ارز دیجیتال گالا Gala چیست و چگونه می توان آن را خریداری نمود؟

گالا گیمز Gala Games چیست؟

گالا گیمز قصد دارد با بازگرداندن کنترل بازی‌ های خود به بازیکنان، صنعت بازی را به مسیری متفاوت ببرد. ماموریت گالا گیمز این است که «بازی‌ های بلاکچینی را بسازد که واقعاً می‌ خواهید آن را بازی کنید». این پروژه می‌ خواهد این واقعیت را که بازیکنان می‌ توانند صدها دلار برای دارایی‌ های درون بازی خرج کنند و ساعت‌ های بی‌ شماری را صرف بازی کردن می‌ کنند که با کلیک یک دکمه می‌ توان از آن ها گرفت را تغییر دهد. این شرکت قصد دارد با کمک فناوری بلاکچین تفکر خلاق را با کنترل بازی ها و دارایی های درون بازی به بازیکنان بازگرداند.

بازیکنان می‌ توانند توکن‌ های غیرقابل تعویض (NFT) داشته باشند و بر مدیریت بازی‌ها در اکوسیستم گالا گیمز تأثیر بگذارند. مکانیزم رای گیری The Founder’s Nodes به بازیکنان این امکان را می دهد که روی بازی هایی که گالا باید توسعه دهد و چه بازی هایی باید بودجه دریافت کنند تأثیر بگذارند. گالا گیمز علاوه بر خرید NFT برای بازی‌ های خاص از توکن خود یعنی گالا نیز استفاده می‌ کند. تا کنون گالا گیمز یک بازی قابل بازی Town Star و یک سری NFT کلکسیونی VOX منتشر کرده است. این شرکت قصد دارد در آینده بازی های بیشتری مانند یک بازی RPG فانتزی یک بازی استراتژی علمی تخیلی و یک بازی دفاعی منتشر کند.

از زمان راه‌اندازی در سال ۲۰۱۹ گالا گیمز به ۱.۳ میلیون کاربر فعال ماهانه افزایش یافته است و ۲۶۰۰۰ NFT فروخته شده است که گران‌ ترین قطعه آن ۳ میلیون دلار ارزش دارد.

چه چیزی گالاگیمز را منحصر به فرد می نماید؟

گالاگیمز یک بازی واحد نیست بلکه مجموعه ای کامل از بازی های مختلف بلاکچین را ارائه می دهد که سرگرمی را در درجه اول و بلاکچین را در پس زمینه قرار می دهد. Town Star این بازی تنها در حال حاضر قابل بازی است یک شبیه سازی شهر است که می توان آن را در مرورگر بازی کرد. بازیکنان شهری شبیه به گیم پلی بازی SimCity را مدیریت می کنند اما در Town Star در واقع مالک شهر هستند.

VOX مجموعه ای از آواتارهای NFT کلکسیونی گالاگیمز است. هر VOX منحصر به فرد است و برخی از VOX ها نادرتر از دیگران هستند. در افت اولیه 8888 VOX با قیمت متوسط ​​0.0888 اتر و یا تقریباً 280 دلار در زمان نگارش توزیع شد. اگرچه VOX از Town Star الهام گرفته شده است اما علاوه بر اینکه یک آواتار NFT است ابزار دیگری نیز دارد. دارندگان می توانند گالا را قفل کنند و با بازی با آواتارهای VOX خود در آینده VOXcoin کسب کنند. صاحبان VOX همچنین فایل FBX خود را دریافت می کنند که به آنها امکان می دهد تا آواتارهای خود را متحرک و یا حتی در آینده آنها را چاپ سه بعدی کنند.

بازی های دیگری نیز در حال توسعه هستند. Fortified یک بازی دفاعی یعنی بازیکن در مقابل بازیکن است که در دنیای قرون وسطایی خارق العاده ای اتفاق می افتد. بازیکنان برای ساخت بهترین استراتژی های دفاع از برج به رقابت خواهند پرداخت.

