رمزارز نابوکس NABOX چیست و چگونه می توان آن را خریداری نمود؟

چشم انداز بلاکچین همیشه این بوده است که پروژه ها بدون موانع در تعامل باشند. با این حال با تعداد بی‌ شماری زنجیره‌های مختلف که هر کدام برای تسلط رقابت می‌ کنند این تیم شروع به دیدن چند پارگی در صنعت نمود. با نابوکس کاربران می توانند با کلیک یک دکمه از دارایی های دیجیتال خود در سراسر زنجیره استفاده کنند. با این کار تیم نابوکس امیدوارند که بتوانند بلاکچین هایی با کارایی بالا را فعال کنند و امکان ادغام نزدیک تر آنها با زیرساخت لایه اتریوم 2 را فراهم نمایند.

نابوکس یک کیف پول DeFi با کراس چین می باشد که برای Web3 ساخته شده است. با نابوکس می‌توانید دارایی‌های خود را به‌ سرعت و آسان در سراسر بلاکچین‌های Ethereum، BSC، Polygon، OKExChain، Heco، Harmony، NULS و Nerve مدیریت کنید.

نابوکس برای اولین بار در 8 مه 2021 قابل معامله شد. عرضه کلی آن ناشناخته است. در حال حاضر نابوکس دارای ارزش بازار 300.111.375.57 دلار می باشد. قیمت فعلی آن 0.000300 دلار است و در Coinmarketcap در رتبه 2880 قرار دارد و اخیراً در زمان نوشتن این مقاله 4.78 درصد افزایش یافته است.

نابوکس در تعدادی از صرافی‌های ارز دیجیتال فهرست شده است و برخلاف سایر ارزهای دیجیتال اصلی نمی‌توان آن را مستقیماً با پول فیات خریداری کرد. با این حال شما همچنان می توانید با خرید اتریوم از هر صرافی ایرانی و سپس انتقال به صرافی که پیشنهاد خرید و فروش این کوین را ارائه می دهد به راحتی این رمزارز را خریداری نمایید. در این مقاله راهنما به طور کامل مراحل خرید نابوکس را به شما آموزش خواهیم داد.

  • کیف پول Cross Chain DeFi با شناسه غیرمتمرکز برای وب 3.0
  • کیف پول چند زنجیره ای | DApp Explorer | معاملات کراس چین
  • کراس چین لایه دوم: کراس چین با یک کلیک برای تعویض آسان در زنجیره های مختلف
  • سازگار با چندین پروتکل از جمله Metamask، Wallet Connect و DApp های مختلف
  • پشتیبانی از چند زنجیره: از مدیریت دارایی دیجیتال در سراسر ETH/BSC/Heco/NULS/Nerve و... پشتیبانی می کند.
  • پایگاه کاربر: کاربران فعال فعلی 40000+

نحوه خرید رمزارز نابوکس

ابتدا باید یکی از ارزهای دیجیتال اصلی در این مورد اتریوم را از یکی از صرافی های ارز دیجیتال ایرانی خریداری نمایید.

اتر را به صرافی آلت کوین منتقل کنید

اما هنوز کارمان تمام نشده است. ما باید اتر خود را به نابوکس تبدیل کنیم. از آنجایی که نابوکس در حال حاضر در پنکیک سواپ فهرست شده است ما شما را در مورد نحوه تبدیل اتر خود در این پلتفرم راهنمایی خواهیم کرد. برخلاف سایر صرافی‌های متمرکز مراحل تبدیل در پنکیک سواپ کمی متفاوت خواهد بود زیرا این یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) است که نیازی به ثبت حساب و یا انجام هیچ فرآیند KYC (احراز هویت) ندارد با این حال معامله در یک DEX مستلزم مدیریت است. کلید خصوصی کیف پول آلت کوین خود را داشته باشید و پیشنهاد می شود که مراقب کلید خصوصی کیف پول خود باشید زیرا اگر کلیدهای خود را گم کردید به این معنی است که برای همیشه دسترسی به کوین های خود را از دست خواهید داد و هیچ پشتیبانی مشتری به شما کمک نمی کند تا دارایی های خود را بازیابی نمایید. اما اگر به درستی مدیریت شود در واقع ذخیره دارایی های شما در کیف پول خصوصی شما نسبت به کیف پول های صرافی امن تر است.

