رمز ارز COLD FINANCE (COLD) چیست و چگونه می توان آن را خریداری کرد؟

COLD چیست؟

Cold Finance یک پروتکل تولید و نقدینگی مستقل است که بر اساس زنجیره هوشمند بایننس طراحی شده است و از طریق توکن های موجود در اکوسیستم به جامعه پاداش می دهد.

COLD در تعدادی از صرافی های ارز دیجیتال لیست شده است و برخلاف سایر ارزهای دیجیتال اصلی نمی توان آن را مستقیماً با پول فیات خریداری کرد. با این حال شما هنوز هم می توانید به راحتی این کوین را با خرید بیت کوین از هر صرافی فیات به رمزنگاری و سپس انتقال به صرافی که پیشنهاد معامله این کوین را دارد به راحتی خریداری کنید. در این مقاله راهنما مراحل خرید COLD را به طور مفصل به شما آموزش می دهیم.

مرحله 1: ثبت نام در صرافی فیات به رمزنگاری

ابتدا باید یکی از ارزهای دیجیتال اصلی که در این مورد بیت کوین (BTC) می باشد را خریداری کنید. در این مقاله دو مورد از رایج ترین صرافی های فیات به رمزنگاری

یعنی Uphold.com و کوین بیس (Coinbas) را با جزئیات به شما معرفی می کنیم. هر دو صرافی خط مشی های مربوط به هزینه و ویژگی های دیگر خود را دارند که ما به طور مفصل به آنها می پردازیم. توصیه می شود هر دوی آنها را امتحان کنید و یکی را انتخاب کنید که بیشتر برای شما مناسب است.

یکی از صرافی های فیات به رمز نگاری را انتخاب کنید که ما در این مثال اول صرافی کوین بیس را امتحان می کنیم:

undefined

کوین بیس همچنین یکی از بزرگترین صرافی های رمزنگاری است که سپرده های فیات را می پذیرد. ابتدا در کوین بیس ثبت نام کرده و پس از خرید 100 دلار رمز نگاری به ارزش 10 دلار BTC رایگان دریافت خواهید کرد.

مرحله 2: بیت کوین را با پول فیات خریداری کنید

پس از اتمام فرآیند KYC (احراز هویت) از شما خواسته می شود روش پرداخت را انتخاب کنید. در اینجا می توانید یک کارت اعتباری ارائه دهید و یا از انتقال بانکی استفاده کنید. هنگام استفاده از کارت هزینه های بیشتری از شما دریافت می شود اما خرید فوری انجام می دهید. در حالی که انتقال بانکی بسته به کشور محل اقامت شما ارزان تر اما کندتر خواهد بود برخی کشورها سپرده نقدی فوری با کارمزد کم را ارائه می دهند.

undefined

اکنون همه چیز آماده است بر روی دکمه "Trade" در بالا سمت چپ کلیک کرده سپس Bitcoin را انتخاب و معامله خود را تأیید کنید و شما اولین خرید ارز دیجیتال خود را انجام داده اید.

مرحله 3: انتقال بیت کوین به صرافی آلت کوین

اما ما هنوز کار خود را تمام نکرده ایم زیرا COLD یک آلت کوین است که ما باید آن را به صرافی که COLD در آن قابل معامله است منتقل کنیم.

پس از اتمام کار باید بیت کوین را از صرافی کوین بیس واریز کنید. پس از تأیید سپرده می توانید COLD را از صرافی خریداری کنید.

حال در مثال بعدی ما صرافی Uphold.com را مورد بررسی قرار می دهیم:

undefined

مرحله 1: ابتدا به سایت Uphold.com رفته و یک حساب کاربی ایجاد کنید.

مرحله 2: بیت کوین را با پول فیات خریداری کنید

undefined

پس از اتمام فرآیند KYC (احراز هویت) از شما خواسته می شود روش پرداخت را اضافه کنید. در اینجا می توانید یک کارت اعتباری و یا دبیت کارت ارائه دهید یا از انتقال بانکی استفاده کنید.

undefined

اکنون همه چیز آماده است ، در صفحه "Transact" در قسمت "From" ارز فیات خود را انتخاب و سپس در قسمت "To" بیت کوین را انتخاب کنید سپس بر روی پیش نمایش کلیک کرده تا معامله خود را مرور کنید و اگر همه چیز خوب به نظر می رسد روی confirm کلیک کنید. سپس شما اولین خرید رمزنگاری خود را انجام داده اید.

مرحله 3: انتقال بیت کوین به صرافی آلت کوین

COLD یک آلت کوین است که ما باید آن را به صرافی که COLD در آن قابل معامله است منتقل کنیم.

پس از اتمام کار باید بیت کوین را از صرافی کوین بیس واریز کنید. پس از تأیید سپرده می توانید COLD را از صرافی خریداری کنید.

سوالات متداول

آیا می توان COLD را به وسیله پول نقد خریداری نمود؟

راهی مستقیم برای خرید COLD با پول نقد وجود ندارد. با این حال می توانید برای خرید بیت کوین از بازارهایی مانند LocalBitcoins استفاده کنید و بقیه مراحل را با انتقال بیت کوین خود به صرافی های آلت کوین مربوطه به پایان برسانید.

LocalBitcoins یک صرافی بیت کوین همتا به همتا است. این صرافی بازاری است که در آن کاربران می توانند بیت کوین را با یکدیگر خرید و فروش کنند. کاربران که معامله گران نامیده می شوند تبلیغات را با قیمت و روش پرداختی که می خواهند ارائه دهند ایجاد می کنند. شما می توانید خرید را از فروشندگان یک منطقه خاص در سکوی خود انتخاب کنید. زمانی که روش های پرداخت دلخواه خود را در هیچ جای دیگری پیدا نکردید LocalBitcoins مکان خوبی برای خرید بیت کوین است. اما معمولاً قیمتها در این پلتفرم بالاتر است و شما باید تلاش خود را انجام دهید تا از کلاهبرداری جلوگیری کنید.

آیا بسترهای جایگزینی برای خرید COLD یا بیت کوین با کارت های اعتباری وجود دارد؟

بله. همچنین یک بستر بسیار آسان برای خرید بیت کوین با کارت های اعتباری است. این یک صرافی فوری ارز دیجیتال است که به شما این امکان را می دهد تا به سرعت رمز ارز را معامله کرده و آن را با کارت بانکی خریداری کنید. استفاده از رابط کاربری آن بسیار آسان است و مراحل خرید آن کاملاً قابل توضیح است.

COLD FINANCECOLD FINANCE
COLD FINANCE$۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۱۳۰.۰۰۰۰۰۳۴۴۹۹۵۷ تومان
کوین بیس پروکوین بیس پرو
کوین بیس پرو۲.۳۱B دلار۱۰ / ۸.۳۹ امتیاز