Mirandus یک بازی نقش آفرینی فانتزی (RPG) است که در دنیایی عظیم اتفاق می افتد که توسط پنج بازیکن یا پادشاه اداره می شود. بازیکنان می‌ توانند دارایی‌ های درون بازی را داشته باشند و بخش‌ هایی از منظره درون بازی را مطالبه نمایند.

Echoes of Empire یک بازی استراتژیک علمی تخیلی است که در یک کهکشان در حال جنگ اتفاق می افتد. بازیکنان می توانند سفینه های فضایی خود را داشته باشند و بخش هایی از کهکشان را کنترل کنند.

پروژه Spider Tank یک بازی چند نفره آنلاین عرصه نبرد است که به بازیکنان این امکان را می دهد تا یک "Spider Tank" را برای نبرد با بازیکنان دیگر انتخاب کنند. این بازی رایگان می باشد اما دارای مکانیزم های درآمد درون بازی است.

یکی از مولفه های اصلی در هنگام توسعه این بازی ها بازخورد جامعه است. گالاگیمز دائماً در Discord با انجمن خود درگیر و مفروضات را آزمایش می کند. این امر به بازیکنان اجازه می دهد تا جهت و طراحی بازی ها را شکل دهند.

کاربران می توانند گالا نودها را اجرا کنند که از شبکه گالا پشتیبانی می کند. در عوض آنها جوایزی مانند گالا، نسخه محدود NFT و فرصت های دیگر دریافت می نمایند. اکوسیستم گالا نود از یک سیستم نود مقاوم سه گانه یعنی اثبات کار (PoW)، اثبات سهام (PoS) و اثبات ذخیره سازی تشکیل شده است. PoW Nodes Founder نامیده می شود که نودهای ردیف 1 هستند که بر اساس 50000 NFT کاملاً دارای مالکیت می باشند. این ها حامیان اولیه شبکه هستند و NFTها را از تمام بازی های بعدی و گالا که به مجوز نود آنها اختصاص داده شده است دریافت خواهند کرد. PoS نودهای پولی هستند که برای بازی‌ های خاص از طریق ساختار «اجاره» قرارداد هوشمند عمل می‌کنند. Proof of Storage نودهای رایگانی هستند که به بازی‌ ها اجازه می‌ دهند به طور کامل در اکوسیستم نود میزبانی شوند و اتکا به راه‌ حل‌ های میزبانی متمرکز مانند Amazon S3 را از بین ببرند.

چند کوین گالاگیمز GALA در گردش است؟

حداکثر عرضه کل 35 میلیارد توکن گالا خواهد بود. در حال حاضر حدود 7 میلیارد گالا در گردش است.

17123286 گالا روزانه تقریباً در 0200 UTC توزیع می شود. نیمی از این گالا به اپراتورهای Founder's Node و نیمی به محافظه‌ کاری گالاگیمز توزیع می‌ شود.

توکن گالا به عنوان یک توکن کاربردی عمل می کند که برای خرید آیتم های بازی استفاده می شود و می توان از اجرای یک نود به دست آورد.

ایمنی شبکه گالاگیمز چگونه است؟

توکن گالا بر روی اتریوم و زنجیره هوشمند بایننس (BSC) اجرا می شود. شبکه توسط مجموعه ای از نودها به نام Founder’s Nodes ایمن می گردد. گالاگیمز حداکثر 50000 Founder’s Node را مشخص می کند که تراکنش های درون بازی را تایید کرده و شبکه را ایمن می کند.

نودها همچنین می توانند در مورد بازی هایی که در پلتفرم گالاگیمزمنتشر می شوند رای دهند. می توانید با خرید یک حساب کاربری و اجرای آن در کامپیوتر خود یک نود را راه اندازی کنید. گالا بر اساس یک سیستم امتیاز به اپراتورهای نود پاداش داده می شود. اجرای یک نود برای حداقل شش ساعت در یک چرخه 1 امتیاز و ارجاع نودهای اجرا شده برای حداقل شش ساعت امتیاز 0.1 را کسب می کند. در زمان توزیع تمام امتیازهای جمع شده و گالا بین این نقاط تقسیم می شود.

