راهنمای گام به گام نحوه خرید رمزارز یوشی (YOOSHI)

یوشی یک توکن در زنجیره هوشمند بایننس است که دارای ویژگی های مختلف چشمگیری می باشد. با مکانیزم سوزاندن طراحی شده است به همین دلیل کل گردش یوشی به صورت تصاعدی کاهش می یابد. علاوه بر این با ترکیب مکانیسم سوزاندن، عملکرد خلاقانه خودکار و NFT نقدینگی یوشی به سرعت افزایش می یابد. یکی از مهمترین ویژگی های یوشی این است که از تمرکززدایی در مقیاس وسیع استفاده می کند که این امر در مورد سایر توکن ها نادر است. با ترکیب این سه ویژگی برجسته با یکدیگر کاربران می توانند یک توکن قدرت را از دست هر کسی به غیر از جامعه خارج کنند.

قیمت فعلی یوشی 0.0000002336 دلار است و در رتبه 2730 در Coinmarketcap قرار دارد و اخیراً در زمان نگارش این مقاله 24.71 درصد افزایش یافته است.

یوشی در تعدادی از صرافی های ارز دیجیتال لیست شده است که برخلاف سایر ارزهای دیجیتال اصلی نمی توان آن را مستقیماً با پول فیات خریداری کرد. با این حال شما هنوز هم می توانید به راحتی این کوین را با خرید USDT از هر صرافی فیات به رمزنگاری و سپس انتقال به صرافی که پیشنهاد معامله این کوین را دارد به راحتی خریداری کنید. در این مقاله راهنما مراحل خرید یوشی را به طور مفصل برای شما شرح می دهیم.

مرحله 1: ثبت نام در کوین بیس

ابتدا باید یکی از ارزهای دیجیتال اصلی را خریداری کنید که ما در این مثال تتر (USDT) را انتخاب می کنیم. در این مقاله یک مورد از رایج ترین صرافی هایی که معامله فیات با کریپتو را قبول میکند یعنی صرافی کوین بیس را با جزئیات به شما معرفی می کنیم.

undefined

کوین بیس همچنین یکی از بزرگترین صرافی های ارز دیجیتال است که سپرده های فیات را قبول می کند. برای ثبت نام در کوین بیس به وبسایت آن مراجعه کرده و پس از خرید 100 دلار ارز دیجیتال به ارزش 10 دلار بیت کوین رایگان دریافت خواهید کرد.

مرحله 2: USDT را با پول فیات خریداری کنید

undefined

پس از اتمام فرآیند KYC یا احراز هویت از شما خواسته می شود روش پرداخت را اضافه کنید. در اینجا شما می توانید استفاده از انتقال بانکی را انتخاب کنید.

اکنون همه چیز آماده است روی دکمه "Trade" در بالا سمت چپ کلیک کنید سپس USDT را انتخاب کرده و معامله خود را تأیید کنید و تبریک می گویم! شما به تازگی اولین خرید ارز دیجیتال خود را انجام داده اید.

مرحله 3: انتقال USDT به صرافی آلت کوین

undefined

اما کار ما هنوز تمام نشده و از آنجا که یوشی یک آلت کوین است ما باید USDT خود را به صرافی که یوشی در آن قابل معامله است منتقل کنیم. در اینجا ما از HotBit به عنوان صرافی خود استفاده می کنیم. HotBit یک صرافی محبوب برای معامله آلت کوین است و تعداد زیادی جفت آلت کوین قابل معامله دارد. برای ثبت نام حساب جدید خود در صرافی HotBit وارد وب سایت این صرافی شوید.

undefined

پس از گذراندن فرآیند مشابهی که قبلاً با Coinbase انجام دادیم به شما توصیه می شود که احراز هویت 2FA را نیز تنظیم کنید و آن را به پایان برسانید زیرا امنیت بیشتری را به حساب شما می افزاید.

