهند با راه‌ اندازی متاورس آن برچسب میم کوین را از این کوین کنار بگذارند. خالقان متاورس شیبا اینو آن را SHIB: The Metaverse نامیده اند. توسعه دهندگان به کاربران اجازه خواهند داد تا از طریق مجموعه ای از رویدادها زمین های مجازی را خریداری نمایند. برای این امر کاربران باید از وب سایت رسمی Shiba Inu metaverse بازدید کنند.

از زمان معرفی پورتال شیبا سواپ Shibaswap در روز شنبه گزارش شده است که نرخ سوزاندن شیب بیش از سه برابر افزایش یافته است و سازندگان پورتال سوزاندن شیبا اینو می‌ گویند که مالکان می‌ توانند به نرخ سالانه 43.76 درصدی در دارایی‌ های burntSHIB خود برسند اگرچه آنها اذعان دارند که APR می‌تواند تا حد زیادی متفاوت باشد.

شیباشیبا
شیبا$۰.۰۰۰۰۰۷۲۸۰.۳۶۳۲۲۸۱۴۰۲۰۲ تومان