نحوه خرید گالا چگونه می باشد؟

گالا را می توانید در Sushiswap، Gate.io، Uniswap V3، KuCoin و Bitrue خریداری کنید.

گالا اولین بار در 16 سپتامبر 2020 قابل معامله شد و مجموع عرضه آن 35,240,112,493 است.

گالا در تعدادی از صرافی‌های ارز دیجیتال فهرست شده است و برخلاف سایر ارزهای دیجیتال اصلی نمی توان آن را مستقیماً با پول فیات خریداری نمود. با این حال شما هنوز هم می توانید با خرید بیت کوین از هر صرافی ارز دیجیتال ایرانی و سپس انتقال آن به صرافی که پیشنهاد معامله این کوین را می دهد هنوز هم می توانید این کوین را به راحتی خریداری نمایید. در این مقاله راهنما ما به طور مفصل مراحل خرید گالا را به شما آموزش خواهیم داد.

مرحله 1: خرید یکی از ارزهای دیجیتال اصلی در یک صرافی ایرانی ارز دیجیتال

ابتدا باید یکی از ارزهای دیجیتال اصلی در این مورد بیت کوین را خریداری نمایید.

مرحله 2: انتقال بیت کوین به صرافی آلت کوین

اما هنوز کارمان تمام نشده است از آنجایی که گالا یک آلت کوین است باید بیت کوین خود را به صرافی منتقل کنیم که رمزارز گالا در آن قابل معامله باشد در اینجا از Gate.io به عنوان صرافی خود استفاده خواهیم کرد. Gate.io یک صرافی محبوب برای معامله آلت کوین ها می باشد و دارای تعداد زیادی جفت آلت کوین قابل معامله است.

مرحله 3: بیت کوینی را که از صرافی ایرانی خریداری نموده اید را برای صرافی واریز نمایید

برای ملاحظات امنیتی همیشه باید بررسی کنید که آیا هر دو آدرس مطابقت دارند یا خیر.

اکنون به Gate.io برگردید و به کیف پول های صرافی خود بروید اگر سپرده خود را در اینجا ندیده اید نگران نباشید. احتمالاً هنوز در شبکه بلاکچین در حال تأیید است و باید چند دقیقه طول بکشد تا کوین های شما برسند. بسته به وضعیت ترافیک شبکه شبکه بیت کوین در زمان های شلوغ ممکن است حتی بیشتر طول بکشد.

پس از ورود بیت کوین شما باید یک اعلان تایید از Gate.io دریافت کنید. و در نهایت آماده خرید گالا هستید.

مرحله 4: معامله گالا

به Gate.io برگردید سپس به «Exchange» بروید.

در ستون سمت راست یک نوار جستجو وجود دارد اکنون مطمئن شوید که "BTC" انتخاب شده است زیرا ما در حال معامله BTC به جفت آلت کوین هستیم. روی آن کلیک کرده و "GALA" را تایپ کنید باید GALA/BTC را ببینید و آن جفت را انتخاب کنید و نمودار قیمت GALA/BTC را در وسط صفحه ببینید.

در زیر کادری با دکمه سبز رنگ وجود دارد که روی آن نوشته شده است "Buy GALA" در داخل کادر تب "Market" را انتخاب نمایید زیرا این ساده ترین نوع سفارش خرید است. شما می‌ توانید مبلغ خود را تایپ کرده و یا با کلیک بر روی دکمه‌ های درصد مقداری از سپرده خود را که می‌ خواهید برای خرید خرج کنید انتخاب نمایید. وقتی همه چیز را تأیید کردید بر روی «Buy GALA» کلیک کنید. در نهایت شما در این مرحله رمزارز گالا را خریداری نموده اید.

GalaGala
Gala$۰.۰۸۰۴۰۷۲,۴۴۶.۱ تومان