مرحله 4: واریز USDT برای معامله

undefined

بستگی به سیاست های صرافی دارد که ممکن است از شما خواسته شود یک فرایند دیگر KYC یا احراز هویت را طی کنید که معمولاً از 30 دقیقه تا حداکثر چند روز طول می کشد. اگرچه این فرآیند باید مستقیم و آسان دنبال شود. پس از اتمام کار باید به کیف پول خود دسترسی کامل داشته باشید.

undefined

اگر برای اولین بار است که ارز دیجیتال واریز می کنید ممکن است صفحه نمایش اینجا کمی ترسناک به نظر برسد. اما نگران نباشید اساساً ساده تر از انجام انتقال بانکی است. در کادر سمت راست یک رشته اعداد تصادفی را می بینید که می گوید "USDT address" این آدرس عمومی منحصر به فرد کیف پول USDT شما در HotBit است و می توانید با دادن این آدرس به شخص مورد نظر برای ارسال وجه USDT دریافت کنید. از آنجا که ما در حال انتقال USDT قبلاً خریداری شده خود در کوین بیس به این کیف پول هستیم روی "Copy Address" کلیک کنید یا روی آدرس کامل راست کلیک کرده و بر روی کپی کلیک کنید تا این آدرس به کلیپ بورد شما برسد.

اکنون به کوین بیس بازگردید سپس به صفحه نمونه کارها بروید و در فهرست دارایی خود روی USDT کلیک کرده سپس بر روی "Send" در سمت راست کلیک کنید.

undefined

در قسمت گیرنده آدرس کیف پول را از کلیپ بورد خود که کپی کرده بودید پیست کنید و برای ملاحظات امنیتی همیشه باید بررسی کنید که آیا هر دو آدرس با هم مطابقت دارند یا خیر. مشخص است که برخی از بدافزارهای کامپیوتری وجود دارند که محتوای کلیپ بورد شما را به آدرس کیف پول دیگری تغییر می دهند و شما در اصل پول را برای شخص دیگری ارسال می کنید.

برای ادامه روی "Send" کلیک کرده سپس باید یک ایمیل تأیید بلافاصله دریافت کنید و روی لینک تأیید که به ایمیلتان آمده کلیک کنید در نهایت کوین های شما در راه HotBit هستند!

undefined

اکنون به HotBit بازگردید و به کیف پول های خود بروید اگر سپرده خود را در اینجا ندیده اید نگران نباشید. احتمالاً هنوز در شبکه بلاکچین در حال تأیید است و رساندن کوین های شما باید چند دقیقه طول بکشد. بسته به وضعیت ترافیک شبکه USDT در زمان های شلوغ ممکن است حتی بیشتر طول بکشد.

هنگامی که USDT شما رسید باید یک اعلان تأیید از HotBit دریافت کنید. و شما در نهایت آماده خرید یوشی هستید!

مرحله 5: معامله یوشی

undefined

به HotBit بازگردید سپس به "Exchange" بروید.

undefined

در ستون سمت راست یک نوار جستجو وجود دارد اکنون مطمئن شوید که "USDT" انتخاب شده است زیرا ما USDT را با جفت آلت کوین معامله می کنیم. روی آن کلیک کرده و "YOOSHI" را تایپ کنید باید YOOSHI/USDT را ببینید سپس آن جفت را انتخاب کنید و باید نمودار قیمت YOOSHI/USDT را در وسط صفحه مشاهده کنید.

undefined

در زیر یک کادر با یک دکمه سبز رنگ وجود دارد که نوشته است "Buy YOOSHI" در داخل کادر "Market" را در اینجا انتخاب کنید زیرا این مستقیم ترین نوع سفارشات خرید است. شما می توانید با کلیک بر روی دکمه های درصد مبلغ خود را تایپ کنید و یا انتخاب کنید که چه بخشی از سپرده خود را برای خرید هزینه کنید. وقتی همه چیز را تأیید کردید بر روی "Buy YOOSHI" کلیک کنید. شما بالاخره یوشی خود را خریداری نمودید!

YooShiYooShi
YooShi$۰.۰۰۰۰۰۰۱۰۵۴۶۴۰.۰۰۳۳۵۲۴۹۰۹۰۹ تومان
کوین بیس پروکوین بیس پرو
کوین بیس پرو۲.۴۰B دلار۱۰ / ۸.۳ امتیاز
HotbitHotbit
Hotbit۳۱۲M دلار۱۰ / ۳.۶۷ امتیاز