اتر خود را در بایننس به بایننس کوین (BNB) تبدیل کنید

پنکیک سواپ یک DEX است که مشابه یونی سواپو یا سوشی سواپ می باشد است اما در عوض روی زنجیره هوشمند بایننس (BSC) اجرا می کردد جایی که می‌ توانید تمام توکن‌ های BEP-20 را معامله کنید. برخلاف اتریوم هنگام معامله روی پلتفرم کارمزد معاملات را تا حد زیادی کاهش می دهد و اخیراً محبوبیت پیدا کرده است. پنکیک سواپ بر روی یک سیستم بازارساز خودکار (AMM) ساخته شده است که به استخرهای نقدینگی با سرمایه کاربر متکی است و به همین دلیل است که می تواند بدون یک دفترچه سفارش سنتی از صرافی های متمرکز کاملاً کار کند.

به طور خلاصه از آنجایی که نابوکس یک توکن BEP20 است که بر روی زنجیره هوشمند بایننس اجرا می‌شود سریع‌ ترین راه برای خرید آن این است که اتر خود را به بایننس منتقل کرده و سپس آن را به BNB تبدیل کنید و آن را از طریق زنجیره هوشمند بایننس به کیف پول خود ارسال کرده و BNB خود را با نابوکس در پنکیک سواپ تعویض نمایید.

BNB را به کیف پول خود منتقل کنید

در اینجا پیچیده ترین بخش فرآیند فرا می رسد اکنون باید کیف پول خود را بسازید تا هم BNB و هم نابوکس را در خود جای دهد چندین گزینه برای ایجاد کیف پول وجود دارد بهترین گزینه استفاده از کیف پول سخت افزاری است مانند لجرنانو S و یا لجرنانو X. این ها سخت‌ افزارهای امنی هستند که لایه‌ های مختلفی از امنیت را برای محافظت از دارایی‌ های شما فراهم می نمایند. شما فقط باید عبارات اولیه را در مکانی امن ذخیره کنید و هرگز آن را آنلاین قرار ندهید (یعنی عبارات اولیه را در هیچ سرویس ابری، ذخیره‌ سازی و یا ایمیل آپلود نکنید و همچنین از آن عکس نگیرید. اگر قصد دارید برای مدتی در صحنه ارز دیجیتال بمانید به شدت توصیه می شود که یک کیف پول سخت افزاری تهیه نمایید.

افزونه متامسک را به کروم اضافه کنید

توصیه می کنیم از گوگل کرومو یا بریو بروزر در اینجا استفاده کنید. به فروشگاه وب کروم بروید و متامسک را جستجو کنید، مطمئن شوید که برنامه افزودنی برای ایمنی توسط https://metamask.io ارائه شده است و سپس روی Add to Chrome کلیک کنید.

undefined

"Get Started" را ادامه دهید و سپس روی "create a wallet" در صفحه بعدی کلیک کنید. تمام دستورالعمل ها را در صفحه بعدی بخوانید و سپس روی "Agree" کلیک کنید.

undefined

در مرحله بعد یک رمز عبور امن برای ایمن کردن کیف پول متامسک خود انتخاب کنید. این رمز عبور کلید خصوصی و یا عبارات اولیه شما نیست بلکه فقط برای دسترسی به برنامه افزودنی کروم به این رمز عبور نیاز دارید.

undefined

در اینجا مرحله تولید عبارت پشتیبان فرا می رسد روی صفحه نمایش لیستی از کلمات تصادفی را مشاهده خواهید کرد که پس از کلیک بر روی "reveal secret words" ظاهر می شوند. این کلمات را روی یک تکه کاغذ یادداشت کنید و هرگز آنها را به صورت آنلاین و در هیچ کجا ذخیره نکنید. برای امنیت بیشتر حتی ممکن است یک کپسول Cryptosteel از لجر تهیه کنید تا عبارات خود را به صورت ایمن و فیزیکی ذخیره نمایید.

هنگامی که عبارات اولیه خود را به طور ایمن ذخیره کردید در صفحه بعدی آنها را تأیید کنید. نکات را یک بار دیگر بخوانید تا مطمئن شوید که از مسائل امنیتی کاملا آگاه هستید و روی done کلیک کنید. اکنون کیف پول شما آماده است. بر روی نماد متامسک در نوار افزونه مرورگر کلیک کرده و کیف پول خود را با رمز عبور باز کنید. پس از آن باید موجودی اولیه خود را ببینید.

undefined

اکنون آماده هستید تا BNB خود را به کیف پول خود واریز کنید. به پنکیک سواپ بروید و روی "Connect" در بالا کلیک و متامسک را انتخاب کنید.

undefined

اگر اولین بار است که با متامسک ارتباط برقرار می کنید باید بلافاصله از شما پرسیده شود که آیا می خواهید شبکه زنجیره هوشمند بایننس را به متامسک خود اضافه کنید؟ لطفاً این مرحله را ادامه دهید زیرا بسیار مهم است که مطمئن شوید بایننس کوین خود را ارسال می کنید. از طریق شبکه مناسب پس از افزودن شبکه روی متامسک به شبکه سوئیچ کنید و باید بتوانید موجودی بایننس کوین خود را در زنجیره هوشمند بایننس مشاهده نمایید. اکنون با کلیک بر روی نام حساب کاربری آدرس را در کلیپ بورد کپی کنید.

undefined

اکنون به صرافی که بایننس کوین خود خریداری کرده اید برگردید. به کیف پول بروید و برداشت را انتخاب کنید سپس در آدرس گیرنده آدرس کیف پول خود را بچسبانید و مطمئن شوید که آدرس صحیح است پس از آن در شبکه انتقال مطمئن شوید که زنجیره هوشمند بایننس (BSC) و یا BEP20 (BSC) را انتخاب کرده اید.

روی ارسال کلیک کنید و مراحل تأیید را بعد از آن دنبال کنید. پس از برداشت موفقیت‌ آمیز BNB باید خیلی زود به کیف پول شما برسد. اکنون شما برای خرید نابوکس آماده هستید.

به پنکیک سواپ برگردید Trade > Exchange را در نوار کناری سمت چپ انتخاب کنید.

undefined

در اینجا باید یک رابط نسبتاً ساده‌ تر را ببینید که اساساً فقط دو فیلد دارد: «Connect Wallet» و یا «Swap».

undefined

اگر قبلاً این کار را نکرده اید بر روی Connect Wallet کلیک کنید. در غیر این صورت باید بتوانید موجودی BNB خود را اینجا در فیلد from مشاهده نمایید. مبلغی را که می‌ خواهید با نابوکس معامله کنید را وارد کرده و سپس در قسمت To گزینه نابوکس را از منو انتخاب کنید سپس مقدار مربوطه نابوکس باید فوراً نشان داده شود. روی confirm کلیک کرده و سپس با "Swap" ادامه دهید. در صفحه بعد یک بار دیگر تراکنش را با کلیک کردن بر روی confirm the transaction تایید کنید. اکنون متامسک باید ظاهر شود و از شما بپرسد که آیا می‌خواهید به پنکیک سواپ اجازه دهید BNB شما را خرج کند؟ روی confirm کلیک کنید. منتظر صفحه تایید باشید تا "Transaction Submitted" را نشان دهد. تبریک می گویم در اینجا نابوکس را خریداری نمودید. پس از مدت کوتاهی باید بتوانید موجودی نابوکس خود را در کیف پول متامسک خود مشاهده کنید.

undefined
NaboxNabox
Nabox$۰.۰۰۰۰۱۱۷۲۰.۳۵۶۲۱۸۰۱۰۲۸۵ تومان